Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Jeszcze co do wagi,to ja się nie ważę bo aż się boję :P ale na wizycie u lekarza będzie to nieuniknione. Czyli 19 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA tez zamawiam u rodzyneczki :) fajne i tanie rzeczy :) Co do cc to powiem tak wiem juz ze bedzie cc i mniej wiecej kiedy ale obawa jest jak to bedzie chociaz juz miałam cc powiem tak juz bym chciała byc po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam swojej wizyty, ale wlasnie boje sie zerkac na wage..dobrze, ze w domu brak tak jak i metra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam w domu wagę ale głęboko schowaną :) a kiedyś miałam manię ważenia się :D jak się odchudzałam, a teraz nie ruszam bo to niebezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miluska ja chyba juz mam wszystko moge rodzic :-) ubrania poprane poprasowane wozek jest nosidelko jest lozeczko jest kosmetyki sa tylko musze wszystko powyciagac przed samymi narodzinami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo kilka kosmetykow do kupienia, 2 kocyki bawelniane i klapki gumowe dla mnie do szpitala :) a tak to wszystko mam. aaa i jeszcze monitot oddechu ale to w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wszystko masz mówisz hmm..no ja część dziś zamówiłam właśnie tak jak już wcześniej pisałam, w poniedziałek skoczę do lidla po te kosmetyki hipp :) resztę zamówię sobie w aptece w przyszłym tygodniu, dla siebie parę rzeczy zamówiłam od tej rodzyneczki : podklady poporodowe itp. Dotarła też paczka z moimi koszulami :) chcę już mieć wszystko i później spokojnie sobie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'miluskaaa' oj ja Cie rozumiem, bo tez mialam faze na wazenie sie jak walczylam z nadwaga, a teraz lepiej, ze nie mam w domku :) Patrzylam na ten wozek co masz "na oku" i powiem Ci ze calkiem fajny, tutaj gdzie mieszkam tez sa i cena podobna bo 400e 'lila111' fajnie, ze juz masz wszystko, teraz tylko odliczac dni i czekac na narodziny zdrowego malenstwa. 'Kate888' a czemu kocyki dwa bawelniane, lepsze sa? ja sie nie orientuje :( Dobrej Nocki Mamunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram fioletowy kolor wózka :) tzn ten taki lila. Co do kocyków to zamówiłam dziś jeden bawełniany cienki bo to będzie wiosna-lato, więc żeby maluchowi za gorąco nie było. A drugi grubszy od siebie z pracy biorę bawełniano-akrylowy. Dodam, że pracuję w hurt.z tekstyliami do domu i dla maluchów też trochę jest. Większość kocyków to takie milusińskie z mikrofibry lub polaru, ale dzieci różnie reagują, dla jednych są ok a inne będą się pocić. My rodzimy na wiosnę więc proponuję Ci schwEwe kupić chociaż jeden z bawełny :) dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawelniane sa najlepsze na wiosne/lato - skora oddycha, dziecko sie nie poci. Pewnie jakies dostaniemy w prezencie ale pewnie polarowe lub z mikrofibry - tych jest najwiecej w sklepach. A ja planuje owijanie bobasa kocykiem zamiast rozka, wiec potrzebuje z dobrego materialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam kolejny dzien mija :) a ja dzis siedze na necie i czytam o cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobietki za dorade :) ja juz jeden dostalam kocyk i wlasnie popatrzylam ze to 70%bawelna i 30%poliester, wiec dokupie jeszcze z samej bawelny. Milego dnia i dobrego sampoczucia Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ale dziś piękna pogoda była, spędziłam dzień na zakupach i odwiedzinach u rodziny a później domowa pizza :) maleństwo tak mi skacze w brzuchu, a wczoraj marwiłam się, że za spokojna. Tak jak mówiłam kupiłam dziś poduszkę klin i 10 szt pieluch tetrowych. A i okrycie kąpielowe :) - drugie przyjdzie w paczce z allegro. I dwa chyba wystarczą. A wam mamusie jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U mnie miluska dzien mina tez ok :) rano sprzatanie a ze zle w nocy spałam to popołudniu pospałam sobie :) a potem do mamy na obiadek :) A jutro do tesciowej na paczki :) hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś teraz złe samopoczucie chwyciło i brzuch jakby trochę twardnieje :( eh pierwsze 6 miesięcy było idealne, a teraz marzę już o kwietniu. O i ja dzisiaj pączka jadłam, ale kupionego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miluska a ja powiem ze moj mały tak sie wypina cos wystawia ze tak boli :( ze jestem zła conajmniej 3 razy dziennie tak mi przywali od srodka ze lzy mam w oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też tak czasem przywali, że na nogach ustać nie mogę. Ale teraz to jakoś w ogóle brzuch mnie boli :( może ciepła kąpiel pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Jeszcze przyjdzie taki czas ze bedziemy tesknic za tymi kopniakami :) a ostatnio nagrałam pare filmikowjak mały szaleje w brzuszku :) fajna pamiatka bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sie dzidzia rozpycha..ale masz racje, ze potem zatesknimy za tym :-) Fajny pomysl z tym filmikiem oo 'Lila111' tez bym zjadla takiego domowego paczusia:-) 'miluskaaa' moj brzuch wlasnie na wieczor tardnieje i do poznej nocy nie daje spac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielę :) dziś tak odpoczęłam, że wszystkie bóle przeszły. Też chciałam kiedyś nagrać filmik bo miałam "taniec brzucha", ale jak tylko chwyciłam za telefon to dziecko się uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :( nie słyszałam żadnych opinii, trzeba by gdzies poczytać w sieci. SchwEwe a gdzie Ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Niemczech, tutaj nowych ceny sa spore, a te uzywane mozna dostac i za darmo, ale juz wyglad jest wart swojoj ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Niemczech, tutaj nowych ceny sa spore, a te uzywane mozna dostac i za darmo, ale juz wyglad jest wart swojoj ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego, przednie koła plastikowe..stanowczo odradzam :) radziła bym żeby wszystkie były pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno fajnie, że koła są pompowane, a te małe że można zablokować. O to Cie wywiało z ojczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe przecież nie są pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×