Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

ja dziś też wskoczę na rowerek wieczorkiem. byłam na łyżwach. ale i w kawiarni. to tylko jedno niewinne ciacho. znowu nie da się wszystkiego ograniczyć tylko ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć. tak nasza szkoła jest genialna a zarządzają nami ludzie którzy nie mają pojęcia o tym co robią....ehhh a co to squaty??bo ja nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczone :) Zaraz porobie zdjecia ;) __ Lumi, squaty = przysiady; opisalam je gdzies wczesniej :) polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squaty to te przysiady szeroko nogi plecy proste i tyłek do tyłu??? z tym linkiem przerabiałam ostatnio. trzeba dodać, że coś tam wrzuć na profil czy jakoś tak. wszystko zatwierdź i wyskakuje.też się nad tym głowiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lumi. Mozna robic z wezej rozstawionymi stopami (na szerokosc bioder) lub tak jak napisalam. Wstawie Ci jakis link zaraz. __ dzieki za info w sprawie zdjec :D bedziem walczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja takie na fitnesie robię tylko nie wiedziałam jak się nazywa. luzik ale nóżki i pupa pracują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslalam, ze takie robie na ftnessie, ale to jednak nie byly takie :D Bo ja schodze znacznie nizej niz kat 90st., i na fitnessie nikt mi nie pilnowal sylwetki!!! ze lopatki do siebie, ze plecy prosto, ze ucho ma isc gora-dol. Za bardzo zawsze kladlam sie, ze tak to ujme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja moge uzyskac link bez logowania sie/ rejestrowania tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem co z tym zrobic, ale w sumie zadna strata, ze tego nie zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie od stycznia i 7 kilogramów poszło w niepamięć! Wiem, że to może nie zdrowo ale ćwiczę i jem zbilansowane posiłki a ostatnio dołączyła do mnie moja "przyjaciółka" zielona kawa i jest nam razem bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, a ile kcal jesz w tych posilkach? Liczysz ile w tym BTW czy tak na oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 marka
odkryłam dzis ameryke wiem czemu tak utylam w robocie. w domu jem normalnie nie podjadam za bardzo a jak wejde do pracy odrazu zapycham sie czym popafnir. to fajki , pale moze nie jakos duzo ale pale a w pracy mi nie wolno wiec tak jakby zucam palenie w pracy na 8 godzin. moze dzieki tej swiadomosci cos ruszy od jutra zaczynam cwiczyc po 2 godz dziennie plus marsz do pracy 4 km zegnaj autobusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) __ Pomierzylam sie i info wstawilam w stopke. __ Dzisiaj w koncu moge isc na trening :) __ Menu: p1: 60g platki owsiane, 25g rodzynki, 17g orzechy, 10g maslo orzechowe, 40g banan; czarna kawa p2 i p.3: schab pieczony 120g, warzywa na patelnie 300g, oliwa z oliwek 3g p4: piers z kurczaka bez skory 150g, salata : mix salata, pomidor, ogorek zielony, 3 g oliwy z oliwek __ Tak sobie mysle, ze moze od jutra moja owsianke podziele na 2 czesci, i jedna zabiore w pojemniku do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ależ u mnie wiosna!:) Jeju jakie ja mam zakwasy- ale dzisiaj powtórka z rozrywki+ przysiady Loli:) LOLA zdjęcie jeśli chcesz możesz dodać na pokazywarka.pl tam nie musisz się rejestrować. Wchodzisz na ta stronke masz tam takie białe pole(na tekst) ale nie musisz go wpisywac. Masz zielony plusik Dodaj zdjęcie- wciskasz i C****kazuję aby wybrac plik z komputera. Wybierasz, potem wciskasz Gotowe. Potem pokaże Ci sie juz to zdjęcie, i Popraw - Publikuj stronę, jeżeli nie będziesz chciała poprawiać to bierzesz Publikuj stronę. Następnie pojawi Ci się Adres strony, Kod linka do strony, Kod linka na forum i miniaturka Twojego zdjęcia. Kopiujesz Adres strony i wstawiasz np. tu do nas:) Proste:) EWELINA od stycznia 7kg to bardzo dużo!:) Podziwiam:) 85MARKA też kiedyś robiłam takie długie marsze:) Polecam każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś powiedz mi jeszcze ile Ty robisz tych squatów dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula83
Jej dziewczyny jak sie rozpisałyscie;) ale mnie to cieszy. Więc jesli o mnie chodzi to schudłam już 30 kg... Na wadze dziś 60, 7kg a było juz. 59... Ale dietę zawalilam. Do tej pory cwiczylam tylko w domu, ale zaczęłam chodzić na siłownię i teraz mam 4 treningi w tygodniu na siłowni i raz wygodniu basen. Mam nadzieje ze ciało zrobi sie mega fit;) zaczęłam z ta silownią intensywnie i nie zamierzam przestać. Moje marzenie to 56 kg . Niby nie wiele zostało, ale naprawdę strasznie cieżko to osiągnąć. Mam nadzieje ze w 2-3 miesiące dam radę. Czasem potrzebuje mega kopniaku w tyłek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula83
Lola widzę ze podobne cele mamy. Ja mam 173 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellcia
Hej dziewczyny, sorki za wczoraj byłam w totalnej rozsypce, no ale cóz, ja równiez wymyslalam sobie ćwiczenia najlepiej wychodzi mi taniec z dzieckiem hehe, Lunka a daj przepis na te ciastka bez cukru, napewno zdrowe i smaczne Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula basen fajna sprawa:) Izabelcia przepis wzięłam z takiej stronki. Tyle że ja w ogóle nie dodawałam cukru, za to dałam więcej rodzynek, żurawiny i migdałów:) Oto przepis:) Składniki: - 2 szklanki płatków owsianych - półtorej szklanki mąki - 2 jajka - 3/4 szklanki cukru (najlepiej brązowego, ale niekoniecznie) - 100 g roztopionego masła - pół łyżeczki proszku do pieczenia - łyżeczka sody oczyszczonej - rodzynki, posiekane orzechy, żurawina , migdały, słonecznik itp.- razem ok. 200 g - dwie, trzy duże garście - ew. gruby, zwykły lub brązowy cukier do posypania wierzchu ciastek Wszystkie składniki wymieszać w misce łyżką, jeśli masa będzie bardzo gęsta, dodać parę łyżek mleka lub wody. Piekarnik rozgrzać do 160 stopni. Wykładać ciastka łyżką na blaszki wyłożone papierem do pieczenia, nadając im okrągły kształt. Posypać cukrem każde ciastko. Piec dwie blaszki na raz, ok. 7-10 minut w piekarniku z termoobiegiem lub jeśli termoobiegu nie ma, po jednej blaszce 10 - 12 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosssssia
Heey. Ja kompletnie nie mam czasu tak czesto tu zagladac... Wczoraj po pracy kolezanka wyciagnela mnie na wino. Wiec dzis bol glowy i nici z cwiczen;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziuula
Nie masz co się przejmować brakiem ćwiczeń co prawda o wiele szybciej się chudnie, ale jak będziesz therm line brała to schudniesz bez specjalnego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dzisiaj zgrzeszyłam- mama mi przywiozła od babci chlebek domowej roboty, no musiałam sprubować, tak dawno go jadłam:O Do tego przyznaję się bez bicia:P LOLA kocham Cię!:* Dzięki Tobie chyba pokocham te squaty na dłużej, mega dobrze mi się je robi, lepiej niż normalne przysiady. Znalazłam na necie jak się je powinno robic i jestem zadowolona:) Dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja teraz tak na szybko, wiec nie odniose sie do wszystkiego (zajrze jeszcze potem i bedzie bardzo szczegolowo). __ Kasiula (mam nadzieje, ze nie pokrecilam nicku? ;) ) congrats za taki wynik!!! 30kg?! Szok, jestes wielka :) Napisz, jesli mozesz, jaki masz trening na silce, oki? :) __ Lunka, ciesze sie, ze squaty przypadly Ci do gustu, a jak zauwazysz, ze tylek robi sie lepszy to w ogole motywacja bedzie wielka :D Mozna te przysiady robic takze w taki sposob, ze dwuracz trzymasz np. butelke z woda 1,5l i opuszczasz ja pomiedzy nogami, prawie do ziemi w chwili kiedy z tylkiem idziesz do tylku, wiesz o co chodzi... ? :) Ja aktualnie robie 105 powt. tych przysiadow, ale na razie bez obciazenia. Chce sobie kupic w GO SPORT 2 sztangielki, kazda z regulowanym obciazeniem po 10kg. Czyli 2 gryfy male i lacznie 20kg ciezaru. Cena za calosc 140zl bez groszy. __ Lunka, dziekuje za szczegolowa instrukcje jak poradzic sobie z tym zdjeciem :D Do mnie w takich kwestiach to wlasnie trzeba tak drukowanymi literami :D A zatem foty beda z wieczora ;) __ Ja ledwo wrocilam z silki, z zakupow, a teraz, zaraz! wpadnie jeszcze kuzynka na ploty!!! Zycie w ciaglym biegu ;) __ Do potem laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mogę się przyłączyć od poniedziałku zaczęłam dietę musze zrzucić 15kg mam na to 3 miesiące uhhh.. napisze wam moje menu a wy jak możecie ocenicie śniadanie serek wiejski 2 wasy 2 śniadanie jablko pomarańcz, pół miski zupy pomidorowej z ryżem obiad marchew z brokułami z ryżem i jeszcze kolacja przedemna. Co myślicie ? Rok temu schudlam 20kg ale niestety zaszłam w ciążę poronilam i tak od września do teraz przytylam spowrotem :( licze na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 marka
mam dzis wolne i szukam jakchs fajnych cwiczen na yt ja nie wiem jak ja sobie wyobrazalam przeciwiczyc cala godzine jak ja po 15 min wymiekam. porazka ale przynajmniej dzis zdrowo jadłam i niczym nie zgrzeszyłam . moze dlatego ze mam wolne od roboty i pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Wielkie Dziewczyny. ja dziś wymiękłam.jeszcze na dodatek tak się źle czuję, że nie wiem co będzie... Chyba pójdę spać. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babo babo! jesteś super... piękna sylwetka...zazdroszcze. a mi głowa pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×