Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

nak;pepszej jest to ze zcaly cza sie bawilam z dobrym kolega mojego blkegpo chloaak i widizlama ze caly cza sie ptatryzl n nas ale udawla oczywiscie ze go to nie intereusje i sam sie bawil z innymi dziewcyznami no ale to juz nie moj problem tak to nier zomawialilismy ze soba ale dlugo siedizleismy pzy jednej lozy tylko ze zahcowywal sie praktycnzie jakby mnie nie znal tylko takie czesc bylo na piwitaniu a ptoem tylko takie teksty jak do zwyklej kolezanki rozmiecie ehh teraz wiem ze noieptorzbnie plakalm i sie amrtiwlam bo widocnzie on nie byl mnie waryt a przynajniej sie dobrze bawilam z tym ejgo koelg szai dizisja z nim pisze jeszcze juz sie umawiamy na nastepna imprezie za tydzien na powtorke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G.ooowno mnie obchodzi czy sobie życzysz czy nie,bede pisala co mi sie podoba a dla mnie jesteś połgówkiem i puszczalską szmmmma.tą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nieram nikogo? " - NIE NABIERASZ NIKOGO?? Matko świeta jak Ty piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anitka gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie na randce z nowym kolegą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma i co zetgo ze blyam u etgo chlopajka? blyo narpawde super cagle mowim mi ze ejstem pkna i schal co mowilam zastalam na onc caolwalismy sie i atkie tam ejstem eszczliwa a byly esi nie ozdywa i obrze ponoc sie uwlrzyl ale nie ochboci emnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorgger
A nie mowilam,ze to dziffka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ael kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ponoc sie uwlrzyl ale nie ochboci emnie to " przetlumaczy ktos co ten chlopak zrobil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę chyba miała sie spotkać z nowym kolegą ;) ale ktos tu juz sie pod nią podszyl i opisal swoja wersję, wiec Anita sie pewnie obraziła. Teraz tak szybko sie nie odezwie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech się nie odzywa,musicie być bardzo zdesperowani,skoro to czytacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty, niezdesperowana(-y) wchodzisz tu, ale nie czytasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedłem tu ponieważ znana mi jest postać Anity i jestem zszokowany widząc,że nadal ktoś jej odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam anitke
wczoraj widzialam Anite pod blokiem gdzie mieszka jej byly maz, jej matka i Paulina, ciekawe po co sie tam krecila? przypadek? i akurat teraz przestala nagle pisac, nie uwazacie, ze to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w zasadzie to bylo do przewidzenia...a na Paulina gadala, ze taka naiwna, ze do niego wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak sie bedzie tlumaczyc jak tu wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na anitki miejscu tez bym przestała pisać. Dobrego słowa dla niej tu nie ma, tylko jaracie się się jej głupota i swoją wątpliwą mądrością :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita nie boj sie i odezwij, napisz prawde, martwimy sie o ciebie! Pamietaj, ze zawsze lepsza najgorsza prawda niz najlepsze klamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam Anitka? Tylko nie mow Ze do bylego wrocilas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni nie woriclam do jeog nie wiem czmeu tak pomsyeliscie... po rpstu bylam tamkilak razy i tyle musialam sie spotka c zmatkA i zaltwic epwne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego te znie mialamz a bardzo czasu zeby tutja pisac bo sie troche pirkeiclo wszystko ale ter amzm nadizje ze juz bedzie wsyzsskot dovbrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstatniDworcowyŻul
Poziom społeczności kafeterii jest oszałamiający...jakaś znudzona życiem prowokatorka wymyśliła postać Anity oraz drugą pt.,,a ja znam Anitke'' a wy się nakręcacie i łykacie jak młode pelikany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu zagladamy z nudow albo, zeby sie posmiac, a Ty Dworcowy Zulu po co tu wchodzisz? Bo chyba nie po to, zeby ponabijac postow watkowi stworzonemu przez 'znudzona zyciem prowokatorke'? :D Do tego cos za bardzo jestes w temacie, czyzbys sam podczytywal ten watek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×