Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

mam laktator ręczny - zapomniałam dopisać do listy a po co mi sterylizator i płyn do mycia butelek jak planuję piersią karmić? A nawet jak synek będzie na mm to nie widzę potrzeby kupna sterylizatora - tą samą funkcję może pełnić gorąca woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kate888 ale sie rozpisałas :) super jestes zorganizowana ja tez mam taki zeszty i zapisuje co juz mam a co jeszcze musze kupic i i odznaczam ptaszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam nic o sterylizatorze a o podgrzewaczu butelek , pozniej sie przyda do obiadkow , deserków itp , ja rowniez karmiłam piersią a mimo tego musiałam dokarmiać mleczkiem . Dlaczego płyn zauważyłam ze nie pozostawia chemicznego zapac****ak zwykłe płyny , a butelkę sie przeciez myje czy podajesz mleko czy herbate czy wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taki zeszyt, ale wersję elektroniczną też ;) kiwoszka ok może się pomyliłam ale też nie czuje potrzeby posiadania podgrzewacza. A listę zamieściłam dla dziewczyn, które oczekują maleństwa jak ja a nie po to by ktoś mi ją modyfikował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko ja ci nie chce jej modyfikowac tak tylko napomniałam z doświadczenia młodej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mam tyle doświadczeń :P Jakbym wszystkich słuchała to bym ześwirowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
witam kobietki :) schwEwe ----- 29lat ----- 30.04.14 ----- ? od początku przytylam 4,5kg z wyprawki do szpitala nie orientuję się co przygotować, ponieważ nie rodzę w Polsce. W domku juz pomału kompletuje, mamy lóżeczko z pościelą i przewijakiem, rożek, kocyk, pieluchy tetrowe i flanelowe, kosmetyki do pielęgnacji maleństwa, ręczniczek z kapturkiem, aspirator do noska, dwa smoczki.. Tyle pamiętam :) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Witam dziewczyny. No widzę, że nieźle zorganizowane jesteście z tą wyprawką. Ja liste też zrobiłam, ale dopiero parę dni temu. W ogóle od stycznia biorę się ostro za kompletowanie wszystkiego. Bo jednak to sporo rzeczy. Jutro jedziemy na zakupy :) :) fajnie tym mamom, których maluchy będą miały swój pokój taki z prawdziwego zdarzenia, u nas niestety tak nie będzie na razie ale zadbamy o taki przyjemny akcent. Nad łóżeczkiem będzie śliczna fototapeta :) miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kla, jeśli na 1szym usg lekarz widział płeć to znaczy, że będzie syn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam mamuski jak dzis dzien mina ???? moj mały tak sie kreci jak usiade na chwile az brzuszek podskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam lila. Coś tu cicho. Moja maleńka szaleje nieźle. Dziś już jestem po zakupach i bardzo się cieszę bo już przynajmniej część rzeczy z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Przepraszam znowu się nie podpisałam. Ale ze mnie gapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A pieluszki jakie kupujecie ??? pampers czy dada a moze inne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Pieluszki to nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widzę, że jesteście nieźle zorganizowane :) Ja ostatnio nie mam głowy do zakupów(wyprawki) bo od kilku dni twardnieje mi brzuch, a dzisiaj mam tak że prawie cały czas jest twardy będę próbowała się jutro dostać do lekarza to napisze co i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeśli chodzi o pieluszki to dostałam od znajomych, ale pewnie będę kupować te z dada bo wielu znajomych właśnie je chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieluchy dla noworodka mam firmy Pampers. Później będziemy próbować różnych firm i zobaczymy, które będą najlepsze dla naszego synka :) Dady też są na liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem psychologiem i prowadzę obecnie badania nad oczekiwaniami ciężarnych. Zwracam się z prośbą o pomoc w badaniach - chętne przyszłe mamy zapraszam do wypełnienia ankiety. podaję link TU: http://www.ebadania.pl/eb561fa5d53586df z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam u nas dzis -14 stopni !!! bryyyyy A ja juz popralam ubrania dla małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA dziewczyny moge wam doradzic bo juz mam synka :) ze sudokrem na pupe jest najlepszy !! wspaniale sie sprawdził :) PAmpersy orginalne uzywalam do pierwszego roku a potem sie przezuciłam na dada i roznica minimalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Hej dziewczyny, u mnie na liczniku -4, ale odśnieżanie samochodu, który nie był ruszany przez parę dni to masakra jakaś. Co do pieluszek dada - też słyszałam wiele pozytywnych opinii, dużo ludzi je chwali, myślę, że może kupię najpierw pampersy a później się na nie przerzucę. Dziś zajęcia w szkole rodzenia. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
pytanko jeszcze do lila111 - sudocrem to ja wiem, ale może polecisz jeszcze jakieś inne kosmetyki dla niemowląt? Do kąpieli itp. Tyle tego i w tak różnorodnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miluska- ja pokupowałam z pierwszym synkiem kosmetyki hippa ale po dwóch tyg od urodzenia okazało sie ze jest alergikiem i kupiłam kosmetyki z serii emolium one sa bezzapachowe badz oilatum ale one sa drozsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
dzięki :) szwagierka też zachwalała te emolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mamuski a wy gdzie sie podziewacie ???? JAk wasze dzieciaczki ruszaja sie intensywnie ???? Moj to skacze robi fikołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja już też zaczełam robić liste zakupów i trochę tego jest:) większość zakupów i tak będę musiała zrobić przez internet bo mam ograniczone możliwości chodzenia a już o bieganiu po sklepach niema mowy:( a co się odnosi do kosmetyków dla naszych maluszków to nistety dla jednych są super a nasze maleństwo może akurat uczulić ja na wielu forach czytałam, że do mycia maluszka zamiast mydła lepsze są żele i dużo mama poleca z nivea! Dzisiaj z mężem mamy podjechać po fotelik tylko chyba jest bez pokrowca na nóżki więc chciałabym dowiedzieć się już od mamusiek;) czy jest on przydatny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila111 a Ty spać nie możesz:) tak wcześnie na forum P) co do mojego maleństwa to wieczorem jak chciałam iść w końcu spać to mu się zachciało broić :) ale tak to jest zwykle dość spokojne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś spałam tylko 3 godziny :( I do tego na 8 musieliśmy się wstawić do laboratorium na pobranie krwi i test na obciążenie glukozą. Tyle się naczytałam jak po tym niedobrze itp, że się bałam a okazało się, że bez problemu wypiłam i dobrze się czułam :) Tylko te 2 godziny czekania... Ale był ze mną mąż, więc dałam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×