Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tydzien ciazy

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanko do was . Wizyte mam ( ostatnia ) u lekarza dopiero za dwa tygodnie , a martwie sie bardzo . Od trzech dni mam takie nieregularne bole krzyza , czyli trwaja z 2 godz potem przerwa i znowu to samo . Nie wiem co sie dzieje , dzisiaj natomiast byly bole krzyzowe ale polaczone z bolem w dole brzucha .... myslalam ze rodze bo z poprzednim synkiem tak zaczal sie wlasnie porod ale nie , pomylka . Dodam ze czuje takie rozpychanie dziecka w dol kanalu. Bardzo to boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zaczal sie porod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj może to zwiastuny porodu pewnie wkrótce urodzisz jednak taka sytuacja może trwać ok 1-2 tyg jak cie złapia mocne te do porodu to pojedziesz na oddział mój syn urodził sie w 35 tygbył już spory i nie było żadnych problemów 2 dni i do domu poszliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to mogą być fałszywe skurcze..skoro pojawiają się tak rzadko, nie masz się czym martwić :) macica przygotowuje się do porodu, takie skurcze można już odczuwać ok 28, 29 tygodnia :) jeśli się bardzo martwisz to jedź do lekarza na kontrole i się uspokoisz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uspokój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc a do z
hej :-) ja tez jestem w 35 tc i od jakiegos tygodnia mam podobne bole. to tez moja druga ciaza. bylam w zeszly czwartek u lekarza i powiedzial ze wszystko jest ok. w koncu to juz koncowka tak czy inaczej i bedzie coraz ciezej. poza tym ucisk na dole brzucha u mnie spowodowany jest tym ze dziecko kilka dni temu obrocilo sie glowa do dolu i dlatego tak ciagnie w dol. nie martw sie na zapas bo to tylko szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź w poniedziałek do lekarza,moze szyjka sie rozwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×