Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

l--ila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon -- Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert -- kla------------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- -23 lata------21.04.2014--- coreczka Alicja --schwEwe ----- 29lat ----- 30.04.14 ----- ? i niech nowe osoby się dopiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'miluskaa' ten Tens o ktorym piszesz to nie jest cos na usmiezanie boli? bo jak moj maz byl po po urazie i mial rehabilitacje to mi sie przypomina ze takie cos mu proponowali :) ale nie wiem czy dobrze pamietam. Ja niby czuje sie dobrze, ale z godzine temu wzial mnie cos jakby skurcz porodowy:( poszlam wiec wziac kapiel i teraz czytam czy aby tak moze byc.. Eh dobrze, ze jutro wizyta u lekarza. Dobrej nocy mamunie! witamy "nowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc wyzej to moj wpis :) /cos mi pokazal sie komunikat, ze tresc uznana za spam?!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! trafiłam do szpitala po tym jak całą noc brzuszek mi się stawiał- jak już kiedyś pisałam mam z tym problem już od 3 tyg- całą noc nie przespaam a nad ranem miałam słabe bóle jak na okres no i się wystraszyłam zajechałam na IP zaraz mnie przyjeli miałam robione ktg 2xdziennie różne badania i po tyg ordynator stwierdził że najlepiej będzie założyć krążek na macice żeby zapobiec skracaniu się szyjki i tak kolejny tydzień czekałam żeby mogli mi go założyć. Teraz już jestem w domu za dwa dni do kontroli a za tydzień wizyta u mojej gin a co do stawiania się brzuszka to dalej mnie męczą ale nikt nie potrafił mi powiedzieć czemu tak się dzieje dostałam luteine magnez i jest troche lepiej-zależy od dnia. Ale będąc tyle w szpitalu poznałam prawie wszystkie pielęgniarki i położne i oczywiście lekarzy a do tego obeznałam się z oddziałem i dostałam wiele rada od mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja w mocy zle sie czułam :( chciało mi sie wymiotowac a dzis rano miałam biegunke i zaczeła mi leciec jakas kremowa wydzielina teraz leze cały czas bo nie wiem co robic zaczełam czytac na forum i moze to oznaczac porod !!! ale nie musie tak sie boje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ja też tak miałam, że wymiotować mi się chciało i biegunke miałam prawie 3dni, w badaniach wyszło podwyższone crp i to wskazywało po prostu na jakiś wirus,a też się naczytałam tutaj, że to może poród. Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
dzieki miluska :) czuje sie juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila a nie możesz pojechać na Izbę Przyjęć, żeby zobaczyli co się dzieje? Nie ma co bagatelizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mam nadzieje ze przeszlo :) bo juz sie czuje ok i narazie nie plamie zobacze do wieczora czy cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila111 ja bym nie czekała albo na IP albo do lekarza lepiej sprawdzić i być spokojniejszą a co do wydzieliny może jakąś infekcje złapałaś bo tak to właśnie wygląda jeśli chodzi o twój opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi doktorka zaraz powiedziała że czemu czekałam aż do poludnia nim przyjechałam i że lepiej 10 razy przyjechać niż o 1 za mało :) A tak odbiegając od tematu jestem strasznie zadowolona z paczki co mi przyszła może trochę butelki mnie rozczarowały ale ważne żeby spełniały swoją funkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na moją paczkę z allegro i nie doszła dziś :( pewnie jutro dojdzie jak będę musiała wyjść z domu. I jak się lila czujesz? ja to po 3 dniach biegunki dostałam kroplówkę w szpitalu tak na wzmocnienie, ale pojechałam tam z zupełnie innego powodu wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Narazie ok rano mialam biegunke i od tamtej pory nic cos tam zjadlam i na wkladcce tez narazie nic nie ma :) A maly caly czas szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Musze zaczac uwazac na siebie :) bo wszystko robie sama nawet zakupy wieksze robie z dzieckem 4 letnim a przeciez to tez obciazenie wsadzic malego do samochodu potem zakupy na tasme przy kasie potem do samochodu i do domu wniesc do tego mycie podług odkurzanie itd maz mnie nie moze wyreczyc bo pracuje od 7 rano do 22 wiec go nie ma :( jestem cały czas skazana na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ja też tak mam, że latam sama i wszystko ogarniam. Mój wraca do domu po 17 i wtedy spokojnie można by zrobić z nim zakupy ale ja to nie mogę w domu usiedzieć :/ na dodatek mój samochód zepsuty i raczej pójdzie na sprzedaż i tak sobie latam na piechotkę. Ale po tym jak ostatnio zasłabłam na mieście to zaczęłam bardziej uważac na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja tak samo nie moge usiedziec w domu a wiem ze niedlugo bede skazana na siedzenie w domu bo z dwojka dzieci to juz bedzie mi samej ciezko wyjsc :( JA to tylko czekam jak mi tesciowa pomoze jak sie urodzi dziecko bo jak niecale dwa lata temu druga synowa urodzila to latala za nia jak kot z pecherzem ! ale oni mieszkaja z nia wiec to jest jej tlumaczenie ze temu im pomaga ! aj szkoda gadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sobie obmyśliłam, że będę sobie zakupy do domu zamawiać :D jak będzie brzydka pogoda albo jak będę miała wiele do kupienia, leclerc oferuje :) . Ja mam takie szczęście, że cała moja rodzina mieszka w okolicach mojego osiedla. Więc jakbym potrzebowała np. pilnie opieki nad dzieckiem czy coś to nie muszę daleko szukać. A z teściową bardzo dobrze żyję, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że u mnie jest tak, że moja rodzina strasznie lubi się wtrącać, natomiast teściowie to są tacy, że we wszystkim pomogą ale bez wtrącania i bez jakiegoś narzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa ja kupiłam z firmy avent mam dwie 150 i jedną 260 bo zobaczymy czy maleństwu będą pasować bo moja koleżanka nakupiła tylko takie a mała nie chciała z nich pić i musiała zakupić inne do tego zamówiłam jeszcze: kocyk, pieluszki tetrowe, pieluszki flanelowe, flanelowe podszyte ceratką,prześcieradła, smoczki,łańcuszki do smoczka,szczotke do butelek,grzebyk,podkład do łóżeczka, bepanthen maść,gryzaki,cążki,gruszkę do noska, czapeczke i niedrapki i ze wszystkiego jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam zaś moi rodzice zawsze mówią, że będą przyjeżdżać żeby pomóc ale zobaczymy jak już się maleństwo pojawi tym bardziej, że pierwszy wnuk lub wnuczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A u nas panuje ospa !!! jej..... nie wiem czy chorowalam czy nie !! moj maly nie wiec tez mu grozi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mojej rodzinie też pierwsza wnuczka. Z drugiej strony natomiast całe rodzeństwo mojego ma już po chłopczyku. Ja kupiłam butelkę firmy MAM, jedną na razie. Taką mi polecili w sklepie. Ospę miałam, różyczki nie. Nie daj się Lila!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam U nas dzis pieknie slonce swieci :) za czuje sie wiosne w powietrzu hihihihhi :) Wczoraj wieczorem Tymonek tak skakał po brzuszku to niesamowite :) ze w stodku w nas jest mala istotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamunie :) jak sie dzis czujecie? mam nadzieje, ze wszelkie niepokoje zdrowotne minely :) 'lila111' o ospie slyszalam, ze wlasnie w Polsce grasuje, wiec zycze Ci zebys nie lapnela, bo w naszym stanie to niebezpieczne :( a tu gdzie jestem to znow panuje grypa zoladkowa..i ja tez nie chce jej w sobie :( 'miluskaaa' jak tam Twoja paczka z allegro? mysle, ze dotarla i wlasnie ogladasz :) teraz bedziesz czekac na swoj termin u lekarza, a ja juz po..czekamy na corke-kolejna w naszej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--lila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon -- Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert -- kla------------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- -23 lata------21.04.2014--- coreczka Alicja --schwEwe ---29lat ----- 30.04.14 ----- corka --myszapteczna-- lat--18.04.2014--corka--Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Shwewe-no to gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja tez jeszcze domowiłam pare rzeczy na allegro u rodzyneczki :) A dzis przyszły piekne sandałki malutkie 17r nike dla Tymonka :)sa słodkie :) mam malutkie adidaski adidasa i polowałam na sandałki tak zeby nałozyc odczasu do czasu :) A i jeszcze wylicytowałam body nike jak przyjda to powem czy ok :) a dla starszego kurtke nike :) a co tam jak szalec to szalec :) mam czas to siedze i licytuje :) hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×