Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Ja mam materac lateksowo-kokosowy - strona kokosowa do roku życia, później lateksowa :) Nam weekend minął na leniuchowaniu :P Wczoraj przenieśliśmy rzeczy synka z jego pokoju, bo za tydzień mąż będzie ścierał gładź itp :) A mamy prawie wszystko już, więc trochę tego było :P W piątek byliśmy w Ikei po komody, stół do przewijania i inne akcesoria :) Już nie mogę się doczekać pokoiku synka :D I porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie kupić ciśnieniomierz chyba, zawsze miałam bardzo bardzo niskie ciśnienie, teraz w ciąży też nie za wysokie. Dlatego piłam sobie kawę rozpuszczalną z mlekiem raz dziennie, tak jak przed ciążą. A od pewnego czasu po kawie robi mi się tak źle i dziwnie, myślicie że mogło mi ciśnienie podskoczyć mimo, że zawsze było niskie? Tak nagle to by się zrobiło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miluskaaa a ginekolog ci nie mierzy na wizytach? Mi kazał mierzyć codziennie i zapisywać w zeszycie... Specjalnie kupiłam ciśnieniomierz(ale będzie już na później ;) ). Ale cały czas w normie mam :) I od kiedy zmieniłam ginekologa to mierze co kilka dni i nie notuje, starczy że kontroluje co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'miluskaaa' jak Ci dobrze, ze na szkole rodzenia Wam wszystko tlumacza, Dzieki Tobie bede spokojniejsza! ja wlasnie kupilam cisnieniomierz i juz jestem jakby spokojniejsza :) bo bywalo, ze albo bylam slaba, albo wrecz pekala mi glowa i czulam gorac.. Pewnie, ze i Ty mozesz zainwestowac :) bedzies pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa a ginekolog ci nie mierzy na wizytach? Mi kazał mierzyć codziennie i zapisywać w zeszycie... Specjalnie kupiłam ciśnieniomierz(ale będzie już na później ;) ). Ale cały czas w normie mam :) I od kiedy zmieniłam ginekologa to mierze co kilka dni i nie notuje, starczy że kontroluje co jakiś czas ;) to było moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzy na każdej wizycie i zawsze było niskie, a teraz tak jak mówię trochę dziwnie się czuję czasami. A co do szkoły rodzenia to fakt :) Ja sobie myślałam same najgorsze rzeczy o tym moim ciężkim oddychaniu, a tu na którymś spotkaniu pani prowadząca sama poruszyła ten temat :) Lubię tam chodzić, wielu ciekawych rzeczy może się dowiedzieć taka osoba jak ja czyli kompletnie zielona w temacie. I dlatego żałuję, że tydzień temu tak źle się czułam, że nie mogłam być na spotkaniu. Ale dziś w drodze na kolejne zajęcia pewnie koleżanka mi opowie co tam było ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorie jeśli chodzi o dzieci to mam opanowaną :P Ale i tak zapisałam nas na szkołę rodzenia - chociażby ze względu na męża :) W następny weekend zaczynamy :) Wybraliśmy kurs weekendowy, bo mąż nie zawsze dałby radę ze mną jechać a sama nie chciałam :P Dwa weekendy pod rząd sobota i niedziela od 17 do 21 :) Nie mogę się doczekać :) Tu macie sporo ciekawych artykułów - polecam :) http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zajęcia są raz w tygodniu, godzina 17.30 lub 19. I nam pasuje. Dziewczyny czy wasze maluszki też tak się przeciągają, że macie wrażenie że zaraz skóra wam pęknie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
WItam mamuski :) JA do szkoły rodzenia nie chodze bo chodziłam w pierwszej ciazy :) a teraz mam nadzieje ze cos tam zostało w glowie ;0 PO pierwszym dziecku :) hi JA to chyba juz jestem gotowa na dzidziusia :) mam juz chyba wszystko :) torba w miare spakowana ubania dla malego przygotowane kosmetyki itd zostało tylko przygotowac komoge z przewijakiem ale czekamy na połke dla starszego syna zeby komoda sie zwolniła :) dla mlodszego :) W piatek ide do lekarza mam nadzieje ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miluska co do małego w brzuszku to szaleje strasznie :) ja to mam czasami takie wrazenie ze wyjdzie zaraz pepkiem :) bo czasami tak cos wypnie wydaje mi sie ze raczke czy nózke cos małego i taka kulka centralnie w pepku jest :) hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy!!!!!!! Moje maleństwo od wczoraj jakieś grzeczne, dopiero w szkole rodzenia dała popalić aż brzuch podskakiwał. Dziś mam zadzwonić do mojej nowej pani doktor umówić się, żeby wypisała zwolnienie, mam jechac dziś lub jutro do niej do szpitala i przy okazji obejrzeć porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie chodze do szkoly rodzenia, bo nie mam mozliwosci :( ale mam nadzieje, ze jakos sobie poradze. 'miluskaaa' jak tam ogledziny porodowki? mysle ze same pozytywne wrazenia :) ja mam isc obejrzec w 35 tygodniu, wtedy bede miala taki maly wywiad, ze w razie jak trafie w nocy do szpitala z bolami, to mnie nikt juz o nic nie bedzie pytal..no procz nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wróciłam do domu, załatwiłam to co miałam załatwić z panią doktor,ale na porodówkę to tak mogłam tylko rzucić okiem przez sekundę dosłownie bo były aż 4 porody w jednym czasie!! Szpital sam w sobie całkiem ok, odnowiony, ładny. Wcześniej myślałam o innym i w tym nigdy nie byłam. Ale teraz zdecydowanie ten po zmianie lekarza. Ale dziś pięknie i słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :) JA mina dzien dla przyszłych mam ??? Zgadzam sie u nas dzis tez było słonecznie ale zimno bryyyyyy...... Dziewczyny juz pisałam chyba :) mierzycie sboje brzuszki w obwodzie ??? duzo macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mierze obwodu, może zmierzę któregoś dnia jak znajdę centymetr :P Ale to i tak nie będzie wiadomo ile mi przybyło skoro od początku się nie mierzyłam, ale pewnie sporo :) Po moim wielkim odchudzaniu w tamtym roku byłam sucha jak patyk a teraz mam niezły brzusio :) miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
cze :-) a powiedzcie jak u was z rozstepami ? sa ? smarujecie brzuszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Lila chyba zostałyśmy same, coś reszta dziewczyn się nie odzywa. Ja smaruję się oliwką babydream z rossmana, nie mam rozstępów, ale to pewnie jeszcze różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale pytanie o mierzenie brzucha i czym smarujemy brzuchy już było... ale odpowiem jeszcze raz:nie mierze, smaruje się oliwką dla ciężarnych z rossmana i nie wyszły mi jak na razie rozstępy jakiś wirus się wczoraj do mnie przyczepił :( mąż mnie zaraził i teraz razem chorujemy :( tyle, że ona może brać leki a ja mogę tylko naturalne metody :/ pocierpię trochę i przejdzie... dziś w nocy nie spałam od 1 do 4 :( kiepski dziś mam dzień - tym bardziej, że dziś nie ma tak ładnej pogody jak przez ostatnie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam :-) a u nas sloneczko juz swieci od samego rana :-) wiec wyjechalam samochodem z garazu i odkurzylam i sprzatnelam go :-) az sie chcialo sprzatac normalne jak by wiosna miala byc :-) ja to dziewczyny chcialam zeby juz bylo po juz mi tak ciezko wydaje mi sie ze w pierwszej ciazy tak nie bylo jakos lzej mi bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila a Ty masz rozstępy? Czym się smarujesz? Bo zadałaś nam pytania a sama na nie nie odpowiedziałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mam mam niestety :-(nie ma czym sie chwalic. Mam nadzieje ze w drugiej ciazy mi nie wyjda bo i tak mam duzo i tak sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie :) ja tez tu jestem, ale przez dwa dni mialam problem z netem :( brzuszka niestety nie mierze, bo metra brak.. Smarowalam sie oliwka, ale dostalam jakiejs wysypki, teraz uzywam masla do ciala " Bubchen" *mama z maslem kakaowym i olejkiem jojoba /bardzo fajny, a w przeliczeniu to 12zl/. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A macie juz wozki i nosidelka ???? zakupione ????jak tak to jakie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'lila111' nie mam jeszcze wozka, a tym bardziej nosidelka..i coraz gorzej z wyborem :( bo widze duzo mam na spacerkach z malenstwami i juz mi sie zaden nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, już gdzieś pisałam o wózku. Ja nie mam jeszcze kupionego, ale mam już upatrzony i nazywa się camarelo carera. Kupię w marcu bo nie mam w domu miejsca żeby trzymać póki na razie niepotrzebny. najpierw na allegro wypatrzyłam, później na żywo oglądałam. Miłego dnia mamusie, ja jakoś humoru nie mam. Idę zaraz wysmarować się oliwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam byłam dzis na wizycie :) cc bedzie miedzy 30 marcem a 4 kwetnia :) ale jak wstałam na wage u nich to sie wystraszyłam !! jej przytyłam 4.5 kg przez miesiac !!!!! matko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam byłam dzis na wizycie :) cc bedzie miedzy 30 marcem a 4 kwetnia :) ale jak wstałam na wage u nich to sie wystraszyłam !! jej przytyłam 4.5 kg przez miesiac !!!!! matko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila i powiedz jak to jest, jak masz ustalone cc to czujesz się spokojniej? Niż jakbyś np była nastawiona na poród naturalny. Moje maleństwo coś dzisiaj słabo się odzywa. Trochę się martwiłam :( teraz na wieczor coś zaczęła o sobie przypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam u tego sprzedawcy rodzyneczki dziś parę drobiazgów. Bo ciągle mam wrażenie, że czasu ubywa a nie wszystko mam. Jutro jadę do pracy zawieźć zwolnienie i tam też coś dokupię dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×