Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
Co się dzieje Anitko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma anitko nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahahahahahahhahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czresc dziewcyzny musze wma powiedzie cze troche lepiej sie cuzje po pierwsze to przestalam pic mia;yscie racje ze to do niczego dobrtewgo nie prowadzi dzisiaj jestme umiowiona zangela jade do niej na kawe narescie bed emial z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz. Moze Angela wie dlaczego ten nowy z toba zerwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Angela ma na niego ochotę i "zwierzyła" mu sie z historii zycia Anitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh wlansie erwracilam od angeli powiem wam zew sumie sie nic konkretneogt nie dowiedizalam oczywiscie ona zna mojego chloapak i czesto kiedys razme imprezowali ale ptoem ich kontakty sie oirlzuznily mopwila ze w usmie nie wie o co mu moglo chodizc i dlaczego tak sie zachowal wobec mnie ale sie postara dowiedziec bo ma kontakt z duzo jego koelgami wiec moze sie cos dowiem ale to dopiero po weekenddzie po jedzie z nimi na impreze w weekend i sie zatsanwiam czy trz nie pojechac zbey zrobic mu na zlsoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i upić sie, a potem (na złość rzecz jasna) zrobić loda, któremuś z kolegów byłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po rpsptu chce tma piejchac zbey zoribc mu na zlsoc i zoabcyzc jeogf mine jak mnie zoabcyz i jak sie bedzie zacjhowywal w moim towarxystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo cie oleje, albo będzie prawił złośliwości, albo wyjdzie. Tak, czy siak to ty będziesz płakać. I ty sie upokorzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to on bediz emial problem a nie ja bo ja mam zamiar sie tma dobrze bawic i nie zwraca cna nieog uwagi tylko jestem ciekaw ajak zareafujr jak mnie zoabczy czy bedzie udawal z emnie nie zna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powie demonstracyjnie, że złodziejki towarzystwo mu nie odpowiada i pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sie dobrze bawić? Kogo chcesz oszukać, sobie czy nas? Upijesz sie i zrobisz cos głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita ty nigdy sie nie nauczysz. Jechac tam w takiej sytuacji to porazka, odpusc sobie. A jak cie przy wszystkich wyzwie od zlodziejki to jak bedziesz sie czula? Koniecznie chcesz zeby cie upokorzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech mnie wyzywa ja mam to dgzies juz i tka pwoeidizlam ow szysktim angeli wiec jakby co to ona mnie bedzie bronci poza ja tez mam swoej zdanie i nie dam sie wyzywac od zlodziejek skoro nia nie jestem niech sobie robi co chc echcoiaz pewni przy koeagch nie ebdzie tkai madry jak sam na sam ze man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita ewidentnie pcha sie na k****a i tylko o to ci chodzi przyznaj się Anitka... Nie wiem czy oklamujesz tylko nas czy siebie tez ale wszyscy wiedzą o co ci tak naprawdę chodzi. Stawiam stówę, ze na tej imprezie albo ktos cie wydyma w kiblu albo chociaż zrobisz Loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie,że Anita jest głupia ale wy jesteście jeszcze głupsze,że odpisujecie takiemu upośledzonemu tłukowi jak ona,nie dość,że półgłówek to puszczalska szmaaa.ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowlama sie i ajde dzisja na impreze z angela i dowma jej koelgami ktorzy nzaja te zmojego chloapak bylego hmm mam nadziej eze bede sie dobrze bawic tym b ardziej ze wiem z eon te zbedzie na tje imrpezie no ciekawe jestme jak sie ebdzie zachowywaljak mnie zobaczy anglei mi anpisala ze o 20 pommnioe przyjada piejdziemy do niej najpierw cosd wypic a potem na imrpezie jak sie troche rozkrecimy tylko anrazie jeszcze nie wiadomo kto bedzie kierowca ale chyba mlodsyz brat tego jendeofg koelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym wy tu, może jakieś streszczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Anita teraz robi Loda czy d******py... A może obie rzeczy na raz? Jak obstawiacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuu, ktos ma kaca i nie pisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaczęli się kłócić przy wszystkich. Wyzwał ją od złodziejek, ona się popłakała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Anitko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×