Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość
Hahaha cocopuku nie moge hahaha dawno mnie tak nic nie rozbawilo. Jak ten klub sie w koncu nazywa, COCOMO czy COCOPUKU ? Hah.. i ile za puku trzeba placic bo moze bym sie wybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystanie z usług prostytutek jeśli chcesz sobie popukać, bo w cocomo nie będziesz miał szans na numerki, sorry, tam sobie tylko popatrzysz, ewentualnie możesz dziewczynom drinka postawić, ale pewnie i tak cię nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylapromotorka
Osobiscie z kolezankami nie polecamy pracy Promotorki !!! Kierowniczka caly czas nas straszyla, ze jak nie sprowadzimy jej duzo klientow do dojenia to nam wsadzi w du..e ten rozowy parasol !!! Masakara zregnowalam od razu, bo sa lepsze rzeczy ktore mozna sobie wsadzic :)to po h..j pracowac u tych oszustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie chciało koleżance pracować to się nie dziwię, że kierowniczka odezwała się do Ciebie w ten sposób. Ja pracowałam na promotorce i bardzo dobrze to wspominam, nikt mnie nie oszukał, żeby zarobić trzeba się starać, a jak się starasz to masz naprawdę super pieniądze, a dla leniwych i wygodnych polecam stanie na starówce ze strzałką, wtedy na pewno nikt nie będzie Ci zwracał uwagi, a że zarobisz kilka złotych dziennie, no to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak dobrze zarabiacie bo nie dosc ze k..wy to jeszcze zlodziejki. Wszyscy sie z was smieja i wiedza, ze Cocomo to RYNSZTOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, kolezanki namowily mnie na by zmienic klub na jeden z konkurencyjnych. Rewelacja pod kazdy wzgledem !!! zaluje straconego czasu na cocomo. P.S.Szkolenie na barmana w krakowie nic mi nie dalo, dopiero po zrobieniu kursu w szkole policealnej mam Certyfikat barman 2 stopnia drugiego - fajna sprawa bo mozecie wtedy zrobic jeszcze dodatkowe kursy np z ozdabiania coctaili a wtedy wszedzie pracy pod dostatkiem. powodzenia w karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie zapłacili w Cocomo za 2 miesiące pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc powyzej, nie przejmuj sie mala oni tak robia ze wszystkimi, i spotka ich za to odpowiedzialnosc prawna, nie wiem z jakiego miasta piszesz, ale polecam prace dla linii lotniczych EMIRATES szczegoly rekrutacji mozna znalezc online. Lub kurs ''2 stopien barman'' w szkole policealnej, wtedy nie ma problemu z praca w uczciwych klubach lub dyskotekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypowiadajcie sie jak nie wiecie jak jest -szczerze to moze obrazić wiele osób - i jkai w tym cel - chyba zaden !!! poza tym jakos nie uwazam zeby ta paca uwłaczała komus, pracujesz uczciwie, zarabiasz !!! i nie sprzedajasz sie - haloo to jest klub a nie dom publiczny !!!! jestescie zasciankowi !!!! odwiedz strone www. zadzwon do osoby ktora tam pracuje i dowiedz sie jak jest tam w rzeczywistosc :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujące tam dziewczyny są bez godności. To sa prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny są tam molestowane przez szefów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanaklara
kolezanke probowala zg****ic les kierowniczka, pierwsza pensja -800 za brak mocnego make-upu, kazano jej pijanych gosci ciagnac do bankomatu i okradac ich... przeszukiwano szatnie dziewczyn, straszono monitoringiem w mieszkaniach 9 ze udostepniom w internecie filmy, namawianie do pracy tancerki topless za super kase... Normalnie w dziewczynami nie wierzylysmy do czasu szkolenia w krakowie i spotkal nas ten sam los !!! Tam jeszcze zadna dziewczyna nic nie zarobila - wiekszosc musi przelamac wstyd i prosisc rodzicow o pomoc by wrocic do domu z obcego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam tak samo :( i szkoda dziewczyn bo wiekszosc w moim wieku 19 lat. Ale co z tego ktos napisze prawde, jak za chwile sie odezwie centrala event o zarobkach 3000 co ojest sciema a dziewczyny i tak pojada na szkolenie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co wy za głupoty piszecie - szok !!!! to jest normalny klub !!!! nie ma prostytucji, nikogo sie nie sprzedaje !!!! litosci prosze - sama pracuje dla niego !!! od roku i jest dobrze !!! szkolenia sa w centrali po nich wracasz do swojego miasta i zaczynasz parce!!! nawet nie byłyscie takie cos wypisywac -wstyd !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam oddać się szefowi inaczej nie dostałabym pensji - dostałam tylko 640 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kierowniczka ukradla wibrator to bylo straszne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam nikomu pracy w tym klubie. Praca od 19 do bog wie ktorej , zdazalo sie,ze siedzialysmy do 13 jak bylo 2 klientow w srodku bo przeciez sa dniowki ,nikogo nie obchodzi,ze siedzisz tam za darmo. Kary finansowe za wszystko. Praca kelnerki polega na robieniu z siebie idiotki namawiajacej na drineczki, jak nie namowisz to masz problem bo nie zapewnilas tancerce pieniedzy . W krk mydla oczy i robia pranie mozgu jak to fajnie zarabiac na naiwnuch facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy za brednie wypisujecie !!! jestem pelna podziwu jaka macie wyobraznie !!!! czytajac wasze glupie opinie - jestesm załamana waszym pozniomem. może wy pomyliłyscie kluby !!!! albo sie tobie to przysliło. żali mi was, ja pracuje na siebie i jestem zadowolona !!! udało sie mam fajna prace jako kelnerka w cocomo !!!! mam wyplaty co tydzin, ubezpieczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś
Niektóre osoby ponosi wyobraźnia, frustracja rośnie w siłę, polaczki nie są oswojone z takimi miejscami? Masakra! Wróciłam ze szkolenia dziś i zaczynam pracę od jutra w klubie i jestem tym bardzo podekscytowana, bo chcę już zobaczyć jak to będzie w moim klubie :D na szkoleniu nie jest łatwo, trzeba się starać, dać z siebie wszystko, nie ma siedzenia na tyłkach - za to nikt nie płaci, wiadomo, że praca nie jest dla każdego, ale można zdobyć doświadczenie, a moim marzeniem było właśnie pracowanie w klubie. Zaczęłam od cocomo, bo nie miałam tego doświadczenia. Powiem Wam dziewczyny, że warto spróbować i nie czytajcie tych głupot tylko pogadajcie z dziewczynami, które już pracują albo z osobami, które zajmują się rekrutacją, bo to one mają największą wiedzę! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na cocomo, same pozytywne komentarze lecą z jednego IP :( Ja pracowałam, po dwóch dniach kazano mi ocierać się o klientów i iść z nimi "do kabiny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w końcu jest cocomo, evest czy COCO JAMBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie akurat z negatywnymi opiniami. Sama tez za przepracowany dlugi czas nie dostalam kasy calej . Pracujac w klubie w Bydgoszczy widzialam min: prace ochroniarzy w klubie czyli spanie w szatni dla pracownikow mam rowniez zdjecia :) Koordynatorka Magda uwaza sie za mila osobe a w gruncie rzeczy to wredne babsko ktore zrobi wszystko aby ona byla zadowolona nawet kosztem innym innymi slowy po trupach do celu. JEDNA Z Promotorek Anna Zembrzuska pupilka kierowniczki moze siedziec w pracy obijac sie i jej nikt zlego slowa powiedziec nie moze :/ Eh najlepiej kto moze niech sie nie pakuje w cocomo bo bedzie zalowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''co wy za brednie wypisujecie !!! jestem pelna podziwu jaka macie wyobraznie !!!! czytajac wasze glupie opinie - jestesm załamana waszym pozniomem. może wy pomyliłyscie kluby !!!! albo sie tobie to przysliło. żali mi was, ja pracuje na siebie i jestem zadowolona !!! udało sie mam fajna prace jako kelnerka w cocomo !!!! mam wyplaty co tydzin, ubezpieczenie... '' LEPIEJ SIE ZAMKNIJ KLAMCZUCHO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z negatywnymi opiniami w 100 proncentach !!! Dostalyscie kiedys kare za brak mocnego make upu ? U mnie kazda wyplata byla mniejsza o jakis inne bez sensu kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam 2 dni na szkoleniu, i zaluje wejscia do tego klubu !!! Mdli mnie jak sobie pomysle o facetach ktorzy tam przychodza, to oblesne, zboczone, stare grube smierdzace sukin..syny...nie to chyba jeszcze cos gorszego ... Dziewczyny pierwszy dzien szkolenia to 3h w cocomo na florianskiej tylko popatrzec ale na to sie nie da patrzec, te bydlaki doslownie sie slinia na widok tancerek a niektorym nawet (no wiecie co) probuja obmacywac kelnerki, sorki na slownictwo ale caly czas ''drapia sie po jajach'', niektorzy rozpinaja spodnie sobie... jak sa pijani na maxa to wyzywaja od k... OBRZYDLISTWO !!! A mAGDA KTORA PROWADZILA TO CALE SZKOLENIE TO WREDNE BABSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a mnie zastanawia czemu tancerkom klienci kupuja drinki ?????? To znaczy, ze tancerki pija w pracy alkohol ?????? to jak tancza potem wstawione i musialyby pic co noc... a to uzaleznia, niszczy mozg, watrobe wogole alkohol FUUJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom, a do klubow gogo klientow przyciagaja drinki i nagie kobiety. Praca tych dziewczyn w towarzystwie pijakow pewnie nie jest przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydgoszcza jest dużym miastem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoleniowcy sa na maxa spoko, byłam w karkowie na szkoleniu i nie zgadza sie z waszymi i opiniami... w centali b. miała atmosfera, na klubie byłam 2 razy i nie uważam zeby działo sie tam cos podpobnego jak wypisujecie nadal sie szkolen i jak dostane pace bede na maxa happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrali już nie raz pobili dziewczyny które nie chciały sypiać z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×