Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

lila - od 7 do 22 twój mąż pracuje? Ale to tymczasowo czy tak cały czas? Bo jak cały czas to współczuje... Ja nie chce niczyjej pomocy. Moja mama mieszka za granicą i zaproponowała, że przyjedzie w okolicy porodu to powiedziałam, że z mężem będę rodzić i niech po połogu przyjedzie... Teściowa już we wrześniu zapowiedziała, że zostawi sobie zaległy urlop(20 dni !), żeby przyjechać nam "pomóc" po wyjściu ze szpitala... Od razu powiedziałam, że sami damy sobie radę... Tego mi jeszcze brakuje - teściowej 24 godziny na dobę, gdy ja będę krwawić, będę chciała wietrzyć krocze... Mąż weźmie 2 tygodnie urlopu, żeby mi pomóc a później sama będę sobie radzić jak on będzie w pracy, pracuje po 7 godzin, więc tak długo go nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwe gratuluję córeczki!!! Super !!!! To teraz myśl nad imieniem ! A paczka jeszcze nie przyszła :( chociaż musiałam wyjść na chwilę z domu, ale myślę., że kurier by zadzwonił. No nic czekam dalej. Ale mam za to coś innego ślicznego, spotkałam się dzisiaj z pewną panią, znalazłam ją na tablica.pl i kupiłam od niej przecudowny kombinezon wiosenny i dziecko wygląda w nim jak kotek, ma uszy oczy itp. i różową kurteczkę wiosenną. Trzeba mieć awaryjnie bo kto wie co przyniesie kwiecień. I jeszcze dwie sukienki letnie nowe :) Jej dziecko urodziło się w sierpniu bardzo malutkie i zanim urosła do tego to już zimno było. Lila - też mam takie maleńkie adidasy adidasa, dostałam. Wiem, że to bardziej bajeranckie niż praktyczne ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
kate-moj maz tak pracuje juz od 2 lat a moze i dluzej ... ma dwie prace od 7 do 16 przyjezdza do domu je obiad i z nami posiedzi troszke i na 18 do 22 do drugiej pracy :-|i tak sama siedze z dzieckiem moj tez wezmie dwa tyg wolnego jak urodze a potem bede musiala pewnie liczyc na siebie ale z pierwszym dzieckiem tez mi nikt nie pomogl musialam sama sobie radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi oferują pomoc, ale jej nie chce. Jak mąż wróci do pracy po urlopie też nie chce teściowej w mieszkaniu, a mieszka 60 km od nas, więc będę miała święty spokój... Wole sama wszystko robić taka już jestem. Mąż będzie mi pomagał, ale teściowej nie życzę sobie w moim mieszkaniu.. A młodsze dziecko chodzi do przedszkola? Czy w domu jesteś z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jakby młodszy chodził do przedszkola to byłoby Ci lżej trochę. I przedszkole ma swoje plusy ;) My planujemy po macierzyńskim dać Igorka do żłobka - jak będą miejsca :) Na początek na 2-3 godziny, żeby się przyzwyczaił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Kate- ja tez przy pierwszej ciazy i porodzie i poporodzie nie chciałam nikogo ale jak zobaczyłam jak mamy i tesciowe pomagaja innym chocby zrobic obiat pranie wyisc na godzinke na spacer badz po zakupy to poprostu zazdroszcze :( Moj maly mozna powiedziec ze chodzi i nie chodzi do przedszkola bo jest 5 do 7 dni w miesiacu w przedszkolu ja teraz siedze w domu i mi jest go zal oddawac bo on woli ze mna w domu siedzec :) a teraz bylo tak zimno wiec siedzial 2 tyg w domu a od wczoraj ospa panuje wiec nie wiem kiedy go teraz puszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - rozumiem, ale i tak nie chce pomocy :P To byłoby równoznaczne z tym, że teściowa tymczasowo wprowadziłaby się do nas a ja bym tego nie zniosła :D Nie lubię jak ktoś prócz męża plącze mi się pod nogami, w kuchni itp... Fajnie, że Twój synek chodzi do przedszkola :) I wiadomo warto zachować to miejsce ;) Latem jak będzie cieplej będziesz mogła go wysłać do przedszkola a Ty będziesz miała trochę czasu dla siebie jak Tymonek będzie spał :) A jak starszy syn ma na imię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ksawery Marek :) ma na imie :) A tak wlasnie myslałam jak ty piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
---lila111 ----- --27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon Jerzy -- Kate888 ----26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert - kla-----------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- --23 lata-----21.04.2014---- coreczka Alicja --schwEwe ---29lat ----- 30.04.14 ------- corka --myszapteczna-- lat--18.04.2014-------corka--Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery i Tymoteusz :) Pasują do siebie te imiona :) Dziewczyny jeszcze troszkę i nasze maluchy będą z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Kate - musze ciebie poprawic Tymon nie Tymoteusz :) to sa dwa inne imiona :) hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
TAk tak ja juz nie moge sie doczekac :) tak sie teraz caly czas zastanawiam czy mam wszystko dla siebie i dzidzi :) jak sie urodzi Ja to powiem ze juz mysle o chrzcinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również cenie sobie z mężem prywatność, ale pomoc ze strony mamy myślę że się przyda choćby jak na zakupy pójść a mąż będzie w pracy :) ja i tak planuje macierzyński a potem na wychowawczy iść bo jakoś za żłobkiem nie jestem, ale pewnie zobaczymy jak będzie w praktyce :) miluskaaa to od kiedy Ci już ta paczka idzie? no mi szybko przyszła jeśli dobrze pamiętam 2 dni od zamówienia! A dzisiaj jeszcze przyszły nam meble do kuchni- zamówienie zrealizowali w terminie i przesyłka też przyszła w 3 dni- i teraz jeszcze czekam na szafe do sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend złożyłam zamówienie, w poniedziałek napisali do mnie maila z pytaniem o jakiś kolor czy rozmiar jednej rzeczy bo zapomniałam podać, myślałam że na wczoraj lub dziś będzie a tu nie :( A już tak bym chciała sobie pooglądać te rzeczy. Tymbardziej, że mam już gotową szafę dla malucha i nie mogę się doczekać aż zacznę robić w niej porządek ! No ja to posiedzę rok na macierzyńskim, a później do żłobka. Chyba że przez ten rok coś się zmieni z finansami ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś ciężko mi się oddycha :( u was też cały dzień pada deszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
mysz apteczna 28 lat. widzę, że jesteśmy w podobnym wieku;) gdzie dziewczyny zamawiałyście paczki? ja ostatnio poszalałam na smyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzyneczki - taki dostawca na allegro. i co tam w smyku kupiłaś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za oknem mam 10 cm śniegu piękne słońce i koło zera :) miluskaaa a to pewnie dlatego takie poślizg mają ja też jak zamawiałam to zadzwonili mi w trakcie pakowania by zapytać czy mogą dać inne smoczki ;) ja też już bym chciała wszystko sobie poukładać ale jeszcze czekamy aż zapach farby się ulotni a potem już wnoszenie rzeczy! Ja dostawce wybrałam tylko ze względu że strasznie spodobał mi się kocyk dla maleństwa i musiałam go mieć i przy okazji domówiłam jeszcze parę innych rzeczy ale jestem bardzo zadowolona:) Dzisiaj mam kontrole więc może uda mi się męża wyciągnąć do jakiegoś sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam :-) a u nas dzis ponuro :'-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wlasnie poprasowalam jeszcze nastawie pralke z pieluszkami dla malego :-) a synek siedzi sobie na dywanie i bawi sie klockami :-) i slysze jak sobie podspiewoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od rana słonecznie :) Teraz słońce zaszło :) Wybrałam się po prezent dla męża z okazji walentynek :) Niestety jak byłam na miejscu zaczął mi brzuch twardnieć :( Więc kupiłam tylko walentynkowe bokserki i lizaka w kształcie serca... Chciałam coś jeszcze kupić, ale wolałam nie ryzykować... Liczy się gest :) Jutro zrobię na obiad jedno z ulubionych dań mojego męża i upiekę coś :) Lubimy kameralnie spędzać ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znowu szaroburo:( przyszła moja paczka! Przeglądam oglądam i aż humor mi się poprawił bo od jakiegoś czasu mi smutno. Dziś intensywny dzień, powycinałam wszystkie papierowe metki itp z ubranek, trochę je posegregowałam a jutro chyba wypiorę. Robię ład i porządek w całym mieszkaniu. Kate ja już sama gdzieś dalej nie chodzę bo też albo brzuch albo słabo mi się robi, szczegolnie w marketach. A bokserki to miły gest :) Moje przygotowania nabierają tempa, i dobrze. Później już będę spokojna, że wszystko mam. Dziewczyny a co kupujecie do smarowania pupy malucha?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
Ja do dupci mam bepanthen, do mycia i smarowania ciałka emolium, chusteczki nawilżane bambino i nivea (są fajne bo mają pudełeczko plastikowe, potem można sobie wymieniać wkłady - z innych firm też pasują - siostra już tak rok używa tego pudełeczka i się trzyma;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
już nie mogę się doczekać, aż będę przytulała.. smarowała.. całowała moją Anitkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam linomag i myślę żeby jeszcze dokupić sudocrem na odparzenia i różne zaczerwienienia. A jak nic nie będzie się działo to używałabym tego linomagu. Myszapteczna no śliczne imię wybrałaś dla swojej córeczki :) ja miałam trzy typy imion i właśnie wśród nich Anita. Też się nie mogę doczekać aż już nadejdzie ten dzień. SchwEwe - co się nic nie odzywasz? :) przepadłaś podczas poszukiwania sukienek dla córeczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chusteczki mam pampersa małą paczkę ale coś jeszcze dokupię i też chcę w takim pudełku. Szwagierka ma po nivea a wkłada tam z dady teraz :) dobry patent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
linomag jest dobry - często mamy kupują (pracuję w aptece). Alicja to też piękne imię, takie delikatne;). Ja gdzieś wyczytałam, że kobiety o imieniu Anita są bardzo zuchwałe o męskiej odwadze.. Mam nadzieję, że moja będzie aniołkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja mam sudokrem i teraz tez kupiłam ja bede poprostu czesto wietrzyc dupcie dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A chusteczki z pamoersa u mnie sie nie sprawdzily byly za bardzo nawilzone i musiałam potem na sucho pieluszka wycierac pupe a z dady sie sprawdzily i do tej pory uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tych zwykłych pampers tylko chyba sensitive, nie wiem czy czymś się różnią :) właśnie dlatego będę na razie kupować małe paczuszki żeby testować. Mysz - to fajnie, że linomag jest chwalony :) co do imienia to wszystkie Anity, które znam są właśnie takie jak napisałaś, ale imię i tak mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×