Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość anitka_21
ehh not lw cyhodiz na to ze ja tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita u Ciebie może sie wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
mam andzoije ale tak mi sie chche plakac przez rto wsyzskto ehh szgoda gadac po prodtu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to dziwne,ze tak Cie oskarżył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
te zuwazzem ze to ejst dziwnie i w oglena jakiei npostawie on toz oribl niemam pojecia nigdy mu niedwelama powodow zbey mysla o mnie z ejestme zldoziejka :( tak dorbze siemiedyz nami ukaldlao a tu nagle tkaie cos ehh :( pienjjuz druga cwiartke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłas po drugą? A z tym chlopakiem to dziwne naprawdę.Nie wiem czy potrafilabym mu wybaczyć to co zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej patologii pakuje sie w druga :) oczywiscie ze jest na tyle glupia zeby wybaczyc mu oskarzenie o kradziez, potem bedzie juz tylko gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh dziweczyny ale sioe dzisioja alw Zcuzje wypislam tw dwie cwiartki i tka mnie dzisiaj boli glowa ze masakra... nideobrze mi jest kurd ejuz dawno nie pilam tyle a jak jzu to pwio :( tacie pwoedzialam ze zle sie cuzje i mysli ze mam grype zolasdkowa a moj chloalom sei nadal nie odzywa do mnie dzownialmd ziusiaj juz dwa rayz i nie dcobeira ani nie odpisuje na esy nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nie dzwonić i nie pisać! I to Ty sie masz obrazić za podejrzenie, ze mogłaś mu cokolwiek ukraść! Kurde, kobieto, ile razy mamy Ci to powtarzać ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ale czmeu ja mam sie orbzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D koleś ma ją za złodziejkę a ta mu jeszcze stopy będzie lizać, żenada, następny będzie nią pomiatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anitka_21 dziś ale czmeu ja mam sie orbzac? x Aha czyli nic sie nie zmieniło, nadal się nie szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia po co nadal jej odpisujecie i karmicie trolla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh dziewcyzny napisal do mnie esa :( ze mam do niego wqiecej nie dzownic ze nie wiedizla ze jestem zlodziejka i ze bylam z nim tylko dla kasy :( potme napisal ze daje mi tydzien na oddanie tej kasy i preznetow ktore od niego dostalal m a jak nie to sie inaczje policzymy....... nic mu nie odpsialam tak sie wystrzyl;am ;( i rpzez to nie psozlam do rpacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka już daj sobie z nim spokój :( Powiedz mu, ze jak chciał zerwać, to mogl to zrobić z klasą, bo strasznie cie skrzywdził. I na tym koniec. To śmieć . Anitka, jedteśmy z Tobą ....chociaż czasem myślę, ze to projekt:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh i co mam mu odsac ta kase mimo tego z ejje nie wzilema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ppeirdz mu tylko, ze jest ludzkim śmieciem. Anitko, on chce zerwać, ale nie ma powodu. Moze mu ktoś doradził, może plotki, może rodzinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ale co mu sie tak nagle odmienilo?///// mowil mi ze mnie kcoha ze chce zmaieszack ze mna jego rodzioc emnie ka lubili :( co mu sie tak nagle moglo stac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Myślę, że to prowokacja. Ktoś to obmyślił, aby Cie obciążyć. Albo sam chłopak to wykombinowal. Stało się, nie ma tam miejsca dla Ciebie:( Brak zaufania, oskarżenia, kolejna patologia niestety... Zostalas skrzywdzona, unieś sie honorem i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh tka z ndia na dizne sie to wszyskto skocnzylo??/ a przeciez tak dobrze byo miedyz nami mielismy plany na rpzyszlosc :( i co teraz ja mamz oribc sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak na serio wierzycie w te bzdury? jedzie prowo na kilometr ...wasze IQ jest niższe niż tej/tego co te bajki pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu poszłabym do jego domu i wyjaśniła te sprawe, poszłabym do jegorodziców i powieziala , ze to nie ja wzielam te pieniądze i przykro mi jest z powodu takich oskarżeń, oddałabym wszystkie prezenty i powiedziala ze skoro ma mnie za złodziejkę to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać , a tego 300 zl nie oddam bo nie mam. Ja bym tak zrobila, a na koniec bym mu powiedziała, ze jest mi bardzo przykro i boli mnie to co zrobił i, że nie moge w to uwierzyć jak on tak mógl , rozpłakałabym się i wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko nie martw sie widocznie to nie tej jedyny . Tylko nie wracaj do byłego z powodu braku partnera !! a i jeszcze jedna rada ode mnie ALKOHOL NIE ROZWIĄZUJE PROBLEMÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
dziewycnzy powiedizlam ow szysktim taic eobo juz nie mogma wytryzma cnie wiedizlam co ma robic :( tata mi pwioedizla ze mam sie juz do jeogo wcale ie odzywac ze jelsi chce to on wezmie te prezxent yo dnieog i mu zaiweizei sobie znim juz pormzmwiqwa a ja mam z nim nie gada cjuz wcale ... ehh myslcieiz eto dobry pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówimy Ci to od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak i to, żeby nie planować przeprowadzki do nowego chłopaka w miesiąc od zapoznania. Chyba się przekonałaś, ze tak szybko nie da sie poznać człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh po rpstu chche mi sie clay czas plakc nie wiem co amm zrobic ze soba :( tks blyo cudownie miedyz nami ja naprawde go kochami on mowil z emnie tez kocha i co tak z dnia na dzien przestal mnie kocha ci o mnie zapomnial??? to chyba nie ejst emozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie milosc a zakochanie, zauroczenie i chemia. U faceta raczej tylko to ostatnie, ale wie, ze jak powie "kocham", to d...dasz na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On cie nigdy nie kochal, tylko byl toba zauroczony. Za krotko sie znaliscie...Poza tym moze ktos z miasta mu doniosl jaka z ciebie puszczalska i sie z niego wysmiewali, ze sobie dziwke wziol, to musial cos wymyslec, zeby z tego jakos wyjsc...nie pomyslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nie rozumie,m po co ci chodzi pod jakimw zgledem niby jestem pouszczlaska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×