Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Gość gośśśććć

Zamierzam zacząć ćwiczyć i przejść na dietę od lutego. Nowy miesiąc- nowe wyzwania. Czy ktoś chciałby się do mnie przyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja!:) Chętnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirra4433
Ja również zamierzam się odchudzać od lutego. Mam 19 kilogramów nadwagi po ciąży i postaram się w jakiś sposób pozbyć tego ciężaru. Na razie planuję dietę MŻ i sporo ćwiczeń - w domu, bądź w klubie fitness. Zobaczymy jak to pójdzie. Do tego, jeśli nie uda mi się w ciągu kilkunastu tygodni pozbyć tej nadwagi, wesprę się tabletkami odchudzającymi Slimette (dokładnie tymi http://wsad.it/gosc/slimette ). Koleżanka je wcześniej stosowała i sporo udało jej się zrzucić. Więc i ja na pewno dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny;-)Ja zaczęłam odchudzanie w ubiegły poniedziałek,bez żadnych wspomagaczy jedynie dietka i trochę ruchu...trochę,gdyż jestem dość leniwa i na długie cwiczonka nie mam chęci;-)Ale ćwiczę sobie na rowerku,na stepperku ,przysiady i brzuszki....uwierzczie,że już są pierwsze efekty,za tydzien mniej jest ok 3 kg...jem mniej niż dotychczas ale zdrowiej...napewno..;-)nie stosuję jeszcze żadnych wspomagaczy,oprócz herbatki figura slim,piję dużo wody niegazowanej.Od kilku lat wealczyłam z nadwagą,aż przyszła pora by się jej pozbyć...Mam nadzieję,że i wam się uda,bo wkońcu idzie wiosna i zechcemy zrzucićtrochę tłuszczyku;-)Pozdrawiam i życzę wytrwałóści w Waszych postanowieniach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
witajcie ja tez zaczynam od lutego, chetnie dolacze do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellcia
Witajcie ja równiez z chęcia do Was dołącze. Po ciązy zostalo mi sporo ważyłam 82 kg! po trzech miesiacach ważyłam 68 i tak narazie zostało,, ale jeszcze chciałaym zgubic 10kg i to jest mój cel!! diety jako takiej nie mam uwazam na jedzenie i zaczełam gotowac na parze, jesli ktos ma dobre rady i zna sie na tym z checia bym chciała skorzystac.. moze ktos ma tabele z cal moze zaczac poprostu na poczatku liczyc?? co dziewczyny? wzrost-167 waga-68 idealna waga:)-58!! 27.01 Start!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
Ooo jak super że jest nas więcej:) Tylko oby temat nie padł, myslałam aby się przyczepić do jakiegos wątku, ale wiadomo nowe osoby nie sa zauważane. Wie załozyłam w końcu własny temat. Zaproponowałam od nowego miesiąca, bo najpierw trzeba ustalić w gronie jak ma wygladać nasza dieta i ćwiczenia:) Aby kazda dziewczyna mogła się tego trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
wlasnie dziewczyny co ustalamy??? wzrost: 160 waga 68-69kg cel: 53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellcia
no a co macie na mysli jakas konkretna diete? ja nie jem ziemniakow bialego chleba oczywiscie zero tłuszczu a moj najwiekszy problem to słodycze, macie jakis patent na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
ach te slodycze ja mam z nimi ogromny problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna12341234
Witam :) ! Ja zaczynam od jutra, od samiutkiego rana, mam do zrzucenia ok 20kg, może ciut więcej. Z chęcią się do Was przyłączę, bo ilekroć podchodziłam do gubienia zbędnych kilogramów, zawsze kapitulowałam, bo pozbawiona byłam jakiegokolwiek wsparcia, a moje samozaparcie pozostawia sporo do życzenia. Mam nadzieję, że wszystkie damy radę. Trzymajcie się ciepło, dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
Dzien dobry! O matko alez u mnie sypie! Oby było nas więcej:) No własnie co ustalamy? Napiszę Wam co ja zamierzam, i Wy równiez dajcie swoje propozycje:) * zamierzam ograniczyć spozywanie pieczywa do max. 2 kromek dziennie, * zamierzam pić 1,5 litra wody codziennie, * zamierzam ograniczyć słodycze, tu to postaram sie je zastąpić np. galaretkami, owocami. * zamierzam całkowicie zrezygnować z picia słodkich, gaowanych napoi, * zamiewrzam zacząć ćwiczyć codziennie, na początak jakieś pół godzinki aby się za szybko nie zniechęcić. Co Wy proponujecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellcia
nie ma mego wpisu z wczoraj dlaczego? to co kto jaka diete stosuje jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
izabellcia od wczoraj kafe coś szaleje. Pewnie nie dodało Twojego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Dziś weszłam na wagę, w moich oczach ukazało się przerażenie..:O Teraz wiem, że muszę spiąć tyłek, bo do wakacji coraz bliżej, a choć raz w życiu nie chce się wstydzić siebie w bikini. Dziś dzień zaczęłam zieloną herbatką i muesli owsianym z jogurtem naturalnym(małym). Potem skoczyłam na aerobik na godzinkę teraz zajadam sałatkę, pyyychhaaa ( mix sałat, łosoś w plastrach 1 lub 2 plasterki ("podarte" na mniejsze, tuńczyk z puszki ok 1/2( odsączony na sitku), 4 pomidorki koktajlowe, 2 pomidory suszone, prażone pestki dyni, grzanki z bułki ( pełnoziarnistej {precz z pszenicą!!} i do tego sos Winegret), no oczywiście około 15 minut przed kubek zielonej herbaty. Robię w między czasie zupkę krem na obiad z zielonego groszku, ok 15stej planuję jeszcze 30 minut ćwiczeń. odezwę się później. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
Nie no to kafe dzisiaj to już mnie denerwuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
Justyna a ile ważysz?:) Ja 58. Mi zalezy głównie na zrzuceniu mojego "joja" z brzuszka:P i z wewnętrznej strony ud też bym się chciała pozbyć trochę tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltawstazka
JA TEŻ JA TEŻ JESZCZE DYSZKI CHCĘ SIĘ POZBYĆ! BYŁO 73 kg - JEST 62 kg - MUSI BYĆ 52 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga do mnie to jesteś szczypiorek;) Dodaj do swojej wagi jeszcze 16 kg:) Zaliczyłam dzisiaj mel b, szczerze jestem z siebie dumna. Po 10 minut na nogi, po 10 na pośladki, po 10 na brzuch i po 10 na ramiona, jutro może coś z cardio, by nie przemęczyć mięśni. No i czas zacząć stosować kremy na ujędrnianie. O 18:30 planuję ostatni posiłek na dziś, myślę, że podjem sb owoce (jabłko, pomarańczko, ananas) z jogurtem naturalnym:) AAA zupka wyszła pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
witajcie:) ja czekam na stepperek:) ja zamierzam: -- ograniczyc spozywanie pieczywa do max. 2-3 kromki -- bardzo ograniczyc slodycze -- 3l zielonej herbaty -- cwiczyc codziennie na stepperze hmm cos jeszcze;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
Hej dziewczęta:* zoltawstazka witamy:) Justyna no nie taki szczypiorek:P Jak się patrzę na mój brzuch, to mnie mdli:P jest okropny, ostatnio zaczynam mieć problem z dopięciem guzika w moich ulubionych spodniach:( No musze schudnąć, dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
A właśnie o której mniej więcej jecie ostatni posiłek? Przyznam się Wam że w lecie jadłam kolacje o 16:) I tak przez miesiąc, ale pozniej zaczynałam podjadać, i się skończyło. Chyba zdecyduję się na 18, a pozniej to już tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie:) ja chyba nie bede jadla nic po 17, bo pozniej zawsze wieczorem robie cwiczonka. Jak u was? moja waga z dzis: 68,6kg... jest zle:(:(:(;(;( trzymajcie sie cieplutko, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszczuplutka
ten gosc wyzej to ja sszczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
sszczuplutka nie załamuj się, do lata jeszcze kupę czasu!:) Schudniemy, wszystkie:) Tylko musimy naprawdę się zmotywować i przestrzegac zasad:) I bedzie git!:) Jakie ćwiczenia robicie? Ja jak na razie to robię deskę przez minutę, 100 brzuszków, rowerek w powietrzu przez 10min i chodze po schodach. Za jakiś czas dołoże coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapetka321
To i ja dolacze! Mam do zrzucenia ok 10 kg. Z wami bedzie razniej:) Wzrost 160 Waga 66 Mam zamiar nie jesc slodyczy lub je ograniczyc choc w moim przypadku bedzie mega ciezko, poprostu kocham slodkosci, stad tez te kg:p poza tym ogolnie mniej jesc, wiecej pic i od czasu do czasu ruszyc tego lenia co we mnie siedzi. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśććć
mapetka321 witamy i na start dajemy trochę pozytywnej energi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja autorka (gośśśććć) zmieniłam nicka:) I proponuję aby każda z nas sobie "zaniebieściła" nicka bo wiadomo podszywy grasują:P Do zobaczenia potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×