Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Hejka. ja mam termin na 3 maja ale w związku z tym że będzie cesarka to pewnie jeszcze w kwietniu się urodzi nasze drugie dziecko córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisza123
ani l4, ani praca. akurat do obrony się przygotowuję, więc i tak w domu siedzę. a z wyprawki to już prawie wszystko mam: wózek, kołyska, ubranka, zostało tylko parę drobiazgów do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu000
Ja mam 32latka wiec chyba jestem najstarsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA bede miala synka juz drugiego i termin mam podobnym co z pierwszym. Ze wzgledu ze mam juz syna to duzo rzeczy nie musze kupowac wiec kasy pojdzie zdecydowanie mniej :) JA siedze na zwolnieniu od 7 tyg bo zaczelam plamic a trzy mies wczesniej poroniłam wiec nie chciałam ryzykowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
a co do samego porodu no to chyba sn. miałam robione badania - dno oka, czy nie ma przeciwwskazań, ale nie ma więc raczej na sn się nastawiam. chyba, że coś się inaczej potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U mnie bedzie cc pierwsze tez miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja mam pytanie jestem na etapie witaminy D i K czy juz kupiliscie dla dzieci czy bedziecie kupowac po porodzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
no ja na l4 siedze od samego początku czyli ok 5 tyg jak zrobiłam badania z krwi i potwierdziły ciąże- doktorka nie chciała ryzykować po moich wcześniejszych problemach. i niestety raz już byłam w szpitalu bo również krwawiłam, ale teraz jest dobrze i mam nadzieje, że będzie już tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
a i poród też prawdopodobnie naturalny :) chociaż tego też nigdy nie można być pewnym. A jeśli o witaminki to jeszcze się wstrzymujemy i chyba dopiero po porodzie zakupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
lila111 bardzo współczuje tego co przeszłaś ale najważniejsze, że już za niedługo przytulisz maleństwo i dobrze, że jesteś na l4 chociaż wiem jak trudno wysiedzieć w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja powiem ze sie na nudze bo mam synka prawie 4 lat wiec mam co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
no to na nudę nie możesz narzekać :) ja to jedynie psa niańczę bo mieszkamy sami w domu i dość daleko mam do sąsiadów. oczywiście prawie codziennie ktoś z rodziny nas odwiedza więc nie jest tak źle, zresztą teraz chwycilam się malowania misia na ścianie w pokoju naszego maleństwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
to może zróbmy tak : nick- wiek-termin porodu-syn/córka-imie np. lila111 ----- 27lat ----- 01.04.14 ----- syn---Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowaaa
witam termin miedzy 5-9 maja Ic , syn od początku na l4 mam prawie 30 la t ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu000
Ja jestem na l4 od momentu transferu czyli od 14 sierpnia:-) ale nie nudze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiiii
Witam dziewczyny,:) ja mam termin na 5 maja i bęndzie synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy majowaaa!! lila111 dobry pomysł chociaż będzie można się połapać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamiiiii! jeśli chcecie to napiszcie ile przybrałyście :) bo wiem,że dla niektórych kobiet w ciąży jest to dość drażliwy temat a nie chcę nikogo denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiiii
Mi przybyło razem od początku 9kg,troszkę poszło w boczki,reszta w brzusio ,do końca jeszcze kilka miesięcy więndz i tych kg bęndzie więncej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate888
Witajcie :) Termin według pierwszego usg(7tc) mam na 26, ale według moich obliczeń na 23 :P Tak czy siak po Wielkanocy :P Chociaż wiadomo może być wcześniej ;) Będziemy mieli synka :) 2 tygodnie temu zdecydowaliśmy się w końcu na konkretne imię, a raczej imiona Igor Robert :D :D :D Przez cały okres starań marzyłam o dziewczynce, jak w końcu zaszłam stwierdziłam, że obojętne mi, byleby bobas był zdrowy :) Ale od początku miałam przeczucie, że będzie chłopak i nie myliłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate888
Witamin jeszcze nie kupuje, bo może się okazać, że nie będę miała pokarmu a na mm nie jest potrzebna któraś z tych witamin... My staraliśmy się od czerwca 2012... W lutym 2013 poronienie... Ale jeszcze troszkę i nasz Igorek będzie z nami Mam 25 lat :) Też jesteśmy w trakcie remontu - w sumie został pokój dziecięcy :D Ale mimo wydatków na remont wyprawka prawie gotowa :D Ciuszki mam w sumie do rozmiaru 86 :D Zostały meble do pokoju, ręczniki, pościel i kilka innych drobiazgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi narazie poszło w brzuszek mam taką piłke z przodu, że jak stoje tyłem to nie widać żebym w ciąży była a jestem 6,5kg na plusie i doktorka powiedziała mi że mam się pilnować, niebardzo wiem o co jej chodziło ale uważam że póki jest dobrze z dzieckiem to nie będe się pilnować:) Kate888 to masz termin taki jak ja bo też na 26 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate888
Kate888 - 26 - 26.04.2014 - syn - Igor Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem na etapie poszukiwania komody na ubranka i już za jakimiś ciuszkami się oglądam i chce zakupic jakiś dobry termometr dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiiii
Ja jestem na etapie wyboru wózka,i za nic nie moge się zdecydowac,ma byc 3w1 i czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate888
My kupimy 2 komody do pokoju Igorka - tyle ciuszków, że muszą być dwie :P W Ikei upatrzyłam komodę MALM 4 szuflady biała za 280 zł ;) Są też inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to muszę sprawdzić tą z ikei my szukamy akurat w kolorze orzecha:) to faktycznie będziesz mieć tych ciuszków żeby az dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
lila111 ----- 27lat ----- 01.04.14 ----- syn---Tymon Kate888 - --26lat -------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert Troszke poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja tez mam sporo ubran bo po malym i teraz tez dokupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witamy ciebie kamiiii i zapaszamy :) JA mam x-lander wozek A co do kg to ja mam ju z13 kg :( ale mam nadzieje ze zgubie tak szybko jak z pierwszym dzieckiem :) bo po 6 tyg juz ich nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×