Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redrosa

Cocomo Event Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość
boszzzzzz co Ty piszesz !!!!! zastanów sie bo zal sciska mnie. wypisujesz takie berdnie , ze nie wiemco napsac brak mi słow. nigdy takich rzeczy nie było !!!od kogo wiesz takie rzeczy zeby pisac o tym, masz spardzone zrodlo? hehehhe zastanów sie bo to już jest przesada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dzieczynki cocomo, włanie zakonczyłam szkolenie i byłam na 1 aniu w pracy :) jest fajnie, dziewczyny sa bardzo pomocne dla nowych parcowników, chetnbie tłumacza i radza :) mailam lekkie obawy ale w krakowie juz było super - szkolenie 1 klasa a w parcy jest jeszcze lepiej :) na mieszkanich nie ma zanych kamer :) wiec nie wiem poco kos takie glupoty pisze :) polecam pozdrawiam i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam na szkolenie i dziewczyny starsze namawiały nas na to abyśmy sypiały z klientami bo tylko tak da się w cocomo zarobić. Jak zaprotestowałam to zostałam usunięta z listy szkolenia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, nie ma opcji spania z klientami, za to właśnie jest się wyrzuconym ze szkolenia. To nie burdel, ogarnijcie się! Ja pracowałam w cocomo rok temu i nie było takich sytuacji. Z resztą, czy burdel miałby szansę rozwinąć się tak jak kluby cocomo? No chyba nie, więc nie mylcie pojęć. Taniec na rurce to teraz bardzo popularny sport, można się nawet tego uczyć w klubach fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniejsze wypowiedzi swiadcza tylko o tym, ze najzwyczajniej w zyciu nie szanujecie ludzi, ktorzy pracuja..jestem studentka i taka praca jest idealna mozna polaczyc nauke i szkole i przy tym zarobic nie male pieniadze. Zawód promotorek nie istenieje od dzis i dziwie sie, ze akurat czepiacie sie tych od promocji klubu-ktorych na dobra sprawe jest pelno, wszędzie, w każdym dużym miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxankaxx1989
hej, też myślę nad pracą w Cocomo jako tancerka, powiedzcie jakie są zarobki i jak wygląda praca? niestety dużo się naczytałam i nasłuchałam o tych prywatnych tańcach i sama nie wiem, co myśleć, a Wy dziewczyny jak uważacie? :) trzeba rozbierać się na naga na privach czy wystarczy tylko góra? no i gdzie faceci mogą mnie dotykać o ile mogą (wolałabym wiedzieć zanim się zdecyduje) :) Licze na wasza pomoc :) bo jak czytalam wasze wypowiedzi, to mysle, ze to naprawde fajna praca, tylko to privy ankaxx1989@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do naga, jeżeli zostajesz w bieliźnie - masz potrąca z pensji. Nie polecam jeżeli się szanujesz. Jeżeli się nie szanujesz i uważasz za śmiecia to praca dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i musisz sie dać po wszystkim - piersiach, pupie, sromie, nie możesz go "odtrącić" bo ochrona patrzy i donosi - a wtedy obcięcie pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxankaxx1989
ale chociaż finansowo się opłaca? bo szczerze, głównie zależy mi na kasie, nie powiem, ale życie kosztuje, wiec trzeba sie wyzbyc wszystkich uprzedzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca, ja po miesiącu pracy po 13-15h dziennie dostałam 1000 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaxx1989
bo jeśli chodzi o formę, to nie ma problemu, trenowałam taniec przez 10 lat , tylko trochę boję się tego, że faceci będą nachalni albo co gorzej, spotkam kogoś znajomego... a wy sobie jakos dajecie rade? co gorsze/lepsze mam tez chlopaka i nie bardzo bym chciala mu o tym mowic, w szczegolnosci, ze privy sa takie "mocne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu taniec na scenie glownej topless, priv zupelnie nago. Zastanow sie czy Tobie by to odpowiadalo, moze lepiej sprobowac pracy modelki lub fotomodelki jesli masz predyspozycje. Z klubow w pl polecam New Orleans w Warszawie. Pozdrawiam Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaxx1989
a czy z którąś z was moglabym pogadac, jak to jest w klubie, jakie macie wrazenia, bo to jednak nie jest decyzja od tak, a nie powiem, czasu zostalo mi coraz mniej, tak samo jak gotowki na koncie, dlatego chcialabym jak najszybciej zlozyc cv i moc zaczac prace, tylko wolałabym wiedzieć, jak to wszystko od środka wygląda :) no i jak to jest z tymi zarobkami, czy za jak klient zamawia taniec, to ile kasy z tego idzie dla mnie? i czy im droższy taniec, tym facet moze wiecej? ( któras z was wyjaśni :)) a i powiedzcie, jak to jest z alkoholem i tą stawką 50%, bo na różnych stronach czytałam , że tancerki dostają tak naprawdę tylko 25%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W privach rozbierasz się całkowicie, ale nie musisz się dawać obmacywać, spokojnie, taka granica w privach zależy tylko od Ciebie, nikt nie potrąca z pensji, no ale wiadomo, że klienci są różni, więc zanim idziesz na priv ustalasz z klientem cenę oraz jaki to taniec, czy idziesz tylko Ty, czy np. we dwie. Nie ma mowy o seksie ani innych tego typu czynnościach! Jako tancerka możesz zarobić całkiem ładne pieniądze, ja wyciągam nawet 3-4 tysiące tygodniowo, ale to też zależy od miasta w jakim pracujesz. Gdzie byś chciała? Przez pierwsze dwa tygodnie masz 10 zł brutto za godzinę + 50% z drinków i szampanów, tańców i wypłatę dostajesz codziennie. Po dwóch tygodniach masz prowizję czyli 50% . O szczegóły zapytaj po prostu konsultantkę, w swoim mieście, która Ci wszystko opowie, wiedza czerpana z forum nie jest najlepsza, pozdrawiam, tancerka z Torunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz im na wszystko pozwalać, nawet na wsadzanie sobie palców i inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to płacą codziennie.Dobry kit.Ciesz się jak coś kiedyś Tobie zapłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznańscy urzędnicy zebrali dowody, że w nocnym klubie Cocomo sprzedawano alkohol nietrzeźwym klientom. Następnym krokiem będzie odebranie koncesji na sprzedaż alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaxx1989
Chciałabym w clubie w Bydgoszczy :) to trochę uspokoił mnie Twój komentarz :) cieszę się, że seks i inne akcje nie wchodzą w grę, bo chyba bym się załamała, jeśli miałabym na to pozwalać. privy już chyba nie są takie straszne, więc pozostaje mi tylko złożyć CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz to napisz do siebie kontakt, np. maila i sobie pogadamy jeszcze, już nie na forum tylko prywatnie, ja dam Ci kontakt do biura i nie będziesz musiała składać CV tylko od razu spotkasz się z konsultantką, która zaprosi Cię na rozmowę, zobaczysz sobie klub, pogadasz z dziewczynami, które już pracują i w ogóle, tak będzie najprościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie bardzo prosto i pięknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaxx1989
Jak coś to pisz na maila: ankaxx1989 @ wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cocomo będzie anielsko.Nie zarobisz ale się dużo życia nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tancerki zgarniają grubą kasę...akurat co jak co ale to nie ściema...wejdź sobie do klubu i zobacz jakie metki mają ich ciuchy, torby, połowa ma sztuczne rzęsy zrobione, inne permanentne makijaże... sorry ale tanie to nie jest...a te podobno i tak wiekszość kasy kitrają albo wysyłają rodzinom...także akurat to że mają mega kasę to wierzę w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści, nie wypłacili mi pieniędzy!!!! Są mi dłużni kilka tysięcy, dziewczyny, ostrzegam was, tam okradają kazdego - klientów i pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też nie zapłacili, na moich oczach klient pijany dobierał się do mojej koleżanki a ochrona się śmiała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie przeanalizowałam wszystkie pozytywne komentarze dodane do tego postu. Kpina, obłuda i żenada! Jedna wielka lipna reklama rzekomej "super" pracy w Cocomo. Kliencie i dziewczyny na poziomie? Po samych komentarzach widać niedouczone analfabetki, a w zasadzie jedna bądź 2 osoby które dodają te wszystkie odpowiedzi. Po pierwsze nie " na klubie w Bydgoszczy" (czy gdziekolwiek indziej) a jak już "w klubie"! We wszystkich komentarzach zachowana jedna forma wypowiedzi, powtarzające się informacje kopiowane. Już nie mowie o błędach gramatycznych i składniowych widocznych w praktycznie każdym zamieszczonym komentarzu. Co lepsze- praktycznie wszystkie komentatorze dodawane są w tych samych godzinach każdego dnia i jednego numeru IP (jak już pseudo reklamę robicie to chociaż ustawcie sobie zmienne IP przy każdym połączaniu do sieci ;)): wyraźnie to potwierdza,że są to komentarze dodawane przez pracowników. Kolejna sprawa. Wynagrodzenia: tylko idiota uwierzy ze tak super płacą masz umowę i wszystkie dodatki. Prosta matematyka: jeśli macie umowę to prace i tak jak kłamiecie dostajecie -promotorka nawet 1000 zl tygodniowo to daje miesięcznie ok 4000 zl. Jeśli barmanka zarabia powyżej 3 tys zl miesięcznie to z prostego liczenie wynika, ze przy najniższym miesięcznym wynagrodzeniu jakiegokolwiek pracownika w wysokości 3000 zl (na rękę) czyli netto, pracodawca po opłaceniu podatków i ubezpieczeń- jedna osoba kosztuje pracodawce ok 5100 zl miesięcznie (podkreślam że mowie o tej najniższej kwocie jaka podają tu "pseudo" pracownice). Siedząc na drinku w Amsterdamie obok Cocomo widac 3-4 "promotorki" z parasolkami, ktore wcale nie pracuja po 3 godzinki a biegaja srednio od 19/20, do samego rana (tak zdaza mi sie wracac z imprez o 5 czasem 7 rano) dziewczyny o 5 nad ranem dalej lataja, gdzie zainteresowanie tym klubem jest naprawde znikome. Jesli 3 dziewczyny pracuja ja 1 zmianie to juz jest koszt 15 tys zlotych miesiecznie same promktorki. Do tego dochadza 4kelnerki, 2 barmanki i oczywiscie tancerki ktore podobno zarabiaja ogromne pieniazki. Jesli jest np 6 tancerek po 20 tys wzyw miesiecznie zarabiaja (taka kwote rzuciala Kierowniczka -brudne tluste wlosy, adidasy stare zniszczone , ogolnie wyglad niestetyczny i nie reprezentatywny) ktora podeszla sprawdzic czym zagadujemy z moja kolezanka jedna z dziewczyn z parasolka-majac nie maly ubaw, to koszt jeden tancerki pracodawce wynosi ok 34 500 zl, majac 6 tancerek to juz prawie 200 tys miesiecznie kosztuje utrzumanie samych tancerek. Do tego ochrona, kelenerki barmanki sprzataczki, wynajcie lokalu itp- spokojnie ponad 500tys miesiecznie wlasciciel ponosi koszty utrzymania klubu w Bydgoszczy, w miescie w ktorym zgodnie z danymi GUS (dla Tych glupiutkich tepych idiotek ktore tu zachwalaja ten klub GUS-Glowny Urzad Statystyczny) mezczyzn jest poniej 170 tys, z czego ponad to osoby starsze. Niech w miesiacu KAZDY KLIENT WYDAL MINIMUM 1000 ZL(1TYS ZL) TO KLUB MUSIALOBY ODWIEDZIC MINIMUM 500 MEZCZYZN W MIESIACU. - A w Bydgoszczy pustki! Wiec dajcie sobie spokoj. To forum to zwykle nakrecanie reklamy. Heh same bzdury i jedna osoba ktora dodaje pozytwne komentarze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka jak komus nie pasuje to nie podjmie sie pracy. ale sa osoby ktore chca pracować w cocomo i zbede, negatywne komentarze im nie przeszkodza w tym. wiele osób swadomie wypisuje te głupoty -ma w tym ukryty cel - ale po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) musze sie z wami podzilic informacjami na temat - promotorki. bylam na rozmowe :) super atmosfera w biurze fajne osoby, dostalam parce jako promotorka wynagrodzenie b. wysokie - sama sie zdziwiłam ale dzisiaj juz mija tydzin i nadal parcuje mimo wczosnijszych obaw. wyplaty saco tydzin na konto :) nie ma spoznin , umowa o pierwszego dnia + szkolenie :) pozdrawiam i polecam :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barmanka zarabia ok 2,5 - 4 tys miesiecznie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kity .Jaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×