Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

cześć Dominika witamy:)Ambitne plany ale wierzę, że razem dotrwamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dopiero na 20:30. ale będę uważać bo pewnie to urządzonko słono kosztuje...hehehe. ale aż wstyd taka okablowana choć sami swoi na zajęciach. mamy fitnes u znajomej w domu. 7 osób + Instruktorka którą znam od podstawówki. ale fajnie. znajoma ma duży dom więc jest elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, padam na twarz. W pracy od rana do 16:30. Potem zakupy, przygotowanie testow na jutro. I wlasnie zaraz ide na rower. Jestem wykonczona i slaba, ale ze leci chyab fajny film, to dam rade wykrecic 40min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlazlam z roweru... A wczesniej zrobilam 80 squatow, na wiecej jzu dzis nie mialam sily. Zmienil mi sie plan, wiec jutro rano znow nie bede sie mierzyc. Mam podbudke po 5:45 i bede latac po domu jak kot z pecherzem :O Tak wiec moze wieczorem chociaz zdjecia uda mi sie wstawic, a pomiary do stopki w srode rano ;) __ DObranoc kobietki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marka a to chyba nie można kraść jedzenia w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jesteś nauczycielką? ja też. aktualnie w przedszkolu pracuje. ale chyba już niedługo...tzn nie w tym. myślę o swoim, ale nie wiem od czego zacząć....a muszę z tym podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka, mam nadzieje, ze owsianka okaze sie pysznym i zapychajacym sniadankiem :) __ Lumi, taaak! :D jestem teacher :) Lumi, znowu tyle tych bialych klajstrow, tj. jogurtow zjadlas??!! 😠 :D Powinnas zadbac o to, zeby w Twoim menu bylo tyle bialka ile wazysz ( 1g na 1kg masy ciala, podstawowa zasada dietetyki). Zadbaj o zdrowe tluszcze. Dzisiaj masz ww wywalone w kosmos, i mikro ilosci b, t. Niskie tluszcze bywa, ze hamuja okres ( przerobione na wlasnej pupie ;) ). Bialkiem dbasz o miesnie. To tyle marudzenia z mojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ledwo zakonczyly sie ferie, a ja znowu cierpie na bezsennosc :O Podobno mala ilosc snu tez nie sprzyja metabolizmowi, a stres powoduje wytwarzanie kortyzolu, ktorego efektem jest tluszcz na brzuchu. No, ale ilez to osob stresuje sie, a sa chude. wiec to proces bardziej zlozony byc musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) __ Czuje sie i wygladam jak zombie :O Nie spalam prawie cala noc, dopiero zasnelam nad ranem... kiedy trzeba bylo wstac. Przeorganizowalam swoje plany w zwiazku z tym, bo wiem, ze w takim stanie na silce to strata czasu. Ide na silke jutro, w pt i w niedz. Mam tylko nadzieje, ze w pracy z godziny na godizne mnie czyms nie zaskocza, a potrafia.... __ Jem sobie owsianke i pije czarna kawke. Jeszcze prysznic, mycie wlosow, wybranie stroju :P i o 7 musze wyjsc. Juz dawno nie mialam na 8 do pracy, obym zdazyla :D __ Milego dnia i powodzenia w dietce !!!! Wieczorem wpisze menu i trenio domowy :) __ Lunka smacznej owsianeczeki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ale u mnie wiosennie- słońce świeci i ptaszki spiewają:) Lola zaraz robię Twoja owsiankę:) Lumena super z tym fitnesem u Twojej znajomej, też bym tak chciała:) Obie jesteście nauczycielkami?:) Ja tez zamierzam być w przyszłości, może?:) Ja- przeciwniczka jak dotychczas studiów postanowiłam że od pazdziernika idę na pedagogikę, chciałabym kiedys móc pracowac z dziećmi:) Poniekąd czuję do tego powołanie. To moja wizja na przyszłość. :) Dzisiaj proponuję krem z brokułów) Zrobie też krokiety, dla mnie z warzywami, a dla mojego faceta z mięsem:) Myslałam aby zrobic tez ciasteczka owsiane, tyle że ja nie dodam do nich w ogóle cukru:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1993
Witam drogie koleżanki :) Mam pytanie, jak przyrządzić warzywa na patelnie żeby były zdrowe oraz smaczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosssssia
Dzien dobry wszystkim ;) Nie dalam rady juz wczoraj tu wskoczyc... mam teraz popoludniowa zmiane wracam poznoto tylkokapie i do lozka... Ogolnie bylo bez grzeszkow, czyli zero slodyczy;) Ald strasznie denerwuje mnieta waga stojaca w miejscu;( Dzis 8.30 pobudka Sniadanie owsianka jak zawsze i kawka;)zasatanawiam sie czy isc pobiegac czy robic tylko skalpel, chyba pojde pobiegac jutro , nie chce miec mega zakwasow. Czwartek piat sobo niedziela wyjezdzam na urlop;) yeaaah krotki co prWda ale zawsze mozn odpoczac Skad jesescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellcia
Hej dziewczeta,,, kolejny dzien wyzwan... Lunka chęć pracy z dziećmi to jedno ale dostać pracę w tym zawodzie to jest bardzo ciezko przynajmniej w małych miastach, siedza az do smierci te nauczycielki dawno na emeryturze a i tak dalej siedza zajmuja nam młodym miejsca,, ja juz szukam jakis czas i tragedia, teraz żałuje ze skończyłam takie studia, ręka rękę myje stałe etaty oczywiscie zajęte tylko byle co zostaje:( a jak w dużych miastach powiedzcie jest problem żeby znalezdz pracę w szkole? bardziej interesuja mnie szkoły specjalne lub internaty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J1993 Na necie jest duzo przepisów:) malgosssssia brawo! Słuchaj wagą stojącą w miejcu się nie przejmuj, ważne aby w cm ubywało!:) Gdzie się wybierasz na urlop? Ja jestem z woj. lubelskiego:) izabellcia ja czuję od środka że chcę iść właśnie na takie studia. Od dziecka, pamiętam jak się bawiłam w nauczycielke:) Z łatwością nawiązuję kontakty z dziećmi, i lubię przebywać w ich towarzystwie. Odpręża mnie to o dziwo. Z pracą myslę że nie miałabym większego problemu, mam ciotkę- dyrektorkę podstawówki:) Więc z jej pomoca napewno bym cos znalazła. :) Jestem po pierwszym treningu z mel b na nogi- OMG! teraz to ja moje nóżki czuję wyraznie! Oj będa zakwasy jutro jak nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanka26
Czesc dziewczyny, Ja dzisiaj bardzo zgrzeszylam:'( ech.... Zjadlam ciastko,a teraz mam wyrzuty sumienia.:-( i po co mi to bylo:-( zbliżają mi sie trudne dni,mam ochotę dosłownie na wszystko,no i tak mnie poniosło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanka26
Lunka z lubelskiego jestes,ja tez:-) a skad dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellcia
szkoda ze ja nie mam ciotki dyrektorki,, a jak bys nie nie miala to ciekawe czy bys znalazla prace ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgossssia
ja z mazowieckiego , ale obecnie mieszkam z mezem od 2lat w londynie.dzieciaczkow jeszcze nie mamy :) wybrowadzka tam to byla mega dobra decyzja w zyciu, tak wiec wybieramy sie na urlop w bardzo ciche miejsce masteczko Cambridge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja też nie mam ciotki dyrektorki ani nikogo kto by pomógł. ja jestem z Krakowa. i tu wcale nie jest łatwo, a raczej ciężko o pracę w prywatnych przedszkolach a o państwowym przedszkolu czy szkole mogę zapomnieć. Pracuje w prywatnym ale cały czar pracy z dziećmi niestety nie rekompensuje tego, że traktuje się mnie jak szmatę. mam chyba mgr od szmaty...masakra. nie jestem rozliczana z tego, że fajnie prowadzę dzieci, nie z tego, że potrafię wiele bo pedagogicznie i plastycznie i muzycznie(gram na instrumentach). kurde...żeby to wszystko było takie proste. i znacie też moją historię tłuszczu na brzuchu i wszędzie indziej...bo od miesięcy jestem w ogromnym stresie. jestem sama więc nie mogę pozwolić sobie żeby nie pracować ale moja kondycja psychiczna jest coraz gorsza... dlatego myślę o swoim kawałku podłogi...chciałabym założyć przedszkole ale powiedzcie od czego zacząć...może Wy wiecie od czego by tu ruszyć. co załatwiać??? w diecie bez przygód. jem sporo ale jestem wielka bo nie sięgam po słodycze. więc i tak dumna jestem z siebie. byłam wczoraj na fitnesie, dziś może spróbuje z tymi nogami. jeśli się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula83
Dziewczyny można się przyłączyć? Pisze z dziewczynami na innym temacie, ale coraz słabiej nam idzie. A ja potrzebuje wsparcia bo zostało jeszcze sporo pracy. Schudłam już dość dużo bo prawie 30 kg teraz niby nie wiele zostało ale ciało nie wyglada tak jak bym marzyła więc zaczęłam ostro ćwiczyć. Na wiosnę chciałabym byc fit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka oj wybaczamy Ci:* Polecam ciasteczka owsiane, zrobiłam dosłownie chwilę temu:) Pyszne, choć bez cukru:) Mieszkam ok 40km od Chełma. izabellcia szczeże mówiąc to wątpię abym znalazła... No ale zobaczymy jak mi będzie szło, może nie najlepiej, czas pokaże. malgossssia oj zazdroszcze:* Lumena z tego co wiem to dużo wymogów trzeba spełnic, m.in. trzeba dostosowac mieszkanie do takich maluchów i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula pewnie że możesz dołączyć, zapraszamy i witamy! Powiedz cos o sobie:) Duzo schudłaś, jaka dietę stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialabym nikogo zniechecac, ale poczatki pracy z dziecmi to wielkie idealy, a potem nie wyglada to juz tak rozowo. Tony papierow, totalna biurokracja, a dzieci coraz trudniejsze i znikad pomocy. Musisz byc n-lem, pedagogiem, psychologiem, policjantka, pielegniarka i nie wiem kim jeszcze. Ja jestem wykonczona psychicznie ta praca. Papierow w szafie mam wiecej niz ubran. Termin goni termin, dyra cisnie, bo cisna z gory na nia. wielkie wymagania, fatalne zaplecze. Na 15 n-li 1 komp w pokoju n-lskim, ktory tak muli, ze strona otwiera sie 15min. (nie przesadzam).Gdyby nie to wszystko co wokol ( ta biurokracja potezna i dziwne projekty do realizowania), ta praca bylaby fajniejsza. No trudno, zeby n-li nie siedzialy na swoim stanowisku do emerytury, aktualnie do 67 rz. Bo niby na jakiej podstawie mialyby odejsc wczesniej i dokad? Taki jest system. __ Koniec nudzenia :D :D :D __ Lumi, fajnie, ze masz taki fit. Piszecie o mel b - ona ma super energie i wole ja 100 razy bardziej od Chodakowskiej. Ale... probowalam tez skalpelu Ewy. I co moge powiedziec? Cwiczenia z Ewa sa dla mnie mniej przyjemne ( jakos energia Ewy do mnie nie przemawia), ale bardziej efektywne niz Mel B. __ Ze swojej strony moge Wam polecic przysiady, w rozkroku wiekszym niz szerokosc bioder, palce stop lekko na zew. i wypychamy tylek do tylu i bardzo nisko ( znacznie nizej niz kat 90st. ) pamietajac o tym, by sciagac lopatki, nie odrywac stop od podloza, patrzec wprost przed siebie tak, jakby ucho nasze poruszalo sie gora-dol. Efekt juz widze- dupcia powoli UP i w dotyku jest znacznie bardziej jedrna, az moj facet nie moze sie od niej oderwac :D __ menu: p1: owsianka : 60g owsianych, 30g rodzynek, 20g orzechow, 10g masla, 40g banana; czarna kawa p2: serek wiejski 200g, bulka pszenna 80g (bo na szybko dzis); czarna kawa p3: ziemniaki 70g, schab pieczony 150g, marchewka z groszkiem 200g p4: jajecznica z 2 jajek, brokuły 200g (nie wliczam do kcal) ** zarcia cala masa !!!! :D 1606kcal (91 g białka, 143 g węglowodanów, 75 g tłuszczu) __ Ja warzywa na patelnie kupuje na ogol w Biedronie. Mrozonki zachowuja wartosci odzywcze, witaminy, wiec spoko ;) Wywalam na patelnie, sole, dodaje papryki slodkiej i tyle :P ;) __ Trening domowy na dzisiaj: 1. rower 50min. 2. squaty co najmniej 100 ( cel na dzis 105) __ Z wieczora sprobuje porobic zdjecia i wstawic :D Ratuj sie kto moze :P :D __ Lunka, jak owsianka Ci wyszla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia, pytasz o prace w szkolach w duzych miastach. Dzieci jest coraz mniej, a ramowka tez zmienia sie na niekorzysc niektorych przedmiotow, bo paradoksalnie dzieci mniej, ale klasy pelne. Bo np. sa 2 po 30osob. I wtedy na jezyku oraz na w-fie i informatyce jest podzial na grupy i automatycznie z tych przedmiotow jest wiecej godzin. Generalnie jest bardzo ciezko jesli chodzi o etaty. Ja juz dlugo pracuje dosyc, a teraz musialam kombinowac co zrobic, zeby miec etat. Pracuje aktulanie w 2 szkolach, w jednej na zastepstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola owsianka super:) Jutro robię znowu napewno :) Ja nie lubię ćwiczeń z Ewką, jakoś nie mogę jej... nie wiem czemu. Sprubuje tych Twoich przysiadów:) Ja tez kupuję warzywka w biedronce:) Zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizualizacja slodyczy jako wroga i wizualizacja siebie jako kobiety fit :D Niech moc bedzie z nami :D __ ja o 18tej wskakuje na rower, potem przysiady. W tym czasie naladuje mi sie bateria do aparatu i zrobie sobie session :D __ Teraz jeszcze ide powalczyc z papierami :O __ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×