Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość Laleczkay
Zastanawiam się kto pisze te wszystkie bezsensowne i bezpodstawne negatywne komentarze, pewnie zazdrośni ludzie, z którymi cocomo nie chce podpisać umowy bo oni na rekrutacji tez maja selekcje i pewnie zazdrość was zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne widac piszą zatrudnione tam d***** i podkupione do tego celu osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na kolejną dużą aferkę związaną w Cocomo. Dziewczynyny macie okazję dziś zaczyna się kolejny weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ,że zrezygnowaliście z tych wiejskich różowych parasolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarmankiKelnerki
Strasznie dużo piszesz o Naszym klubie, chyba jesteś jedna z tych dziewczyn co nie szanowały pracy u Nas i myślały, że raz sobie przyjdą, raz nie i że będą zarabiać kokosy na własnych warunkach :) a u Nas dziewczyny takie są zwalniane i nie mają powrotu do firmy wiec za pewne z zadrości,ze my zarabiamy a Ty nie i już nie będziesz mogła wypisujesz te wszystkie bzdury. oj żal Ciebie biedaczku pod każdym względem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) postanowaiłam wam napisac o szkoleniach, jestem od poniedziału na skzoleniu na kierowniczke :) jest duper to juz mój 4 dzien :) jest genialnie, fajne centrala, mieszkamy w hostelu z innymi kierowniczkami. pierwszy dzien teoria pożniej czas wony, polene dni tak samo teoria , rozmowa :) a dzisiaj ruszamy do klubu :0 mam nadzieje, ze bede te fajnie :) reszte napsze jak bede juz po pau dniach w klubie jak to wyglada, co moge napisac - smiajko nie bac sie :)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gdzie mogę aplikować na stanowisko promotorki, nie mogę jechać na szkolenie, a wiem, że promotorki nie muszą. Chcę szybko zarobić kasiorkę a słyszałam, że podobno dziewczyny zarabiają od 500 do 1000zł tygodniowo :) więc dla mnie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak wyszło strasznie .Nie polecam i przepraszam ,że zawracałam Wam głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulaf
A czemu nie polecasz? co się stało? na jakie stanowisko pojechalas? ja właśnie wróciłam ze szkolenie na barmanke i osobiście uważam, żę bardzo pozytywnie dlatego jestem zaskoczona Twoją wypowiedzią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraBar
Pracuje już miesiąc w Bydzi na barze. Atmosfera klubu jest spoko. Dogaduje się z dziewczynami, super idzie mi współpraca z kelnerkami a z kierowniczka można pogadać o wszystkim. Mamy tez motywatorke, bardzo przemiła osoba! Uśmiechnięta, przyjazna, strasznie pomaga wszystkim dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny, pracowałam jako promotorka w Toruniu w tamte wakacje, odłożyłam sobie na studia, nie musiałam brać pieniędzy od rodziców, bo dorabiałam sobie jeszcze w weekendy i w wolne dni po kilka godzin i naprawdę było super. Jeśli ktoś chce sobie dorobić na takim stanowisku jak ulotkarka, no to nie ma lepszej opcji na rynku, w Toruniu ulotkarze a taką samą robotę zarabiają jakieś grosze, a tu można fajne pieniądze wyciągnąć - oczywiście jak się chce, no bo za leżenie d**ą do góry to się nigdzie kasy nie dostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlaas
Dziewczyny nie słuchajcie tych głupot co ludzie wypisują na forach, nie ma tam nawet trochę prawdy. Myślę, że ludzie wypisują te wszystkie bzdury z zazdrości, że komuś udało się otworzyć biznes, który prosperuje, jest znany na całą Polskę a do tego dobrze się zarabia. Ja jestem kelnerką od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Mam miłą, wyrozumiałą kierowniczkę, dziewczyny w pracy pomocne, jesteśmy zgranym zespołem, zarabiamy ponad 3 tysiące miesięcznie, więc o co wszystkim chodzi? Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , dziewczyny :) musicie wejsc na strone firmy firmaevent.pl tam sa kontakty do biur na terenie całej Polski, śmiało wysyłajcie swoje cv i następnie osoba z konkretnego miasta się do Was odezwie ad. pracy. Jak tak zrobiłam i dzieki temu pracuje :) śmiało polecam jestem tego dobrym przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkajiu
Pracuję jako promotorka.. uważam ze jest mega spoko.. Dostaję regularnie pieniądze i poznałam fajnych ludzi.. nie mam zastrzezeń.. A głupoty piszą te , którym się zwyczajnie pracowac nie chciało... i tyle.. Zarób sobie tyle kasy na innym stanowisku, nie wiem w markecie albo call center... Niemozliwe... Zamiast narzekac to wezcie sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam i Wam nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam i śmiać mi się chce. Sama jestem barmanką w cocomo i to co napisała dziewczyna wyżej jest śmieszne. Podpisując umowę kilka tygodni temu Pani mi w biurze wyjaśniła że kopia moich dokumentów po podpisaniu przez zarząd wróci do mnie i wróciła podpisana. Zrobili mi szkolenie dwutygodniowe na barmanke uczylam sie tam składów drinków podawanych w klubie itp. Za kazdy dzien szkolenia dostalam kase a pozniej dostalam umowe zlecenie na czas nieokreslony. Dostaję wypłate i żadnej kary nie dostałam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle osób się już tu wypowiedziało, że chyba pracuje tam 15 barmanek i 60 kelnerek... Oczywiście wszyscy piszą na plus. W nocy kelnerka, a po południu dorabiacie w viral marketingu? Ile Wam płacą na komentarz? 30 groszy? Od razu widać, że wszystko pisanie pod dobrą reklamę, która mimo wszystko dobra nie jest. Gdyby cocomo było takie oh i ach co czemu zainteresowałaby się tym policja, dziennikarze....? Coś jest na rzeczy, klub po ostatnich akcjach dużo stracił i teraz dziewczyny muszą 'poprawić' renomę. Śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falusiad
Ja tez bardzo sobie chwalę pracę w klubie,jestem kelnerką i w sumie byłam wiele lat za granica gdzie takich klubów jest pełno więc nie miałam obaw zaczynać pracy w Cocomo. Klub jest na poziomie, przychodzą mili, kulturalni klienci, dziewczyny są super, moje grono znajomych znacznie się powiększyło a dodatkowo dobrze tutaj się zarabia na każdym stanowisku :) także dziewczyny nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązkowy angielski: nadal się zastanawiam, jak to wygląda w kwestii obowiązkowego angielskiego? Już wcześniej zastanawiałem się czy zajęcia prowadzone są przez osobę wykwalifikowaną, czy jest to jakiś ektor/lektorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 gr hehheh dobrze :) nikt mi za nic nie płaci !!! policja - czemu sie interesuje, bo jak przychodzi taki delikwent i mysli, ze jak wyda bańke i poźniej ją odzyska to jest cwany , ale głupi. Chodze do wielu lokali i nie raz wiać jak klient chce sie dobrze zabwic i nawet zjaesc za free bo cos jest nie tak - ta są tacy ludzie !!! osobiscie nie jest mi ich żal - widzili jakie sa ceny w kartach !!! a dziennikarze każdey temat rozdmuchaj - ale dziki temu zrobili reklame za freee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to wstyd pracować w takim lokalu ,który zasłynął na przekręcaniu gości . Nie ma się czym chwalić i z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrosławak
Ja chodzę na j.angielski i się z tego bardzo cieszę bo za darmo mogę się czegoś poduczyć, a osoba która prowadzi zajecia pokazywała nam dyplom :) wiec jest wykwalifikowanym nauczycielem a poza tym sa efekty w nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletas
Hej niedowiarki, w sumie do niedawna sama nie wierzyłam,ze tyle można zarobić na kelnerce. Zawsze zarabiałam najniższą krajową a tu taka niespodzianka. Obecnie pracuję w Cocomo od 1msc i zarobiłam już 4,5 tys :) jupiii!!! oby tak dalej...teraz już wierzę i głupia byłam,ze tak długo zwlekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja pracuje w tej firmie i bardzo jest to zabawne jak wy piszecie.Takich glupoto to ja nigdzie nie czytałam, kazda z Was wie najlepiej jak jest a nawet nie była na rozmowie, wydaje mi sie , ze te fora sa dla ludzi którzy maja pytania i chcą uzyskać odpowiedzi. zastanówcie sie bo to jest chore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, na kafeterii chyba siedzi każda osoba zatrudniona w cocomo. :D Naprawdę jesteście tak głupi i myślicie, że ludzie nie widzą, że te pozytywne komentarze pisze max kilka tych samych osób? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaaw
Dlaczego tak uważasz? tzn ze na forach jak sa pozytywne odpowiedzi to na pewno pisza je podstawione osoby i tylko negatywne opinie są prawdziwe. Strasznie negatywną osobą musisz być, fora są po to by zadawać pytania, udzielać odpowiedzi oraz zostawiać opinie pozytywne i negatywne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram!! taka praca, troche moze sa nachalane, a jak dzwonia do Ciebie i proponuja jakies produkty to nie sa nachalni? Ubezpieczenia, konta i te rozne pirrdoly to oni robia to kulturalny spoób? Promotorka to bardzo fajne stanowisko, mozesz duzo zarobic a bardzo nie nie narobic czyli to co polacy lubią! nie mam nic do ich oracy, szanuja ja jak kazda inna i trzymam kciuki za Was dziewczyny- promotorki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam IP - polecam każdemu, ciągle z tego samego numeru są wypisywane przychylne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarad
Naprawde chciał Ci się sprawdzać IP :) nie wierzę :) ja tam pracuje od dwóch dni i jakbym słuchała takich osób jak Ty to pewnie bym siedziała nadal w domu tak jak i TY , a tak to już zarabiam fajne pieniążki. Widziałam wypłaty moich koleżanek z pracy i na pewno nigdzie tak nie zarobię na barze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe - koleżanko, na poprzedniej stronie napisał 5 pochwalnych postów :D Teraz znowu nadajesz z tego samego IP :D Widać mało osób was odwiedza jeżeli tak desperacko musicie nadawać w internecie :D 🖐️ Idź do Cocomo - tam Cię okradną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×