Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

kla - ja też nie wiem co to za uczucie, nie miałam tak, także nic nie poradzę w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z jakich firm będziecie kupować podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, chusteczki nawilżane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
podklady chyba nie bede kupowac, a wkladnki mam jakas probke, ale firmy nie pamietam, a tak to chyba "Penaten" bo ta firma w dosc dobrej cenie, a chusteczki pewnie "Pampers" na poczatek, pozniej bedziemy inne testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Zapraszam, sprzedaje ubranka i zabawki po mojej córeczce, wszystko naprawdę w atrakcyjnych cenach http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Polecam serdecznie Należy skopiować link, wkleić w przeglądarce i zlikwidować spację po słowie "http" Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkłady poporodowe mam 2 paczki Belli i 1 Absorgyn Wkładki laktacyjne kupiłam kupiłam w Carrfourze, ale nie pamiętam firmy :P Chusteczki nawilżane testuje na sobie :P Kupiłam różnych firm i zobaczymy, które będą najlepsze ;) Mój maluszek wczoraj był bardzo aktywny :) Dziś też :D Fika aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate też patrzyłam na te belli. Ja jeszcze nie mam takich rzeczy kosmetycznych wcale. Moja mala też szaleje. Jak tak będzie po porodzie to obawiam się, że nie pośpię wcale :P no kręci się czy to dzień czy noc. Idę zaraz na spacer, może dorwę jakieś kaftaniki. Chociaż już jakoś mało siły mam i często mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe dziewczyny Ja podkladów nie kupiłam i nie wiem czy bede kupowac bo po pierwszym porodzie nawet ich nie miałam i nie potrzebowałam w domu miałam podpaski i wystarczyło bo powiem ze po porodzie leciało ze mnie tak jak przy okresie moze ciut ciut wiecej ale nie było zle :) Wkladki laktacyjne kupiłam canpolu ale napewno sie przydadza troszke pozniej moze po tyg po porodzie albo wiecej. A z chusteczkami to powiem tak pampers sa za bardzo nawilzone sa jak dla mnie za mokre po ich uzyciu musiałam pupe małego wytrzec na sucho bo potem była czerwona sprawdziły sie dada i heppy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA powiem szczeze ze sie zastanawiam nad szlafrokiem bo wiem ze sie nie przydał w pierwszej ciazy bo w szpitalach jest strasznie goraco wiec nie wiem czy nie wezme z domu szlafroka z satyny ? a u was ja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z zakupów i kupiłam chusteczki pampers sensitive, ale małą paczkę żeby nie nakupować niewiadomo ile jak coś nie podpasuje. I kupiłam też kaftaniki i półśpiochy. Co do szlafroka to ja mam w domu tylko taki gruby mega ciepły, nie mam żadnego cienkiego, chyba sobie kupię jakiś bawełniany. Chociaż po ostatniej wizycie w szpitalu w środku zimy przekonałam się, że tam jest strasznie gorąco. Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie podkłady co się kładzie na łóżko to trzeba kupować i brac do szpitala czy nie ??? I czy to jest w ogóle przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkłady na łóżko kupiłam - 10 sztuk. Jak nie przydadzą się w szpitalu to w domu wykorzystam. Moim zdaniem warto mieć, bo nie wiadomo czy w szpitalu będą. Ostatnio kupiłam na allegro dwie koszule do karmienia oraz zwykłą koszule w komplecie z bawełnianym szlafrokiem :) Jestem z nich zadowolona, wygodne, miłe w dotyku :) I niedrogo wyszło - 91 zł z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba i ja kupię te podkłady. Kate podasz nazwę sprzedawcy z allegro? Popatrzę co ma i jakie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszule kupiłam u sprzedawcy margotkrakowpl podkłady i inne akcesoria kupiłam u sprzedawcy rodzyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate i co te koszule są bawełniane? Nie jakieś sztuczne poliestrowe? bo cena kusząca jak na fakt, że potrzeba ich kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
probke wkladek co mam, to jakas firma "lansinoh" 'Kate888' fajnie, ze Twoje malenstwo szaleje :) 'miluskaaa' wizyte mam 11 lutego, a Ty juz po? :) a jak u Was strach przed porodem? jest czy raczej nie, bo mnie jakies obawy nachodza teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Co do porodu to ja wczoraj przebudziłam sie o 3 w nocy i jakos mi naszło na wspomnienia jak to było z moim cc i jak tak lezałam to juz zasnac nie mogłam ! z wrazenia jak pomyslałam ze czeka mnie to samo to tylko mam nadzieje ze bedzie tak samo oby nie gorzej :) bo nie było zle ale jak by było lepiej to bym była jeszcze bardziej szczesliwa :) hihihhihi Wiec mysle ze nie ma co sie zastanawiac jak to bedzie itd bo i tak nie przewidzimy wszystkiego wiec po co sie zamartwiac na zapas ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwe ja mam wizyte 19lutego a przed wizytą mam sobie sama zorganizować prywatnie usg. Tak się pozmieniało odkąd zmieniłam lekarza na prywatnego. A pytam o Twoje usg gdyż może w końcu się dowiesz kto tam siedzi w środku :) ja na razie jakoś się nie boję porodu. Pewnie zacznę w 9 miesiącu. Ale staram się też nie słuchać i nie czytać opowieści innych dziewczyn, gdyż każdy porod jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to dziwne, ale nie boje się porodu - w sensie bólu. Ale o Igorka się boje, że coś mu się stanie itp :( Tak wszystkie koszule to 100% bawełna :) Moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'lila111' Ty juz jeden masz za soba, a i tak spac nie mozesz :) ja pierwszy, ale bezsennosc taka jak u Ciebie :) musimy miec nadzieje, ze nie bedzie zle.. Ja tak rozmyslam czy nie zdecydowac sie na porod w wodzie, ale wiadome jak ze wszystkim, ze sa plusy i minusy :( 'miluskaaa' to z wizyty najpierw ja zdam relacje, a potem poczekamy na Ciebie :) mysle, ze tym razem sie dowiem kto mi tam plywa w brzuszku. 'Kate888' napewno synusiowi nic sie nie stanie! mam nadzieje, ze po wszytskim bedziemy sie smiac z Naszych stresow :) Ja tez zakupilam jedna koszule do karmienia, ale bawelna z domieszka wiskozy, bo w dotyku jest jakby zimniejsza /nie wiem jak to wytlumaczyc/ , a szlafrok juz sama bawelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba najbardziej też się boję tego, że dziecku może się coś stać. A swoją drogą to moja dziewczynka znowu ostro szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l--ila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon -- Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert -- kamiiiii------26lat---------5.05.2014------syn--Jaś -- kla------------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- -23 lata------21.04.2014--- coreczka Alicja --schwEwe ----- 29lat ----- 30.04.14 ----- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam tabelkę, żeby za daleko nie szukać :) zamówiłam dwie koszule na allegro,ale od innego dostawcy, są tak ładne, że az mi się mój podły humor poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ze tutaj jest tabelka, moze wreszcie uzupelnie cos w miejsce pytajnika :) 'miluskaaa' a czemu twoj humor byl podly? mam nadzieje, ze nie przez ta pogode, no i ze te koszulki Ci naprawde go poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak ogolnie przez złe samopoczucie między innymi, chociaż na wieczór już mi się poprawiło :) koszulki zamówione, wysmarowałam się pachnącą oliwką i jest ok! A jak u was weekend mija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam ja juz coraz bardziej sie mecze :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend zlecial na leniuchowaniu :) wczoraj przegladnelam materacyk przygotowany dla malenstwa, bo przeczytalam ze te gryko-kokos plesnieja :( a moj juz miesiac lezy zafoliowany i czeka sobie..kto wie ile czekal w sklepie, ale na szczescie wszystko z nim w porzadku. Tej nocy meczyl mnie jakis brak powietrza, az sie wystraszylam :( zerwalam sie, pootwieralam bardziej okna, pokaszlalam, napilam wody, posiedzialam chyba z godzine i poszlam spac, ok.10 wstalam, wiec bede zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu jakieś pustki na forum. lila - ja też się coraz bardziej męczę schwEwe - też mam materac gryka-kokos i też leży zafoliowany i jakoś do głowy mi nie przyszło, że może się z nim coś dziać. Też może przejrzę później. A co do tego braku powietrza to na szkole rodzenia mówili, że to normalne bo zmniejsza się objętość płuc, też się wystraszyłam na początku, że może jest coś nie tak. Ale mam tak bardzo często, trzeba się przyzwyczaić niestety :P Dziewczyny, któras z was pisała, że chce kupić kosmetyki firmy HIPP dla maleństwa - od 10 lutego jest promocja w Lidlu, dobre ceny, porównywałam z apteką i jest spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×