Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomi 43

Najgorsze sa te kobiety ktore same nie wiedza czego i kogo w zyciu chca

Polecane posty

Gość gość
o czym tak marzy ta twoja kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 kobiete w swoim zyciu. Kazda inna i roznojaka ale z zadna nie moglem byc pewny jutra Niestety kazda z nich lubila wydawac pieniadze w Galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucacie wszystkie kobieta do jednego wora a jak jakaś jest inna to od razu p**********a ! Ja tam nie ljestem typowa kobieta i nikt mnie nie chce wiec jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodz ja cie wzme :) sam jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er2
A mój były był taki.Niepewności jutra mnie dobila.Nigdy nie wiedział czego właściwie chce.Także panowie ti działa w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o moja zone to akurat chyba najbardziej nieprzewidywalna osoba na swiecie i malo zaradna. udajac sie na zakupy wyda kazdy do zera nie myslac o jutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wydaje SWOJE pieniądze to co ci do tego??? chyba każda normalna kobieta tak ma. Grunt że wydaje swoją kasę zarobioną przez siebie. To co pewnie byś wolał być z taką co chodzi ciagle w tych samych ubraniach, nie stroi się? wątpie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewyobrazam soebie aby moja zona wydala jakas kase bez naszej wspolnej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często właśnie wiedzą czego chcą w życiu i czują , że ten facet nie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k43
cześć, śmieszy mnie szufladkowanie kobiety sa takie, a takie a mężczyźni tacy. Różne są charaktery niezależnie od płci. Jestem kobietą, nie chodzę do galerii, bo nie cierpię, nie wydaję bezmyślnie pieniędzy na ciuchy, kosmetyki itp. Wiem, że miesiac ma 30 dni i trzeba rozsadnie wydawać. Wiem czego chcę i dążę do tego w miarę własnych mozliwości. Nie wymagam od faceta bóg wie czego, bo wiem że mężczyzna też może mieć różne problemy, nie musi być super menem, ma prawo do gorszych dni, do lęku. Nie ciągnę od mężczyzny pieniędzy, co więcej staram się żyć za swoje, bo nie lubię zależności, ale chętnie pomogę gdy jest taka potrzeba. Znam fajnych normalnych ludzi i są tą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie kierujcie się w ocenach wyłącznie płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem taka kobieta nie zdecydowana niestety facet z którym wiązało się uczucie i napewno było by coś z tego więcej zepsułan za co siebie winie wiem że on mnie obdarzył uczuciem wielkim i wiem że nasze charaktery pasują zdaje sobie z tego sprawę że złamałam mu serce bo też cierpię ale nie potrafię spotykać się z kimś kto życie traktuje tak małostkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×