Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Ja też używam tej oliwki z rossmana, lila a powiedz w pierwszej ciąży to w którym momencie zaczęły Ci wychodzić rozstępy?? Powiem wam, że jak siedzę w domu i nie pracuję to ciągle coś jem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruję się zwykłą oliwką bambino wieczorem, a rano nakładam krem z pharmaceris używałam też oliwki babydream-rossman. Ja też siedzę w domu od początku ciąży i dopiero teraz zaczął mnie nachodzić wieczny głód :) a gdzie do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miluska pierwsze rozstepy pojawiły sie w 7 miesiacu ale jak zaczeły wychodzic to konca nie było !!! pierwsze objawy to takie cienkie czerwone linie a potem ich coraz wiecej i wiecej i wieksze !!! miałam strasznego dola koncowka ciazy przeryczana w lazience !! jak sie myłam to nie moglam na siebie patrzec!!! powiem wam ze przeszłam jakos ta udreke dzieki mezowi bo wiedziała ze zle wygladam i to jest brzydkie (te rozstepy) ale moj maz ani razu zlego słowa nie powiedział cały czas mnie wspierał :) TEraz mam nadzieje ze nie wyjdzie zaden!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kla -ja jestem na zwolnieniu od 4 miesiąca ciąży, obiad przygotowuję na godzinę 17 wtedy jak mój z pracy wraca a międzyczasie jest niestety tysiąc przekąsek :( Lila- obawiam się, że ja zareaguję na rozstępy w podobny sposób, już jak widzę jakieś zaczerwienienie czy cokolwiek innego to wszędzie się dopatruję rozstępów. Ciekawe jak moje ciało to wszystko zniesie bo w tamtym roku sporo schudłam - 17 kg. a teraz ciąża. Przeglądałam właśnie ubranka i sama nie wiem czego mi jeszcze brakuje dla malucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa a ja jestem od 5 tyg ciąży na l4 to co ja mam powiedzieć a lodóweczka kusi tym bardziej że lubię gotować i piec :) lila111 też się obawiam rozstępów tym bardziej że niestety moja mama też miała i mi w okresie dojrzewania się pojawiły ale co będzie to będzie. A właśnie zauważyłam że cellulit zaczął mi się robić i moje uda wyglądają strasznie. ale tak jak mówisz najważniejsze jest wsparcie męża!- mój jak mu coś narzekam o tych udach to on że nic tam nie widzi :) No i dzisiaj byłam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia fajna sprawa! dostaliśmy dużo gratisów w tym butelka, pieluszki, próbki płynów do prania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten mroźny poranek!!!! Kla - jakbym siedziała na zwolnieniu od początku ciąży to pewnie bym miała już ze 20kg na plusie :P tymbardziej, że ja jestem taka bezobjawowa. Żadnych mdłości, wymiotów. Ale na szczęście jak jestem czymś bardzo zajęta to zapominam o jedzeniu :) A odnośnie jedzenia - co dziś robicie na obiad? Bo mi pomysłu brak. Powiem wam, że ja się strasznie boję o te rozstępy. A co do cellilitu polecam masaże zwykłą szorstką gąbką. Jeszcze mam pytanie - czy kupujecie używane ubranka dla swoich maluszków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja też nie miałam problemu z wymiotami ani razu jeszcze mi się nie zdążyło, mdłości i owszem ale wtedy starałam się je zajeść:) Też się dziwie że nawet wage mam spoko chociaż przez pierwsze 3 miesiące prawie cały czas leżałam no i teraz zaś. A na obiadek robię dzisiaj spaghetti i może rosołek Wczoraj miałam taką ochote na ryż na mleku z truskawkami, że mąż musiał do sklepu gnać bo zdało się że się wścieknę ;) A co do ubranek to na początek raczej nowe no bo dużo ich nie będę kupować bo maluszek szybko z nich wyrośnie, a potem pewnie używane i nowe :) ja tam nie mam nic przeciwko używanym tym bardziej że one są nie raz bardziej wytrzymałe niż te nowe tylko wiadomo trzeba porządnie wyprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja na zwolnieniu siedze gdzies od 7 tyg poniewaz zaczełam plamic :( i przez pierwsze 3 mies. przytyłam tylko 1 kg bo wymiotowałam :( ale zato teraz nadrabiam :) mam juz 13 kg na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kla - mnie dziś natomiast napadła dzika ochota na batonika pawełka z nadzieniem toffi. i po prostu musiałam zjeść :) co do wagi to mam już na plusie cos ok. 10-11 kg. Też będę kupować i nowe i używane ubranka, wiadomo że chciałoby się same nowe i cudowne, ale koszty są ogromne. A używane faktycznie można znaleźć dobrych firm i super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
oj tam 'pawelek' to nic przy czekoladzie ktora ja dzis zajdlam :) jem wlasnie coraz wiecej i to mnie martwi, co bedzie dalej, ale nawazniejsze żeby dzidzia zdrowiutka urodzila sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwe wiem, że pisałaś kiedyś ale chyba Cię nie ma w naszej tabelce :) dopisz się ! ile już przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
tak, tak, zostalam opuszczona :) l--ila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon -- Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert -- kamiiiii------26lat---------5.05.2014------syn--Jaś -- kla------------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- -23 lata------21.04.2014--- coreczka Alicja --schwEwe ----- 29lat ----- 30.04.14 ----- ? 'miluskaa' dzieki :) od początku przytylam na dzien dzisiejszy 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak się dobrze trzymasz jeśli chodzi o wagę :) A Ty jeszcze nie znasz płci czy niespodziankę chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
dzieki miluskaa :) trzymalam sie dobrze, teraz juz nie jest tak fajnie.. pozostaly jedynie leginnsy:) niestety nie wiem, nie mieszkamy w Polsce i tu gdzie jestem dopiero okolo 30tc informuja jaka plec, wiec wyprawka jaka szykuje jest w uniwersalnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Serdecznie zapraszam ponownie, sprzedaje ubranka i zabawki po mojej córeczce, wszystko naprawdę w atrakcyjnych cenach http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Polecam serdecznie Należy skopiować link, wkleić w przeglądarce i zlikwidować spację po słowie "http" Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! no ja mam 6.5 na plusie, a do końca jeszcze zostało, ale wagą się nie przejmuje bo wkońcu zdrowie maluszka najważniejsze, a po porodzie przy tej bieganinie co nas będzie czekać i tak zrzucimy trochę kilogramów ;) a korzystałyście może albo korzystacie z jakiś stron z darmowymi próbkami dla niemowląt? chciałam skorzystać teraz z j&j ale już jej niema oraz z fisher price rozdawali darmową grzechotke ale też już się nie załapałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gość powyżej to ja zapomniałam się zalogować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Kla- ja nie korzystałam kiedys na poczatku ciazy szukałam ale wszystko bylo juz zajete :) A masz jakas dobra i sprawdzona strone ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, schwEwe - to jeszcze trochę poczekasz aby poznać płeć, chociaż też różnie może być, może akurat maluszkowi nie dopisze humor i stwierdzi, że nie pokaże co ma między nogami :) kla - właśnie mi też tak wszyscy mówią, że jak pojawi się dziecko na świecie to nie będzie już czasu na takie beztroskie jedzenie i raz dwa coś zrzucimy. Dajcie namiary na jakieś stronki jakbyście miały, ja dostałam z j&j próbki ale to było jakiś czas temu. Poza tym byłam na takim spotkaniu organizowanym przez kampanię Bezpieczny Maluch i dostałam trochę próbek, proszek do prania, płyn do mycia butelek, jakieś tam mleko modyfikowane, smoczek, skarpetki, wkładki laktacyjne i coś tam pewnie jeszcze ale już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na wyprzedażach w 5-10-15 i kupiłam parę fajnych ubranek dla mojej Alicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarejestrowałam sie na stronie HIPP i powinnam dostać próbki jedzonka+łyżeczka może jakieś próbki kosmetyków mi prześlą do tego weszłam na stronę BEBILON i mają mi przesłać teraz misia z poradnikiem a potem jak urodzę to zaś przesyłają śliniaczek i próbki mleka :) i dalej poszukuje!! No my też dużo próbek mamy dostać na tej szkole rodzenia, ale jak jest jeszcze gdzieś to czemu nie skorzystać:) Mnie jutro mąż ma zabrać do sklepu na jakieś ubranka żebym się rozejrzała i może coś już kupię aż nie mogę się doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanych zakupów życzę, ja tydzień temu jak miałam jechać na takie większe zakupy to w nocy spać nie mogłam z tej ekscytacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'kla' jak bylam na Swieta w Polsce, to wypelnilam formularz na stronce Bebilon i otrzymalam taka teczuszke i plytke CD dla malenstwa :) 'miluskaaa' tez tak mam z zakupami, tylko ekstytacje i nie przespana noc mam juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
ten 'gosc' wyzej to moj wpis :) udanego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miluska :) jak mi miło słyszec ze kupiłas w 5-10-15 :) bo ja tam pracuje znaczy pracowałam bo jestem na zwolnieniu :) hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lila jak miło ;) fajne ubranka kupiłam na prawdę i cieszę się, że na wyprzedażach bo ceny to tam czasem macie wysokie ;) co tam dziś planujecie ciekawego? Ja na razie obijam się, cos mi ostatnio słabo, tak jakbym miała może ciśnienie za niskie. Później wezmę się za obiad. Dziś serwuję tortille :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'miluskaa' oo mysle, ze tortilla byla bardzo smaczna :) ja tez dzis obijam sie i dokladnie tak jak Ty odczuwam niskie cisnienie :( ..rano jakies oslabienie, teraz krew z nosa, zmierzylam i rzeczywiscie 50/90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja właśnie wróciłam z drobnych zakupów i pierwsze parę ubranek udało mi się kupić niektóre na promocji :) i teraz już tak będę kupować po parę rzeczy gdy uda mi się wyrwać z domu! No ja miałam mieć dzisiaj żeberka zaserwowane przez męża, ale że tak długo nam zeszło w galerii że niestety skończyliśmy na kebabie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) schwEwe - tortilla była bardzo smaczna, fajna taka robiona w domu :) kla - co ciekawego kupiłaś? jakieś neutralne kolory? Wiecie co, mi wczoraj też ciekła krew z nosa :( nigdy tak nie miałam. Dziś kolejne zajęcia w szkole rodzenia. Myślę już powoli o kupowaniu kosmetyków i innych potrzebnych rzeczy, takich "aptecznych". Miłego dnia, kiedy będzie w końcu ta wiosna.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×