Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość kamiiiii
kamiiiii---26lat---5.05.2014---syn--Jaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kla---24lat---26.04.2014---niespodzianka---Dominik albo Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
lila111 ----- 27lat ---------- 01.04.14 ----- syn---Tymon Kate888 - --26lat -------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert kamiiiii--------26lat----------5.05.2014------syn--Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama przy pierwszej ciaży przytyła 23 kg i po ciąży dość szybko wszystko zrzuciła :) ja to dopiero mam przekichane bo moja doktorka prowadząca ciąże się zwolniła i tak będąc w 25 tyg musiałam szukać nowego lekarza prowadzącego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
lila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert kamiiiii------26lat---------5.05.2014------syn--Jaś kla------------24lat--------26.04.2014---niespodzianka---Dominik albo Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A z jakich województw jestescie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata, termin 21.04.2014, coreczka Alicja :) Proszę o dopisanie bo mi ciężko z telefonu. Ja jestem w 27 tyg i też muszę zmienić lekarza.. Woj. Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będziecie chodzić albo czy już byłyście w szkole rodzenia? ja z M bardzo chcemy iść już mam namiary i jak co to myślimy od przyszłego tyg zacząć jeśli będę się dobrze czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kla - ja już byłam na dwóch spotkaniach w szkole rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiiii
woj pomorskie...ja do szkoły rodzenia nie chodze ale bardzo bym chciała,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
A i gość od Alicji i z poźniejszej wypowiedzi to ja. Zapomnialam wpisać nick. Także ponawiam 23 lata, tp 21.04.2014 coreczka Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA nie bede bo juz raz to przerabiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląsk ;) ja chciałam bardzo dostać się do szkoły rodzenia w naszym szpitalu ale niestety od grudnia kiedy się zapisałam do teraz nie mają dostatecznej liczby osób i tak wkoncu postanowiłam iść gdzie indziej i dlatego dopiero teraz zaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Ja na początku nie byłam przenonana do szkoły rodzenia, twierdziłam, że nie chcę. A po dwóch spotkaniach wiem, że chcę chodzić i że dowiem się wielu ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
lila111 ----- 27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon Kate888 --26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert kamiiiii------26lat---------5.05.2014------syn--Jaś kla------------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---Dom inik albo Wiktoria miluskaaa- -23 lata------21.04.2014--- coreczka Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą miałam obawy czy czasami zus nie będzie się czepiać jakby przyjechali na kontrole a ja w szkole ale znajoma mówiła że ona chodziła i wszystkie dziewczyny będące na zajęciach też były na l4 i że mam się nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chciałam chodzić do tej szkoły tym bardziej,że to moje pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluskaaa
Bo to jednak fajna sprawa przy pierwszym dziecku. Ja trafiłam do takiej fajnej. Mają też fitness dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dziewczyny a kiedy pakujecie torby ??? do szpitala ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę, że miesiąc przed planowanym terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiiii
No własnie tez sie nad tym zastanawiam kiedy zacząc sie pakowac,,mysle że na początku kwietnia bendzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodzę z założenia, że nie ma co się spieszyć wkońcu mi zostało jakieś niecałe 3,5 miesiąca do rozwiązania:) a już nie moge doczekać się tego maleństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a ja juz w polowie mam spakowana :) bo ja chyba rodze najwczesniej i chyba narazie tylko ja mam juz jedno dziecko a drugie w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiiii
No nie:) bo ja już mam jednego synka :)a drugiego w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczyny napiszcie co pakujecie to takiej torby bo wiadomo jest wiele poradników co zabrać, ale chyba najlepiej wiedzą kobiety co już rodziły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) jestem nowa na tym temacie, termin mam na 10 kwietnia :) drogie mamy co już macie dla swoich maleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja powiem tak zawsze wszystkie inf biore z neta badz gazety co do torby to ja biore rzeczy tylko sobie bo bede miała cc w prywatnej klinice wiec oni dla dziecka wszystko zapewniaja :) NA obecna chwile mam dwie koszulki do karmienia, stanik do karmienia , 2 reczniki. klapki pod prysznic kapcie do chodzenia wkladki laktacyjne chociaz wiem ze na poczatku sie nie przydadza bo w pierwszych 2 -3 dobach nie miałam pokarmu a potem powoli zaczeło leciec i tak juz karmiłam co 22 miesiaca :) a w kosmetycce to co kazda kobieta powinna miec i według uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate888
Właśnie jutro zapisze nas do szkoły rodzenia - kurs weekendowy - 2 kolejne weekendy(sobota i niedziela) od 17 do 21 ;) Razem 16 godzin :) Niestety kurs weekendowy, bo mąż w tygodniu nie zawsze dałby radę, a sama nie mogę, bo mam trochę miękką szyjkę i mam oszczędzać się(a prawka nie mam :P ) Jestem z Łodzi :) To moja lista rzeczy do szpitala - jeszcze nie skończyłam, ale raczej wszystko jest. Planuje spakować się w połowie marca, bo czuje że szybciej urodzę... DLA DZIECKA: Kocyk 5 kompletów ubrań Niedrapki skarpetki pampersy (zmieniaja 9 razy na dobe czyli co najmniej 45 sztuk) chusteczki nawilżane maść na odparzenia kilka pieluszek tetrowych czapeczka po kapieli oliwka octenisept krem do pupy krem do buzi (np bambino) DLA SIEBIE: 3 koszule nocne majtki siateczkowe szlafrok klapki pod prysznic Kapcie kosmetyki dla mamy nakładki silikonowe do karmienia podkłady poporodowe na łóżko i w formie podpasek papier toaletowy kubek i sztućce, herbata stanik wkładki laktacyjne sucharki, Biszkopty, woda mineralna. monety po 2 zl do tv dokumenty pomadka ręczniki telefon ładowarka ręczniki papierowe - zestaw chirurgiczny – ubranie dla męża – zielony fartuch z fizeliny(taniej w aptece DOZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate888
To moja lista rzeczy dla Igorka :) Plusikami oznaczyłam co już mam ;) Ciuszków nie pisałam bo mam całą masę :D :D :D POKÓJ + Łóżeczko + Materac + Prześcieradło z gumką *2 IKEA: Stół do przewijania Podkładka do pielęgnacji Pojemniki do przewijaka Ochraniacz na materac 2 komody Malm Półki ścienne Pudełka różnej wielkości na drobiazgi Koc grubszy Koc bawełniany *2 Pościel *2 Kołderka + poduszka Lampka z projektorem – żółw Firanka i zasłony Śpiworek do spania ? AKCESORIA + Pieluchy tetrowe białe *5 + Pieluchy tetrowe kolorowe *5 + Pieluchy flanelowe kolorowe *5 + Zestaw do paznokci + Szczotka + grzebyk + Aspirator do nosa + Elektroniczny termometr + Smoczek + Szczoteczka do masażu dziąseł + Blokada na drzwi + Smoczek-termometr + Gryzak KĄPIEL IKEA Wanienka Mini ręczniki *10 Ręcznik duży *2 + Ręcznik z kapturem + Termometr do wanienki Zabawki do kąpieli KOSMETYKI I PIELĘGNACJA Balsam do ciała Sudokrem – próbka ze szpitala + Sól fizjologiczna w ampułkach + Mydełko + Patyczki higieniczne + Płatki kosmetyczne + Woda morska disnemar + Bephanten + Pampersy newborn + Chusteczki nawilżane + Octenisept + Żel i szampon 2 w 1 + Krem pielęgnacyjny Bambino + Krem ochronny Bambino na pupę, słoneczny dzień + Oliwka + Zasypka altek + Proszek do prania Dzidziuś KARMIENIE + Butelka 150 ml + Butelka 250 ml + Osłonki na piersi + Szczotka do czyszczenia butelek PODRÓŻ Torba do wózka Folia przeciwdeszczowa Moskitiera Łóżeczko turystyczne + Wózek + Fotelik + Adapter do fotelika + Pojemnik na butelkę utrzymujący ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgrzewacz do butelek bym dodała i laktator do tej listy , a takze płyn do mycia butelek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×