Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość Judyta
Kity?Jaja? Niby czemu? Nie zazdrość tylko zbieraj dupę w troki i do pracy w Cocomo :) sama przekonaj się jak fajnie możesz zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja czytam to tylko oszusci, złodzieje - zastanawiam sie czy wy tam byłosci skoro takie mocne słowa lecą.... wczoaj zakonczylam szkolenie i nie bylo tak zle, jest bardzo wymagajace ale jasno powiedziane jakie sa zasady, co nalezy do obowiazków. jestem mile zaskoczona mialam pietra ale jakos znajomi mnie wspierali i teraz wiem, ze było warto - jutro jest moj 1 dzien i juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przeżyłaś ? - Bo nic nie piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykają kluby go-go Cocomo - Sopot dopiął swego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienią tylko ich nazwy i będą jechać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą udawać, że nie są siecią Szef Cocomo jest nieosiągalny dla prokuratorów. Ma też inne problemy niż te ze skarżącymi się klientami. Według naszych informacji fiskus dokładnie przygląda się interesom właściciela spółki Event. Medialne zainteresowanie wywołało również inne skutki. Jedna z pracownic Cocomo, która prosi o zachowanie anonimowości, relacjonuje, że w ostatnim czasie w klubach były pustki. - Klienci nie przychodzili po tym, co widzieli w telewizji albo przeczytali w internecie. Stąd wzięły się problemy z płatnościami. Dziewczyny nie dostawały pieniędzy od siedmiu tygodni. W dodatku operatorzy kart płatniczych wymówili umowy i można było płacić tylko gotówką, a to znacznie ograniczyło rachunki w klubach - opowiada. Z jej relacji wynika, że wpływ na kondycję finansową firmy miała też defraudacja, której dokonała jedna z pracownic centrali: - Zabrała naprawdę duże pieniądze i zniknęła. Z opowieści pracowników wynika także, że Jan Szybawski niedawno zakomunikował pracownikom, że kluby zmienią wkrótce nazwy - mają udawać, że nie tworzą już sieci. Ale sposoby działania mają pozostać takie same. Nie planuje też zwolnień ani zmiany wysokości wynagrodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienili tylko nazwę lokalu i kolory parasolek. Dalej będą czyścić karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli czyściciele nie poddają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, w moim miescie Bielsko - Biala Comomo zmienil nazwe ale faceci omijaja to miejsce z daleka i moze zostanie zamkniety- Bielsko - Biala nienawidzi tego bagna i nikt ich tutaj nie chce !!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie zmieniaja nazwy hahaha widac tonacy brzytwy sie chwyta, ale trzeba byc niezlym jeleniem zeby tam przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej witam czy do tego watku zaglada jeszcze jakas dziewczyna ;) ? Bo mam zamiar pracowac jako tancerka i potrzebowala bym kilku rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej gdzie teraz znajduje się biuro bylego cocomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj ofert, jakbyś chciała się zatrudnić; ) bardzo dużo wystawiają na olx, gumtree itd wtedy na pewno trafisz do biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemów z pracą, więc nie musicie wcale jej szukać na siłę. Popatrzcie jak dużo jest ofert pracy - http://www.gowork.pl/praca/bydgoszcz;l Teraz to bardziej pracodawcy muszą zabiegać o pracownika, a nie odwrotnie. Wiadomo, że zdecydowanie najlepiej mają fachowcy - ciekawe jak dalej będzie wyglądała sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×