Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chaaaanelka

Studia w Poznaniu

Polecane posty

Gość Chaaaanelka

Witam.Czy ktoś z was wybiera się na studia w Poznaniu? Mam na myśli rocznik '95. Jeśli tak, to jakie kierunki wybieracie, co wiecie o studiach w tym mieście ? :) Warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaaaanelka
Najwyraźniej skończyłeś ten Oxford po tygodniu :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka studiowała w Poznaniu. Prawo na UAM. Bardzo zadowolona. Z Poznania wyjechała na stypendium doktoranckie do Niemiec i wzięła ze sobą męża poznaniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaaaanelka
Też myślę o prawie.Niestety, wiem, że będzie ciężko się zakwalifikować. A stosunki międzynarodowe, czy to ciekawy kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliczka8
Cześć ;) Ja zamierzam w tym roku składać na studia do Poznania, konkretnie do Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Od zawsze byłam humanistką, nie wyobrażam siebie na studiach technicznych. Wybrałam tą uczelnię ponieważ otworzyli tam jedyny w Polsce kierunek, który bardzo mnie zainteresował i moim zdaniem ma przyszłość : Doradztwo i coaching. Na tej stronie możesz sobie o nim trochę poczytać: http://www.wsnhid.pl/doradztwo-i-coaching.html Generalnie namówiła mnie do tego siostra, która pracuje w większej korporacji i korzystają tam z przeróżnych szkoleń. To robi się coraz bardziej modne tak więc tacy specjaliści będą poszukiwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×