Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość anitka_21
nod wszyskto narazie wporzadsku jakos eci do przoedu pwoe wam z emozecie byc ze mnie dumne bo daje rade sobie z pualina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witam jst ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u ciebie,anitko.Jakie plany na dzisiaj?Paulina juz sie odczepila od waszego zycia?Atak wogole,to ona gdzies pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nie nie rpaucje nidzie no ktos musi siedziec z dziekciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
czesc dziewczyny normalnei tak sir tu pozmienialo ze szczerze mowiac nie chc emi sie anwet pisac z abardzo tak mis ie wydaje jakby w ogole niw bylo widac ytego co pisze tez macie takie wraznie??? ale musz esie zmobilizowac bo tutaj na tym forum to jest jedyne miesjc egdzie moge sie zupolenie szczerze przed kims wygadac i nie liczyc na to ze zostane wysmiana a moze jeszcze dostane jakas cenna rade bo w noralnym zyciu nie mam tkaich osob wokol siebie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jest tkos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Anitko,ja tez nie lubie tej nowej kafeterii.Pisalam do ciebie wczoraj i nic mi nie wyswietlalo.Piszesz,ze Paulina nie pracuje,to zkad ma pieniadze na zycie i imprezy,albo jakies ciuchy.Mam nadzieje,ze wy jej nie utrzymujecie,a moze twoj jej daje kase po kryjomu,tak zebys ty nie wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, a co to znaczy, ze dajesz sobie rade z Paulina? Jakis przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
hej wam a sie ciagle nie mogr odnalezc na tje nowej kafeterii nie wiem mkiedy sie rpzyzhywczjae wkoncu do tegof :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pualina nie pracuje ngdzie utrzymujka ja rodzice i moj jej daje kase na dziecko no w sumie ona owi ze jak malapodrosnie to ona pojdzie do rpacy ale ja w to watpie ona nigdu normalne uczuciwje pracy nie miala zawser tlyko dorabiala gdzie sna boku i ciangela kase od rodzicow sowich a onis a tak nwinwi ze jej we wszyskto qierza i beda ja widicnzie utryzmywac do kocna zycia tak dsmao jak znzlazla sobie tego facrt au ktoreog mieskzala przez jakis czas to on ja cialg eutryzmywal ona nigdzie nie prascowla awtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
to japsialam tamto jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz anitka co nowego u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma u mnie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh jes tktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stalo, Anitka? Pisz szybko, moze Ci jakos pomozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma nie mam zab artniodzoc zaus psiac tutja ostatmnio czasu ttuaj p[isac maM MALE PROBLEMY dlatego musicie zr4ozumiec ale spstaram sie nieldiugo napisac jak bede miala chwile wolnego czasu ehhh ciekZo ejst :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz, to nam dalas do myslenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz Anitka,moze cos pomozemy.Ale musisz napisac co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D co za farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh poklocilam sie bardzo z moim bo [przecyztalam u niego w teleofnie dziwne esy.... ehh ons ei barodzo wkuryzl o to ze zagladalam do jego teleofnu zaczla mnie wyzywac na to ja tez go wyzywalam i sie zrobila noepryzjemna astmosferr kazal mi isc spac do drugie pokoju to trwlao kilka dni sie wcxale nie odzyw;laismy do siebie tzn ja cos tam rpbowla,a ale on nic nie ragowal no i jednefo dnia nie wytrzymal zaczal sie drzec ze ma mnie dosyc ze czuje sie oszuakny ze jak ja mgoe mu nei iufac i takie tam na to ja mu pwoedizla,a z e ma podstawy by mu nie ufac pot ym jask sie zachoywal wczesniej wobec mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
on sie wtedy wkurzyl barszo zaczal sie napradee wydzierfac ze powinnismy juz dawno zapomnie co tym co bylo iz aczac nowy rzopdzial w zyciu a ja ciagle wracam do tego boco bylo kiesdys kiedy on juz o tm danwo zapmnial i chcialk byc szczesliwy ze mna ehh w pewnym momencie mnie tak zlapal mocno za reke i przysicnal ja do sicany nromalnie myslaalm z emi polamie kosci tak wlana ta reka mocno o sciane zaczle mi trecka puchnac ehh musialam isc d sasiadki aby mnie zaiwozla do lekarza bo on oczywiscie byl wypity na szczesic esie okazlao ze to tylko stluczenie ale mam nadal opuschniete lekarz sie pytal czy zrobic mi odbiukcje i tko mi to Zrobil ale powiedizlam mu ze sie przerwrocilam po rpstu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
no i to sie wydasrzyalo w pioniedizalek a dizisja jest juz czwartke on nadla mnie nie rpzeprosil za to nic nawet sie nie zaintertesowal czy cos mis ei staloc zy nie.. zmnowu sie przestal odzywac ja tez juz nie am zmaioaru sie odzywac do niego bo szkoda tlyko moich nerwow... o dziwo pauljna jakos przestala do nas przychodzic d czasu tej klotni o telefo n epwnie jej powiedzial ze ma nie rpzychodzic bo watpie zeby sama z siebie tak nagle przestalka rpzychodzic juz naprawd enie rozumiem co sie tutaj dzieje nie ogarniem tej chorej syrtuacji a c ejst najpesze to jak powiedizlama mamie ot ym co sie stalo ze mi tak walan ta reke to sie zaczel smiac i powiedziala ze sama jestem sobie winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze sama jestes sobie winna, b wrocilas do prostaka, zdradzacza i idoty, ktory cie nie szanuje i ktory juz nie raz podniosl na Ciebie reke. Juz dawno nie jest mi ciebie zal, masz to co chcialas wiec cierp za swoja glupote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
wiem i teraz zacyzna zloawac zsowich decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka wszyscy ci tu mowili zebys do niego nie wracala,bo on sie nie zmienil,no i sama widzisz,zemieli racje.On cie potrzebuje tylko do sprzatania i obiadkow,no i do seksu.On na bank sypia z Paulina i oboje sie smieja z twojej glupoty i naiwnosci.Na twoja matke tp po prostu brak slow.Uciekaj stamtad jak najszybciej i najdalej,bo bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem kiedy otwierał ten topik, czuję się jakbym wchodziła do stechlej piwnicy,zawsze tu ponuro i beznadziejnie. Anitko czy twoja mama pila będąc w ciąży z Tobą? o co rozstała się z ojcem? Może ty masz FAS? Wiele na to wskazuje... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
a cot o ejst fas??? nie wiem czy byla w ciazy z emna ale mysle z enie byls taka glupia no ale moge sie mylci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh napsialam dziisja do tatay esa cyz mgoe do niegpo przyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×