Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Te wylewajace sie boki, bo nawet nie boczki - masakra!!! Ale nie nerwowo ;) Mam czas na likwidacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, migrena? Tabletka zazyta? Dziekuje za mile slowo, ale jakby nie do konca zgadzam sie z tym, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze nikt nie odpisze kolejny topik gdzie nie mozna liczyć na poradę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, ja moge ocenic Twoja diete, ale obawiam sie, ze uznasz, ze wymadrzam sie, bo w koncu juz sama schudlas tyle kg :) wiec nie wiem co mam zrobic? ja inaczej podchodze do diety co widac po moich menu, ale ja mam tez inny cel i chodze na silownie. wg mnie Ty masz za duzo ww, za malo bialka stanowczo i zdrowych tluszczy. Serki wiejski to cholerstwo i rosnie od nich cellulit. Chyba ze nie masz sklonnosci, to sie ciesz. Ja po odstawieniu takich rzeczy jak: jogurty, serki wiejskie, twarog mam lepsza skore (choc i tak zostawia wiele do zyczenia). 15kg w 3 miesiace to sporo. Skoro tyle juz zrzucilas, to zaraz mozesz miec zastoj. Ale juz pomijajac to... to chyba niezbyt zdrowo tak szybko tyle chudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma byc obiad?? marchew z brokulami i ryz?! Ja mowie : NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, doczytalam, ze 20kg zrzucilas iles temu, no to teraz tak do 10kg pewnie zastoju nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie stwierdze ze się ktoś wymadrza tylko mozna cos doradzić i doradzić :) wiec jakie propozycje na śniadanie albo obiad ? Na kolacjr zjadlam jogurt naturalny z płatkami fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak jakie propozycje? Poczytaj sobie moje menu to bedziesz miala gotowe propozycje :) __ Bialy klajster czyt. jogurt z platkami slodzonymi fitness na kolacje? Same ww zlej jakosci. A gdzie warzywa i bialko? Te platki to z nazwy sa tylko fit, a poczytaj sklad ile tam jest cukru :O __ Ww powinno sie jesc rano, bo sa zrodlem energii (maja sporo kcal), ktora w ciagu dnia zuzyjemy. A jedzac na kolacje, odlozy Ci sie tu i owdzie. __ Cwiczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu za duzo węglowodanów? Okej zmienię tą kolacje poprostu potrzebuje na prowadzenia na dobry tor. Nie ale od poniedziałku mam zamiar zacząć stepper albo kupiv karnet na siłownię teraz mam 40 minut spaceru dziennie z córką do szkoły i spowrotem. Nie zaczęłam teraz bo mam okres a jest obfity bardzo i nie dałabym rady ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo w stosunku do bialka, tluszczu. Nie ma rownowagi w tym, co jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup lepiej karnet na silownie. Wydana kasa zmobilizuje Cie, by chodzic regularnie :) Swoja droga, czytalam, ze stepper jest szkodliwy na kregoslup. Mnie osobiscie po przygodzie ze stepperem wysiadlo kolano, wiec juz trzymam sie z dala od tego urzadzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam twoje menu i tez jadasz serek wiejski moze poprostu rano musli z mlekiem? Drugiesśniadanie owoc później jakąś zupe obiad pierś albo ryba i warzywa do tego a kolacje co najlepsze? Kupię ten karnet stepper mam w domu kiedyś 3 miesiące biegalam dzien w dzien po40 mminut jeszcze chce zrobić te przysiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadam, tylko zjadlam chyba raz, bo nic nie mialam w domu do ugotowania, a cos musialam kupic, zeby zjesc w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolacje czasem jem to, co na obiad, bo nie chce mi sie stale gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślisz o chrupkim pieczywie typu wasa na kolacje z wedlina albo pomidorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOge Ci napisac juz co zjem jutro, bo ja jadlospis planuje zawsze dzien wczesniej. p1: owsianka wg przepisu, ktory pewnie widzialas p2: banan ok. 120g, migdaly 10g p3: 150g piers z kurczaka, 200g warzywa na patelnie, 1,5g oliwa z oliwek p4: 150g piers z kurczaka, 200g warzyw na patelnie, 1,5g oliwa z oliwek 5: jajecznica z 2 jajek, fasolka szparagowa (zielonych warzyw nie wliczam do ww)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tyle, ze zawsze bylam po takiej kolacji glodna i wiecznie podjadalam. Lepiej sobie zrob salatke: jajko, tunczyk, ogorek, cebulka. Lub makarela wedzona z warzywami lub jakas chudsza ryba np. mintaj z warzywami. Duuuzo warzyw jedz, zapychaja, sa zdrowe i maja malo kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ja planuje na jutro śniadanie jajecznica z dwóch jajek i 2 wasy drugie śniadanie pomarancz zupe jarzynowa pierś i ogórek zielony aaaa na kolacje jeszcze nie wiem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i blad, bo ta jajecznica jako bialko ma byc na kolacje!!! A rano maja byc ww, czyli platki jakies!!! Kazdy dietetyk Ci to powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki temat z tymi dietami :( człowiek jest głupi juz taka mialam super wagę i wszystko poszło na marne ale tak to jest jak sie je wszystko i nie zwraca sie uwagi na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to juz wiem :) zamienię kolejność i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale marudze przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie ciezki. Glowne zasady, ktorych sama nie zawsze przestrzegam :P: - kazdy posilek ma laczyc w sobie btw - rano jemy posilek na bazie ww czyli pieczywo, platki owsianki - owocow tez nie za duzo i najlepiej do godz. 12 - pozniej juz ograniczamy ww na rzecz bialka, tluszczu - na kolacje lepiej nie jesc ww, bo szybko odkladaja sie jako sadlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak nie ciężki ale trzeba pilnować itd. Pije 1,5 do 2 litrów wody niegazowanej i dzbanek zielonej herbaty. Co ile sie wazysz? Ja zwazylam sie w poniedziałek następne wazenie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca na kompie skonczona, uf :) Jutro bede miala solidne zakwasy po silce, juz czuje ramiona i tylek :O A jutro ide znowu :) __ Dobrej nocy kobitki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam sie jak dolaczylam tutaj do dziewczyn. Bede sie raczej mierzyc, niz wazyc. Wazne jest jakosc, ktora widac w lustrze, a nie co pokazuje waga. Mozna wazyc 52kg i miec bardzo nieestetyczne cialo :O __ Ale my, bedziemy fit :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72 kg
Witam , mam 72 kg , muszę pozbyć sie 10 kg . Mam problem z rozpoczęciem diety. Codziennie odkladam to na jutro. I coraz gorzej mi z tym. Będę czytała o waszych sukcesach , mam nadzieje , ze pomoże mi to i sie wkoncuzmotywuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) __ jak widac albo mam problemy z tym, by zasnac, albo nie moge dospac do danej godziny i budze sie przed czasem :O __ O menu na dzisiaj pisalam wczoraj, nie bede powielac. __ Zakwasy calkiem spore, a dzisiaj kolejny trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wczoraj rozmawiałam z gosciem o wazeniu sie. I nie!!! Ja sie nie waze.... :D A przez to wszystko dzisiaj stanelam na wadze - 60,7. Niby fajnie, bo cos spada, ale wazna jest jakosc miesa, a ta pozostawia wciaz wiele do zyczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×