Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydulina

Nie wiem co robić WYGLĄD RUJNUJE MI ŻYCIE

Polecane posty

Gość kseniucha
Na razie nie mam pojecia jak opanowac swoje ,,zmienne poczucie wlasnej wartosci , chyba tak to moge nazwac:D ALe zauwazylam , ze lepiej sie czuje z sama soba , jak wychodze z domu i spedzam mily dzien, jak prez dluzszy czas zajmuje sie czyms innym i jakos swieze powietrze mi sluzy:) . MOze sprobuj ty tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulina
problem polega na tym, że nie chcę wychodzić. A może nie lubię. zaraz zaczynam porownywac się z innymi i jestem jeszcze bardziej zdesperowana. Najlepiej byloby zaszyć się w domu i nie wychodzić. Ostatnio czytalam forum o operacji nosa... jejku, dziewczyny mają poważne problemy zdrowotne albo "estetyczne" po niej. W sumie już podjełam decyzję, ale zaczełam się bać jeszcze bardziej. Naprawdę ciężko jest wytrzymać do sierpnia z tym czymś na mojej twarzy. a świadomość, że coś może pojśc nie tak dobija mnie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseniucha
najlpeiej znazec jakiegos zananego chirurga i wydac wiecej pieniedzy niz potem miec problemy .NO ja tez tak mam , ale mi raczej chodzilo o dzien wktorym robie cos aktywniej np cwicze , tancze albo spotykam sie z przyjaciolmi , po prostu robie to co lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wszystkim można sobie poradzić. Musisz być dobrej myśli. Ja miałam stresa z uszami i co ? znalazłam korektory silikonowe. Jestem zupełnie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, temat dla mnie, piszę nawet o tym na blogu... Brzydkim ludziom nie jest łatwo, a kto tego nie przeżył, to tego nie zrozumie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×