Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wam nie wyszlo w MLM

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie. No czemu. Pytanie do osob ktore sie zapisaly i nic nie zarobily. co sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt c**prawdy nie powie. Bo przy tym trzeba by było przyznać się do lenistwa, niezaradności i nieprofesjonalizmu. A do tego z kolei trzeba mieć odwagę! O wiele łatwiej oskarżyć system MLM, sponsorów czy nawet "głupich" klientów, którzy nie chcą kupować ich towary czy usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mysle. Nikt nie napisze. "w MLM mi nie wyszlo bo bylem leniwy i nic mi sie nie chcialo" Lepiej oskarzyc system. Tak jest nie tylko w MLM. Tak jest wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktor Folomeyev ois
nie wyszło po padło jak mucha :D a tak zachwalałem że intway mnie zbawi !!! ale ze mnie oszust i dureń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za przyjemnosc chodzic po ludziach jak dziad i namawiac na te super promocje? wole isc do normalnej roboty przynajmniej wiem z gory co mam zrobic i ile zarobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale intway to MLM a nie piramida finansowa. Zasada jest prosta. Jesli ktos chce osignac sukces w MLM to go osiagnie. W MLM nie ma ryzyka. Do goscia wyzej. MLM to nie chodzenie po ludziach jak dziad i nie jest to tez namawianie na jakies super promocje. Ogarnij sie. Nie wiem o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie jak dziad to zapewne jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Ale intway to MLM a nie piramida finansowa.@@ Niektórym po prostu brakuje inteligencji, żeby zrozumieć tak proste rzeczy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro nie jak dziad to zapewne jak baba" jak baba tez nie. sapienti, ja zauwazylem ze na kafe ludzie nie potrafia zrozumiec najprostszych rzeczy. Sa tak leniwi ze nie chce im sie sprawdzic pewnych informacji w internecie. Za to łykaja kazda glupote ktora przeczytaja np na kafe. Smutne bardzo jakie zacofane mamy to spoleczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy poczytać komentarze do różnych tematów o zarabianiu na czytaniu maili reklamowych! To dopiero dochody! A przecież wielu to łyka! Porażka i czarny rozpacz! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazajcie na SAPIENTI SAT to oszust i złodziej viktor folomeyev. poczytajcie w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jak szperam w internecie to tez spotykam rozne takie perelki NP : "Poswiec tylko 10 minut dziennie i zarabiaj 15000 zl miesiecznie" Najgorsze jest to ze sa ludzie ktorzy sie na takie cos łapia. prawda jest taka ze jak ktos w necie obiecuje niesamowite pieniadze, samochody, wycieczki itp to na 100 % jest to albo oszust albo amator ktory zle pojmuje biznes w ktorym dziala i sie za bardzo napalil. Tak tez czasami jest z MLM Niektorzy pisza o mega zarobkach juz po miesiacu pracy, mercedesach i wycieczkach a takze ze wystarczy sie zapisac*****eniadze beda leciec z nieba. Niestety MLM to tak samo ciezka praca jak kazda inna i zeby zarobic dobre pieniadze trzeba poswiecic swoj czas. Przede wszystkim trzeba miec duza wiedze na ten temat. Wiedza + Czas + Praca = sukces i duze pieniadze. Nie ma drogi na skroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą ciężką pracą, to ja bym nie przesadzał. :-) Jak na mnie, to nie jest aż tak ciężka. Jest dość łatwa i przyjemna. Ale nie da się ukryć - określona praca musi być wykonana! Należy jednak jasno sobie uświadomić, że praca ta pozwoli po 2,3 czy nawet 5 albo 10 latach według życzenia odejść od tej pracy i cieszyć się wysokimi dochodami i wolnym czasie dla siebie i bliskich. Choćby z tego powodu warto podjąć się budowania tego biznesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sapienti wszystko pieknie ładnie ale ludzie nie chca pracowac po to zeby po kilku czy 10 latach przejsc na emeryture i cieszyc sie duzym dochodem pasywnym. Ludzie wola isc na studia na ktorych spedza 5 lat zycia pozniej zarejestrowac sie w urzedzie pracy i moze po kilku miesiacach zaczac pracowac za jakies grosze. I tak na tym etacie zostaja do emerytury. Pozniej pobieraja jakas nedzna emeryture i koniec. na emeryturze sa max 5 lat pozniej umieraja. I to jest cale ich zycie. Tylko nieliczni wyjezdzaja za granice zeby sie dorobic albo zakladaja wlasne firmy w Polsce lub za granica. tacy ludzie odnosza sukcesy. Mentalnosci ludzi nie zmienisz. Nie da sie. A jesli juz to potrzeba dziesiatek lat zeby czlowiek sie zmienil. Ja zrozumialem ze nie warto innych zmieniac. Do Biznesu MLM szukam tylko tych ktorzy juz sie sami zmienili i mysla troche inaczej niz reszta plebsu. Z takimi ludzmi mozna robic biznes i sie bogacic. reszta zostanie cale zycie na etacie. Smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wybrać odmienną od większości ludzi drogę też trzeba mieć odwagę. Albo być w koszmarnej desperacji! Bo jak komuś od urodzenia tłuką że ma kończyć szkołę i iść całe życie ciężko pracować, to ma program i wykonuje go z uporem maniaka! A poza tym, "a co ludzie powiedzą?". Super argument do nicnierobienia! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dokladnie tak jak piszesz Sapienti. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym jak zobaczyłam jak to ponizajaca praca to nawet nie próbowałam, nie mam zamiaru nikomu wciskac chłamu za wieksza kase i kłamac jakie te produkty sa super ( pisze o FM), nie mam zamiaru błagac ludzi zeby sie zapisali i wciskac imkity ilez to nie zarobia . MLM to zarobek dla tych co sa na gorze, nowo zapisani g***o zarobia, robia tylko za debili dla tych na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich ludzi jak ty "gosc" wyzej jest bardzo duzo. Czyli ludzi ktorzy wszystko zle zrozumieli. Ponizajaca praca ? totalna glupota i nieprawda. Wciskanie innym produktow i blaganie zeby sie zapisali ? Kolejna glupota. Wybacz ale ktos ci nawciskal kitów ze wlascie tak trzeba pracowac i sie zniechecilas. Ale moze dobrze sie stalo. Z takim nastawieniem jak twoje i tak nic bys nie zarobila. No coz, nie nadajes sie i tyle. Kolejna bzdura jest ta, ze tylko ludzie na gorze zarabiaja. W kazdym MLM jest tak, ze kazdy kto sie zapisze, nawet teraz ma szanse na duze pieniadze. Ale na duze pieniadze trzeba pracowac ciezko. Sam znam takich ludzi ktorzy zapisali sie kilka miesiecy temu a teraz maja juz ponad 1000 zl netto pasywnego dochodu i pracuja na wieksze pieniedze. x Dziekuje za twoja wypowiedz. To takie ostrzezenie dla innych. "Jak masz zamiar w MLM dzialac i zarabiac pieniadze to najpierw dowiedz sie czym jest MLM i w jaki sposob sie w MLM pracuje." Ty tego nie zrobilas i stad tak bzdurny komentarz. Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze jest to ze ludzie z mlm nie widza tego jak sie ponizaja i za jakich głupków biorą ich inni. Są pośmiewiskiem co widac nawet na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze lepsze jest to ze w prawdziwym zyciu ludzie z MLM maja gdzies takie opinie jak twoja. Ignor i tyle. I robimy swoje. tzn rozwijamy biznes i zarabiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W MLM sprawa jest prosta. Jesli ktos nie zarobil to znaczy ze nie pracowal. W MLM praca = pieniadze = dochod pasywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@najgorsze jest to ze ludzie z mlm nie widza tego jak sie ponizaja i za jakich głupków biorą ich inni. Są pośmiewiskiem co widac nawet na tym forum.@@ Mogę powiedzieć, że próbują nas robić pośmiewiskiem tylko na tym i kilku podobnych forum. Czy warto tym się przejmować? Po pierwsze - kto z nas się naśmiewa? Ludzie, którzy sami kompletnie nic w życiu nie osiągnęli. Którzy marnują swoje życie w źle płatnej pracy albo w poszukiwaniu takowej. Osoby, czyja kultura osobista i wychowanie zatrzymały się na poziomie 3-4 latka z patologicznej rodziny. Zaraz pewnie napiszą, że sobie zmyślam. A ja zapytam - to czemu nie podajecie swojego prawdziwego imienia i nazwiska? Może dlatego, że w dobę internetu zaraz wyszłoby who is who? A może jeszcze dlatego, że naskakując na nas doskonale wiecie że nie macie racji? Ba! Nawet łamiecie prawo!!! :-D Po drugie - jak się naśmiewają? Chamskimi wyzwiskami, bezpodstawnymi oskarżeniami, niczym nie popartymi wnioskami! Czy to są metody wartościowych ludzi? Nie sądzę! :-D A co do tego czy jesteśmy głupkami, to chciałbym przeczytać tu choćby jeden prosty, jasny i niezbity argument udowadniający naszą rzekomą głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tez sie zastanawiam kim sa ludzie ktorzy tak nienawidza MLMu i wysmiewaja ludzi ktorzy w nim dzialaja, ktorzy sa klientami firm MLM i ktorzy zarabiaja w MLM. Moze ktos mi odpowie jeszcze. btw. dzieki sapienti za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po częśći odpowiem. JAko osoba czytająca czasami te wątki zapewniam że przez osoby takie jak Sapienti Sat można nabrać tylko odbrzydzenia do mlm i do ludzi którzy proponują współpracę. Samo mlm jest ok. Ale takie typy tylko są kulą u nogi tego biznesu i powodują niechęć. Pozdrawiaw wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu bezpodstawne oskarżenia! Właśnie o tym mówiłem. Że niby co? Obrzydzam, bo nazywam rzeczy po imieniu? Bo potrafię szczerze i otwarcie bronić swoich poglądów? A tak naprawdę, co? Trafiłem w samo sedno? Bo jak nie, to proszę podać swoje dane, tak jak ja to zrobiłem. Podyskutujmy w pełni otwarcie! Nie mam nic do ukrycia i nie boję się pokazać. Teraz niektórzy to wykorzystują, szargając moje nazwisko w najbrzydszy sposób. Już z resztą niedługo. Ale i tak niczego nie żałuję. Bo skoro tyle lat nie mogą sobie odpuścić, to znaczy że mam 100% racji i biję w sam środek ich kompleksów i problemów ze sobą. I bardzo im to boli! Więc jak, będziecie dalej szczekać zza płotu czy wyjdziecie i przedstawicie swoje racje z otwartą twarzą? Powiem szczerze, że obstawiam to pierwsze! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dlaczego ? Dlatego że zareprezentowałeś siebie tutaj jako osobę która zmienia nicki, oszukuje, kłamie, kombinuje i psuje po prostu biznes mlm twoim zachowaniem. Oczywiście zaprzeczysz ale to będzie jak zwykle kłamstwo. Kolejne na twojej długiej liście :) Prześwietlili ciebie tutaj na wylot i to najbardziej ciebie boli dlatego sie tak rzucasz. No ale sam sobie na to zasluzyles. Nie jestes godny mlm i psujesz nam rynek. A teraz postrasz mnie prokuratura jak to masz w zwyczaju odpierania prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu kłamstwa!!! Gdzie ja zmieniam nicki? Do twojej wiadomości - używam obecnego nicka zawsze już od prawie 2 lat! I jeśli raz czy dwa napisałem jako gość, to tylko przez przeoczenie. A to że komuś się wydaje, że każdy pozytywnie piszący o MLM jest mną, to to już nie mój problem, tylko jego. I jak widzę również twój! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy - nie dodawaj sobie bo jeszcze bardziej w piórka obrośniesz. Nie mam nic przeciwko mlm tylko takim kłamcom jak ty którzy psują branżę a później kłamią że to nie oni. Żałosne. A Business Owner, Naga Prawda, Sergiusz Wesołowski, SPR7 to też nie twoje nicki tak ???? Pomysłodawca to pewnie też ktoś inny piszący twoją klawiaturą, tym samym stylem i tymi samymi błędami ??? Weź przestań... Nudne juz te twoje kłamstwa sie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... A czemu tak skromnie? Mogłeś więcej nicków z tego forum do mnie przypisać! Najlepiej wszystkie obecne, żeby już na pewno trafić!!! :-D Owszem, Business Owner i Naga Prawda to moje stare nicki. Pozostałe to raczej twoje, używane niejako w moim imieniu. Widziałem że jesteś kłamliwym gnojem nieprzeciętnym i po raz kolejny to potwierdziłeś w całości. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×