Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
Koleżance wyżej chodzi pewnie o tego chłopaka z dyskoteki... Pisalas, ze mieszkasz w małym miasteczku..? Takie ploty szybko sie rozchodzą, tym bardziej ze wszyscy należycie do jednej grupy wiekowej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ale o ktreog chlopaka z dyskoteki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
poza tmy to ze sie calowalam z kims na dyskoteke czy tam co innego robilam to jest moja spraswa i tego chloapak z ktorym to robilam wiec ska dniby on mialby o tym wiedziec??? a zresztza jakie to ma znaczenie on te zmial duzop dziewcyzn przede mna i jakos mu teog nie wypomiunlam a tym bardizje nie mowilam ze jest [puszczalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie moze nie mieć znaczenia, a dla obecnego (jeszcze) Twojego faceta owszem. Zwlaszcza, ze to chyba nie tylko o calowanie chodzili, prawda? Jesli mu jakiś koleś powiedzial "widziałem cie na mieście z tą mala zdzira, co Adasiowi loda na dysce ciągnęła. Nie mów, ze cos cie z nią łączy?!", to na pewno zaprzeczył i...woli zerwać, nic "stracić twarz" przed kumplami. I dlatego najpierw dobrze poznaj faceta, zanim zaczniesz z nim planować życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
omatko tczyli to znaczy ze jak mialam innych chlopakow to juz teraz nigdy nie bed emogla byc w szczelskiwym zwiakzu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze mozesz. Tylko wybieraj staranniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym pamiętaj, ze facet moze mieć wiele kobiet i na niego mowi sie samiec alfa. Ale kobieta, ktora miała wielu mężczyzn, to d******** Dlatego im mniej ludzie wokól o Tobie wiedzą, tym lepiej. I unikaj seksu krzakach, czy w toalecie dyskoteki. Tego zdecydowanie unikaj, jesli chcesz poznać wartościowego partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh teraz czas juz nie cofne a poza tytm nie blyma wtedy mezxatka ani nawe tnie moaam chlopaka wie c iala chyba prawo sie bawic?? nikogo nie zdradzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze Twojemu facetowi chodzi jednak o te 3 stówy, które gdzies zgubil, a Ciebie oskarża, nie wiem. Tak, czy siak źle wybierasz. Zrównoważony, dobrze wychowany mężczyzna (i zakochany niby po uszy) przecież by tak histerycznie nie reagował. Cos tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko, a Twoim zdaniem co mogło się stać? Masz jakieś podejrzenia w sprawie tej kradzieży? Może jest ktoś w jego otoczeniu kto mógł to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, co innego miec chlopaka, a co innego z dopiero co poznanym isc sie pieprzyc? Co ty nie nie wiesz, ze chlopaki lubia sie takimi rzeczami chwalic? Pewno mu ktos doniosl...zreszta ty jeszcze zanim wyszlas za maz, to sie puszczalas i o tym tu pisalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ciekaw egdzie to pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
a co do tyhc pieniedyz to nie mam piecia kto mogl je wziac no nikt tam s wumsie nie whcodizl przez ostatnie dni oprocz mnie jedynie jego rodzice a TAK to jak koeldyz przychodizli to siedzieli w innym pokoju a nie u neigo... wie cnie dziwie sie w sumie z emnie soakrzyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, jestes tu prawie 3 lata na tym forum i pisalas nie raz, czekaj zaraz poszukam i wkleje linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
to blyo jak mial;am 21 lat w 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ludzie cie niestety znaja i pamietaja od tamtej strony, wiec jak jakis co cie przelecial, mu o tym powiedzial, to jemu moze glupio, ze jego koledzy mieli cie przed nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dobra jestes... Poczytaj sobe swoje stare wpisy, jeszcze jak cie byly bil i zdradzal, a ty i tak chcialas slubu...dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM co mam zoribxc ze soba :( znopwu nie ide dsj9iaj do rpac i bede siedziec clay wiecoz ri mysle co nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zatsnawiam sie co ja bede dsziaj robila sama :( nie wiem mzoe napsize do kogos zeby sie spotkac tlyko ze nie mam do kogo za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem. Anita jestes zalogowana to idź pokasuj te bzdury w tamtej ankiecie. Trzeba nie mieć mózgu, żeby takie rzeczy w necie zamieszczać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najedź kursorem na swój wpis, pojawi się napis edytuj i wtedy pokasijesz. Skąd wiesz kto to przeczytać i kiedy. Będziesz miała 40 lat i znów ktoś to wyciągnie. Szanuj się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANitko po pierwsze nie wiem dlaczego Ty sie tak dziwisz , ze ktoś pomysli , ze jestes puszczalska , a wiec wytlumacze Ci. Uprawianie seksu klasycznego , analnego i oralnego bez związku w ogole nie powinno mieć miejsca ! Jest to zwykle puuszczaalstwoo.!! Sypianie u nowo poznanego chłopaka , pomimo , że jest Twoim chłopakiem też nie jest na miejscu, pierwsze trzeba się pospotykać , poznac a potem dopiero brać za seks . ! A zostanie na noc to już po dłuższym czasie jak już będziesz pewna pryszłości ze swoim chłopakiem. Wyobraź sobie Anitko , ze ja pierwszy raz uprawiałam seks w wieku 18 lat , po poł roku bycia w związku, po półtora roku bycia ze sobą mój chłopak zostal u mnie na nic, co potem zdarzaało się rzadko, ja u niego całkiem sporadycznie np raz na 3 m-ce . a nie tak jak Ty tydzien chodzisz z chłopakiem i prawie co noc a w każdy weekend spisz u niego z nim i dajesz mu na wszystkie sposoby... Szanuj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zastanawiam się czy tych pieniędzy nie ukradł ktoś z jego najbliższego otoczenia, aby rozbić ten "związek" Jako matka chłopaka stanowczo byłabym na nie wobec Ciebie Anitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×