Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
Anitka, zadaj tej osobie, która niby jest z Twojej miejscowości jakieś pytanie i zobaczymy, czy odpowie. Jakieś takie pytanie, które by Cię nie mogło demaskować na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdemaskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ja nie musze sie o nic pyrac bo woiem ze ta osoba mnie nie zna tak tlyko pisze jeszcz eniogdy nic konkretnego nie napisala na moj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, ta osoba kilkukrotnie napisała trafnie, gdzie Cię w danym dniu widziała i jak byłaś ubrana. Może więc jednak Cię zna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to, ze w całym mieście sie z niej smieją jest wiecej niz pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witam jkes tktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
a jakos leci do przoedu siedze dizisja w domu sama sie nudze bo moj pojechal z paulina na sale zalatwiac bo za tydxien robia rozczek malzej i bedzie impreza na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli już sielanka między nim i Pauliną? Nie ma żadnych wątpliwości co do swojego ojcostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no nie wiem czy sielanka czy nie do niego widcnzie nic nie dociera albo nie chce teg zrozumiec ze to moze nie byc jego dziecko a tera zja widze ze o a na kase go naciaga i to mocno on sponsorouje cala ta imptreze a ona nawet zlotowki nie dolozylka tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita po co Ty z tym facetem siedzisz? Nie stać Cię na kogoś lepszego? 98% facetów byłby lepszy niż ten Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhh ja to wiem wiele osonb mi to mowi ale co ja na to poradze ze go kocam?? i on tez mnie kocha mze nie pokazuje tego ale ja to wiem zxe mnie kocha ... gdyby mnie nie kochal to nie chcilkaby abym wrocila do neigo nie priosilby mni o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale ja to wiem zxe mnie kocha ... gdyby mnie nie kochal to nie chcilkaby abym wrocila do neigo nie priosilby mni o to..." x hahahahahha, zaczyna się, mężus jak zawsze ma ja gdzies a ta zaczyna wypisywać bzdury, który to juz raz? hmmm, nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jakie zbudytry/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, on Cię nie kocha, on Cię wykorzystuje. Ma służącą, kucharkę i kochankę w jednym. Kto mu sprzątał i gotował jak Ciebie nie było? Teraz do tego jesteś jeszcze niańką na zawołanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super układ, a do tego jeszcze może sobie bzykać inne na boku ile chce, bo Ty i tak nie uwierzysz, że Cię zdradza w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym co to znaczy, ze Cie kocha, ale tego nie pokazuje? Przecież to bez sensu, na takiej zasadzie mozna by powiedziec, ze matki, ktore porzucaja swoje dzieci w smietnikach tez kochaja swoje dzieci, tylko tego nie pokazuja.... Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ja wiem ze to jst ciezko zrouzmiec i tyle ludzi mi to juz tlumsaczylo no ale to jest silniejsze od emnie co ja na to poradZe?? poza tmy mam przy nim wygodnie nie msuze sie martwic o pieniadze ani o nic bo wiem ze awet jak mnie zowlnia z pracy oto bede miala gdzie mieszkac i za co zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehhh wlansie napisalam do niego esa kieyd wroci do domu i czy zaltrwili ta sale to napisla mi zwe nie wie keidy wroci bo jest z paulina u jekigos kolegi i pija flaskze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, to jest żałosne. Szkoda mi Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ja sie domyslam jaki to kolega mysliscie ze mam tam isc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do swojego i powiedz, ze sie nudzisz i chetnie bys do nich dolaczyla. Jesli juz musisz byc z tym czlowiekiem, to chociaz trzymaj reke n pulsie, zeby sie z Paulina nie przespal po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh moj dopiero terasz woricl... szkod agadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, wiedziałaś na co się piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
poszeld spaC PIJANY LEDOWE STAL NA NOGACH :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak całe życie...Anitka, naprawdę warto to znosić i w imię tej Twojej miłości? A jaką masz teraz pewność, że on się dzisiaj nie przespał z Puliną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no przeciez siedilei u kolegi iec jak sie mila z nia przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh dziewczyny przesuzkac mu telefon?? oszedl spac do pokoju a teleof zostawil w lazience bede go musiala rano budizc.. wiem ze to chamskei ale mam cohtoe tlyko sprawdzic czy pisal smsy z kim s albo dzownil gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×