Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość
nie masz sie ciego bac, w duzych firmach tez sa szkolenia. a ta firma jest namaxa duza wiec ma politykę, każdy pracownik musi byc wyszkolony od podstaw. to jest dobre i ułatwia b. parce :0 po szkoleniu ruszasz odrazu do parcy i wiesz wszytko :) to jest fajnie :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałcona91
Nie polecam, zmuszali mnie do nierządu s*******ny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessicaa
Hej zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na kelnerkę, czy znajdę tu może jakąś kelnerkę na forum , która pracuje na Bydgoskim klubie. Znalazłam wiele różnych opinii i jestem ciekawa jak to naprawdę jest, wiem z doświadczenia, że Polacy lubią krytykować dlatego chciałabym znać opinię kogoś kto pracuje w Cocomo. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwiraxc
Hej ja pracuje na klubie w Bydgoszczy, praca nie jest ciężka, ogólnie chodzi o obsługę klientów, podawanie drinków itd. Grafik elestyczny, fajna atmosfera i co najważniejsze duże zarobki, ponad 3 tys miesięcznie. jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj smiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjass
Zgadzam się z moją poprzedniczka, o co tyle szumu. Ja sobie smigam za barem w Bydgoszczy od 4 msc i jestem mega zadowolona, a co inni mówia mam gdzieś. Ja mam pieniądze a oni tylko narzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikomi
hej dziewczyny, chciałabym podjąc pracę w Cocomo, jak mogę tam dotrzeć? Wejść w to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaxxx
stres jak w każdej innej pracy, jak masz konkretne zadania na swoim stanowisku to robisz to i za to masz wypłacane pieniądze! Wypłaty są zawsze na czas nie zależnie od tego w którym mieście pracujesz! Ja jestem w Toruniu i jestem bardzo zadowolona i z zarobków i z atmosfery! Wysyłajcie cv i na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkacg
hej najlepiej podejdź do biura, które znajduje się na długiej 30 i zapytaj o wolne stanowiska. Na pewno jest wolna kelnerka, może i barmanka też. Teraz robią dużą rekrutację na kelnerki więc na pewno Ci się uda, najważniejsze chęci do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na stone intenetową i aplikuj do miasta w którym chcesz pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkkka
Słuchajcie dziewczyny, ogarnijcie się i posłuchajcie mnie. Pracuję w Cocomo razem z moja siorą, ja jestem barmanką a ona Motywatorką, mieszkamy sobie w mieszkaniu służbowym, które jest de facto zaje****e:D mamy kasę na ciuchy i w ogóle na co chcemy, kasa jest dwa razy w tygodniu. A co robimy? Ja jako barmanka po prostu robię drinki, ogarniam bar i robię raporty na koniec zmiany. Siostra siedzi z dziewczynami i ogarnia je, gada z nimi, jak mają kłopot czy cokolwiek to ona jest od tego, zresztą ona zawsze była dobrym powiernikiem. Praca jak dla mnie jest ekstra, bo ja nie lubię jak jest jakieś sztywniacto, wszystkie jesteśmy w jednym wieku mniej więcej więc dogadujemy się naprawdę dobrze. Nie pójdziesz, nie spróbujesz - nie wiesz:) Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośkal
Ty też masz widze złe informację. Pracuję w Cocomo jako "ulotkarka" inaczej mówiąc promotorka i jednak pojechałam na szkolenie. :) Przekonałam się na własnej skórze, że sieć Cocomo to nie jest żaden burdel. W naszych klubach nie ma mowy o usługach sexualnych. Wypłaty wpływają mi na czas co do dnia i godziny, dostaję podstawę oraz prowizję od wprowadzonego klienta, mam również umowę i ubezpieczenie zdrowotne, składni emerytalne itp. Możecie wierzyć lub nie, ale zarabiam bardzo dużo i pracuję tylko pod parasolką, więc jak najbardziej polecam wam jeśli ktokolwiek jest zainteresowany. Dzięki szkoleniu można za darmo zwiedzić kawałek Polski i płacą jeszcze za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie takie powiedzenie, ze dzwon głośny bo pusty? Zawsze najwiecej do powiedzenia maja Ci, co albo w ogole nic nie zrobili albo zrobili źle. Ja uważam, że ważne że Ci to tam pracują wiedzą, że nie mają nic sobie do zarzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaozz
Hej zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na kelnerkę, czy znajdę tu może jakąś kelnerkę na forum , która pracuje na Bydgoskim klubie. Znalazłam wiele różnych opinii i jestem ciekawa jak to naprawdę jest, wiem z doświadczenia, że Polacy lubią krytykować dlatego chciałabym znać opinię kogoś kto pracuje w Cocomo. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaac
Cześć, ja pracuje w klubie od początku grudnia i powiem Ci nie czytaj tych głupot bo to smiechu warte co oni wypisują. Praca kelnerki taka sama jak w każdym innym lokalu, z tym ze wysokie zarobki. Mi jest tutaj dobrze i nie mam zamiaru rezygnować a pracuje już 7 msc :) Mówię Ci Ty też spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie.. ja zostalam zaproszona na rozmowe na stanowisko kierowniczki w bydgoszczy... czytalam różne opinie i nie wiem czy isc czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wypłatami jest nomalnie - co tydzien :) sa wypłacana na konta :) czy to bydgoszcz, czy wawa czy innne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasi1987
Cześć. Uważam, że powinnaś pójść, co prawda ja nie jestem managerka w klubie ale barmanka ale w wielu czynnościach pomagam kierowniczce. Z tego co udało mi się zaobserwować to praca jest bardzo fajna a pieniadze jeszcze lepsze ( w koncu to stanowisko managerskie). Dziewczyny bardzo czesto odstrasza długość szkolenia ale nie ma co sie obawiać im bardziej profesjonalna na tym szkoleniu jesteś tym szybciej je skończysz i rozpoczniesz pracę w swoim klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenah
Zgadzam się z moją poprzedniczka, o co tyle szumu. Ja sobie smigam za barem w Bydgoszczy od 4 msc i jestem mega zadowolona, a co inni mówia mam gdzieś. Ja mam pieniądze a oni tylko narzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunial
jest dokładnie tak:) też kiedyś pracowałam jako promotorka i to naprawdę super praca dla komunikatywnych i wygadanych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego na wypłaty trzeba czekać po pare tygodni i płacą w ratach?.Jak jest tak dobrze to dlaczego za dobrą pracę trzeba upominać się o wynagrodzenie . Potem jak dobrze pójdzie i ma się trochę szczęścia i tupetu , nie mówiąc o cierpliwości to może większość należnych pieniędzy uda się otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelnerunia
Nie znam twojej sytuacji, ja dostaje pieniądze na czas i tak jak mi powiedzieli na rekrutacji tam gdzie mam mieć przerwę ją mam i nie muszę się o nic dopominać bo same mi wpływają na konto. Jestes z naszego klubu? Może przejdź się do biura i się dowiedz, może ktoś źle Cię wpisał w grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nei musze upominac sie o wyangordzenie, samo mi splywa na konto. wyjasnij sobie ta sytuacje u siebie w biurze lub zadzon do centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolitkaxc
Praca spoko, ja właśnie wróciłam ze szkolenia, udało mi się zdałam i teraz zaczynam na klubie w Bydgoszczy, nauczyłam się dużo i jestem szcześliwa,ze zacznę wkońcu dużo zarabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytan
A ile trwa takie szkolenie na kelnerkę? Chciałabym wyjechać,ale nie wiem gdzie i na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełom w sprawie niemocy wobec gigantycznych rachunków w klubach Cocomo? Kielecki sąd uchyla decyzję o umorzeniu śledztwa i wskazuje, jakie dowody trzeba jeszcze przeprowadzić. Nagranie z monitoringu ma obejrzeć biegły neurolog, a prokurator - sprawdzić, czy klient rzeczywiście jadł w klubie owoce za 16 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuje w Bydgoszczy, ale byłam tam kilka dni na szkoleniu, w innych miastach też byłam i w sumie w każdym klubie są takie same zasady i z kasą jak na razie nie miałam problemu,za szkolenie dostałam, teraz za te tyg też co tydzień mam faaajną wypłatkę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie czad !!! praca jest super wiec smiało dzieczyny na szkolenie jedzcie,sama byłam i było świetnie podpisałam umowe po tygodniu i zaczełam parce - zarabiam po tygodniu jak w innej robcie po 4 wiec warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla mnie czad jak pięknie kitujecie.Tak trzymać.Mowią ,że w Polsce frajerek nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekkx
Dziewczyny ja tez polecam, miałam obawy na początku,zastanawiałam się czy mam jechać, bo takie opinie a tak naprawdę teraz wiem, ze wszystko guzik prawda co mówią na mieście o cocomo. Klub jest na poziomie, super praca, ekipa, a przede wszystkim zarobki. Nie wyobrażam sobie już pracy za najniższą krajową!!! Nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×