Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość gość
tu siedza tysiace osob wiec pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka czy Ty myslisz , ze ktos na twoim temacie siedzi 24 na dobe i czeka az napiszesz ?? Jak masz cos do pisania to pisz a nie pytaj czy ktos jest bo raczej malo prawdopodobne by byl w tej samej chwili co ty więc nie pytaj o to.... tylko od razu pisz co masz do napisania a jak tu wjdziemy to odpiszemy.... to nie jest CHAT tylko FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona jest jest glupia jak but, tysiac razy juz jej to tutaj ludzie tlumaczyli a ta dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak tlyko z ejak ostatnio napsiala, wypowiedz na dw apost yto nikt nie odpisal ciekaw edlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie i kiedy mialo miejsce to OSTATNIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
24 stycnzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka, pisz co tam słychać, jak Twoje sprawy? W tym roku pojedziesz do ciotki popracować? Co wtedy z Twoim chłopakiem? I u kogo teraz mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terazchyba u ojca mieszka a pomieszkuje weekendami u chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak meiskzma u taty a awekekndy spie u chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
cyba poajde do ciotki o ile moj chloak sie zgodzi no chyba z epojedzie ze man bo juz tkaie plany mielismy ale nie wiaodmo czy ciotka sie na to zgodzi chociaz moze do lata sie juz do niego przeprowadz ei nie bedizmey miec tkaiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko za szybko chcesz wszystko. I tak za wczensie zaczelas u niego spedzac weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
dlaczeog za syzkbo? skor sie olchyamy iu chcmey byc raZem to jakie sa w tmu przeskzody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego bylego męża równieżkochałaś a jakieś przeszkody się pojawiały pomimo tego , że bardzo predko i tak do niego wracałaś a PRZECIEŻ się kochaliście. A swojego nowego chłopaka to ty tak naprawdę nie znasz - to jest największa przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jak to go nie znam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to, ile go znasz? miesiąc, dwa? jedziesz do ciotki jak "ci pozwoli"??? glupia jestes, nie wyciagnelas wnioskow zadnych z poprzednich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nie napsialam ze mi nie pzowli tlyko po rpsotu biore pdo uwage jego zdanei teraz jestemy w zwiazku i takie deycjze siepodjemuje wspolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
woitma jest ut ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem anitko ty taką jestes idiotką , że nie potrafisz zrozumieć tego żeby nie pisać czy ktos to jest tylko odrazu pisac co chcesz >???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh jes tktos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma. ja pierd,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
czes dziewczyny wlansie przyjechalam od mojego chlopaka blyma u nieog na noc a dzisiaj nzow do nierog jade niestetyt nie mozemy byc caly dzien razme bo on poejchal do pracy :( ehhz robiemu teraz pyszny obiadek i upeiek ciasto i zaiwoze mu na wieczor na pewno bedzie zadowolony ale mam tez zle wiaodmosci tzn rozmaiwlam z pualina niednawno widzialam sie z nia w sklepie ehh nie jes tu nich za rozowo oczywiosic eona sma ajest sobie winna nie praucxje nigdzie o nie zamierz achyba pojsc do pracy ma zamair chyba byc na utryzmaniu mojego cale zycie nie wiem jak mozna byc tka noieodpowiedizlanym. ten face to torym wam pislama keidys ze ona chc edoniueogwyjechal to juz niekautlane juz nie pisz ai teraz ona twierdzi z ekocha mojego bylego i chc e znim byc ciekaw ejak dlugo to potra dopiki nie znajdzie sobie prze zinmternet nasdtepnego gacha zabra;a teraz dziecko do \siebie i ak narazie sie nia zjamuje zobacyzmy jak dlugo kiedy jej sie znudiz oczyweisxie awantury sa u nich na porzadku dziennym bo nie wierze w to ze on jej nie zdradza zreszta sama mi mowila ze czytaal smsy w jegpo telefonie i nie raz go przylapal na klamstwach zreswzta same wiewcie jaki on jest... nic mnie juz nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Cie to, Anito, obchodzi? Po jaką cholerę sie tym w ogóle zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jasie tym nie zjamujer po prosut napisalam to czego sie dowiedizlam od pualiny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś o nich zapomnieć, nie szukać kontaktu, nie wypytywać co u nich, a juz na pewno nie spotykać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
przecie znapisla wyrsaznie ze spotkalam ja przypadkie w skl;epie to co moa,am udasqac zed jej nie znma??? czy zatkAC USZY JAK DO MNIE MOWIAL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzieć na powitanie, a w razie gdy ona chce sie zwierzać (kurde, kochanka męża, jej żonie!), uciekać pod pretekstem braku czasu, bycia umówiona juz z kimś, kto czeka itp. Cala ta Paulina wciąga Cie w swoje problemy, a Ty teraz przezywasz. Zacieśnisz znajomość i sie okaże, ze za moment będziesz im (za darmo) dziecko bawic, bo przeciez "nie było innego wyjścia"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dobrze Ci pisze, to są sprawy które masz już za sobą. Układaj swoje życie z dala od tej patologii, tak będzie lepiej Anitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moglas zatkać uszy jak do Ciebie mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tez moze Paulinie odparować: cieszę się, ze odbiłas mi męża, bo to teraz nie ja siedzę w tym szambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×