Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość myszapteczna
a wchodzicie czasami na dzieciowo.pl? tam jest ranking artykułów dla maluchów. Trochę tak dziwnie napisany (jak dla mnie), ale jest dużo opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam bepanthen i mam próbkę sudocremu więc zobaczę co się sprawdzi :) a chusteczki też myślę kupić z dada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bepanthen chyba też na sutki polecają prawda? Myszapteczna ja nie wchodziłam nigdy na tą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
tak bepanthen może być też stosowany na brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
Hej dziewczyny! Też macie czasami takie dni, że wasze maleństwa są mniej aktywne? Ja dziś mam taki dzień.. Od rana schizuję i tylko czekam na ruchy.. Odkąd siedzę na chorobowym tylko się zamartwiam.. mam za dużo czasu.. czytam głupoty w internecie.. achh.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego też postanowiłam kupić ten bepanthen takie 2w1 :) a ja całą noc nie spałam bo mnie chyba grypa bierze :( ledwo przełykam i czuję się jakby mnie walec przejechał wysłałam męża po cokolwiek do apteki bo już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) moja malutka tak miała parę dni temu i tak się zestresowałam, ale wieczorem nadrobiła az mnie wszystkie wnętrzności bolały :) kla to kuruj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A u mnie bylo z 2 tyg temu tak ze mały malo sie ruszał juz z tego wszystkiego zaczełam naciskac na brzuch i takie tam rozne rzeczy robic !! zeby tylko zacza sie ruszac a teraz od tygodnia rusza sie tak ze az mnie wszystko boli ! A głowke ma w dole i az pipka czasmi boli i jajniki :) hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się zdaje, że moja mała jest ciągle główką do góry ułożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'miluskaaa' Dziekuje Ci, ze myslisz o mnie :) Sukieneczek jeszcze nie kupuje , zeby mezusia nie stresowac :) Mam jakies problemy z internetem i tak musze meczyc sie bez Was :( Twoja paczka dotarla-bo nie doczytalam wpisow, zeby cos napisac w razie jakby znow braklo polaczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak dotarła :) Jak tam dziewczyny? U mnie zapowiada się piękny dzień, słońce świeci, nastawiłam biale pranie, pieluszki tetrowe itp.trochę posprzątam w domu a później wyruszam na zakupy w poszukiwaniu prezentu dla brata, jutro ma imprezkę urodzinową to zjem jakiś pyszny tort. Moje maleństwo już od rana dokazuje. Dziś byłam na takiej stronce, która wylicza ile zostało do terminu porodu. I 65 dni. Zleci szybko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miluska :) ja tez odliczam dni :) u mnie mniej naszczecie zostało :) bo 6 tyg i dwa dni :) hi Ja pieluszki wczoraj prałam ale kupiłam kolorowe :) wiec musiałam 3 pralki nastawic na kazdy inny kolor :) mi przy pierwszym synu przydały sie pieluszki jak ulewał wiec za bardzo ich nie zuzyłam a potem uzywałam je jakos scierki w kuchni bo dobrze wchłaniaja wode :) Ja zaraz biore sie za sprzatanie potem obiadek i do znajomych na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam parę sztuk kolorowych, tyle że z flaneli :) ale to już w poniedziałek upiorę bo teraz cała suszarnia jest w tych zwykłych tetrowych i w małych ubrankach :) Żeby to wszystko poprać to chyba ze 4 razy będę musiała włączać pralkę :P To miłego wypadu do znajomych! Ja dziś też mam co robić, ale wyruszam jak mój z pracy wróci bo dziś pracuje do 13. Kurcze ja to ciągle głodna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszapteczna
zazdroszczę, że tak możecie wychodzić.. ja praktycznie cały czas leżę z moją skróconą szyjką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no ja już lepiej na dzisiaj się czuję gorączka zbita wczoraj rodzice nas odwiedzili i moją ulubioną sałatkę mi przywieźli więc teraz będę się nią obżerać przez dwa dni :) no ja też miluskaaa Ci zazdroszczę że już masz ubranka i już wszystko wyprane i gotowe. Ja dopiero gdzieś po 35 tyg będę mogła się chyba coś więcej ruszać i wtedy będę musiała szybko nadrobić wszystko a szczególnie ubranka pokupować i porządki a tak teraz tylko leże :( kolejną wizytę mam jutro u gin ciekawe co mi powie myszapteczna a to masz założony krążek na tą skracającą się szyjkę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no ja w krótkim czasie nabrałam tempa z przygotowaniami bo się pewnego dnia przeraziłam, że jestem w kropce i zaczęłam działać :) a ja z kolei mam trochę za miękką szyjkę wg lekarza, tak mi powiedzieli jak byłam w szpitalu, ale to tragedii z tym nie ma. Smacznego kla :) Ja dziś idę do młodszego brata na tort urodzinowy, no i u mamy zahaczę o obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
witam mamusiki :-) U nas dzis jest tak pieknie ze jak patrze przez okno to mam ochote wybiec w krotkiej bluzce :-)pieknie pieknie Ale nie wiem czy dobrze slyszalam ale ma byc jeszcze zimno :'-( A jak u was ? jak sie czujecie ? muj maly taki sie krei zwlaszcza w wieczorem i w nocy szalej lobuziak :-) ja powiem ze jestem drugi raz w ciazy i moj pierwszy syn tak sie nie ruszal jak ten :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za oknem mam również dzisiaj piękną pogodę i aż +10. ale jakoś ciężko mi się oddycha :( no i zauważyłam dwa małe rozstępy na brzuchu ale byłam na to gotowa więc się nie załamuje :) Moje maleństwo też jest strasznie *****iwe ale akurat lepiej tak niż odwrotnie i bym się zamartwiała czy wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś pogoda dopisuje, ale niestety dalej mam katar :( Ale czuje, że przechodzi - żółwim tempem, ale jednak :) W weekend mieliśmy zajęcia w szkole rodzenia, było super :D W sobotę o karmieniu piersią, wczoraj o pielęgnacji noworodka :) W zeszły weekend byliśmy chorzy, teraz dwa weekendy zarezerwowane na szkołę rodzenia i w efekcie w weekend 1-2 marca mąż będzie robił pokój synka :) Weźmie dodatkowo 1-2 dni wolnego, żeby wszystko skończyć :) Trochę pracy jest: ścieranie gładzi, gruntowanie, malowanie ścian, panele i złożenie mebli :) Da radę :) W końcu będę mogła wziąć się ostro za przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
kate- fajnie ze szkola ci sie podoba wazne zeby cos wiedziec o takim malym szkrabie :-) Ja pamietam jak ja szykowalam pokoj dla pierwszego syna :-) faje uczucie :-) najgorzej ze kasa idzie hi teraz przy drugim duzo mniej pojdzie :-) u nas dzis tak pieknie :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
mamuski a wy gdzie ? co sie z wami dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja jestem a tu cisza... dziś przynoszę takie wieści, że moje maleństwo jest już duże i wygląda na to że urodzę wcześniej. Nadal główkę ma u góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w piątek mamy wizytę i usg :) Nie mogę się doczekać :) Igor od dwóch dni momentami szaleje strasznie w brzuszku :) W czwartek idę do fryzjerki - w końcu się zapisałam :) Cały czas odkładałam na później, zapominałam :P A w piątek moja sunia idzie do psiego fryzjera - wygląda jak owca już :D A na początku marca sterylizujemy ją :) Lepiej teraz - będę mogła mieć na nią oko cały czas, bo później z niemowlakiem ciężko byłoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miluska - no to dobrze ze dzidzia rosnie :) Kate- ja tez w czwartek tez ide do fryzjera jak dojde :) A jak u was pogoda :) u mnie dzis pieknie było :) Pojechałam z synkiem do kina :) bo potem po porodzie nie wiem kiedy sie z nim wybiore :) mam nadzieje ze jeszcze przed porodem pojde z nim na jakos bajke :) bo bardzo lubi chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś zapach wiosny, super ! A lekarz przesunął mi termin na 6 kwietnia, ale ciekawe kiedy uparciuszek się obróci główką w dół, chyba jej się nie spieszy. Fajnie wam dziewczyny, że macie własne mieszkania do których nikt się nie wtrąca. Dokupiłam dziś jeszcze trochę mokrych chusteczek i trochę kosmetyków do szpitala. Jade w przyszłym tygodniu wózek zamawiać bo to nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polu nadal utrzymuje się +10 przez dzień w nocy są jeszcze przymrozki ale i tak nie ma co narzekać :) Ja wczoraj byłam na wizycie i tak mnie gin zbadała że do dzisiaj mnie bolało :( tłumaczyła to tym że to przez te pessar ona nie może mi powiedzieć czy szyjka jest zamknięta tak się wkurzyłam że następną wizyte idę do doktor co mi go założyła i później kontrolowała bo nie wyobrażam sobie ponownego badania a już nawet nie mówię o wyciągnięciu go!! Usg mi nie zrobiła bo stwierdziła że miałam w szpitalu więc nie trzeba robić, Do tego doszło uporczywe swędzenie brzuszka, że chyba oszaleje :( No mi się udało do fryzjera zajść w zeszłym tyg ale narazie tylko na podcięcie bo z utlenianiem jakoś się wstrzymuję chyba w ostatnim miesiącu się zdecyduję :) miluskaaa moje maleństwo zawsze jak miałam robione usg było główką na dół ale wiadomo jeszcze może się obracać więc zobaczymy na następnym usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się właśnie wypina główką koło żebra, tak do góry podnosi. Jak będzie uparta po mamie to całkiem możliwe, że tak już zostanie hehe, no ale zobaczymy. Ja dziś byłam na tym usg a jutro idę do mojej lekarki. W ogóle jakoś stresuję się bo zmieniłam tą lekarkę i szpital i czuję się niepewnie, mimo, że wiem, że tamta była gorsza. Współczuję kla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jutro dentysta! dziewczyny jestem takim leniem, prasuję na raty bo mi się nie chce siąść i raz dwa to ogarnąć. Rozleniwiłam się przez to zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa to o dużo Ci się zmienił termin z 21 na 6 :) to teraz dopiero zleci! a z jakiej fiemy kupiłyście proszek i płyn do ubranek maluszka bo ja ciągle się zastanawiam bo nie chcę przepłacać a chcę żeby się na coś godził :) ja właśnie oglądałam koszule ciążowe na allegro i chyba zamówię oraz rożek miękki ale to jeszcze pewnie przez tydzień będę się zastanawiać jaki wzór wybrać :)) Kate888 mi już mąż pomalował pokój i powiem Ci że z dobry tydzień śmierdziało mi tą farbą nobiles ( pisze na niej że właśnie nie śmierdzi) a jak tu okno otworzyć jak zimno na polu no ale wkońcu wywietrzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w sumie dwa proszki do prania, jeden moja mama kupiła "Dzidziuś", a drugi kupiłam w Lidlu na tej akcji dla maluchow "Lovela" - był w dobrej cenie. No sporo się pozmieniało, zobaczymy kiedy maleństwo zechce się z nami przywitać, ale skoro na 6 termin to równie dobrze moge urodzić pod koniec marca, ojej przecież to już niedługo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×