Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Gość gość
Taaak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodaj sobie jakis ohaslowany nick ;) __ Koniec pracy !!!! Wreszcie!!! Jupi!!!! :) :) __ Ide pod prysznic, zrelaksowac sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu cichoooooooo ;) __ Ide sie uwalic spac. Dzisiejszy trenio dal mi w dupcie ( doslownie i w przenosni :P ;) ). __ Piszcie dziewczyny co u Was :) __ 😴 i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosssia
a gdzie w anglii jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Birmingham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosssia
to w sumie niedaleko:) ja z Londynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to my to dość blisko jesteśmy.ja na śląsku wczoraj bujałam na plotki mam tam przyjaciółkę:) byłam u lekarza.dalej leki więc dieta też ograniczona swoją drogą. ale będzie dobrze. no stres stres i stres. i to nie zabija. ja dziś wylądowałam na fitnesie i piłeczki były więc cudnie. idę chyba spać bo mega głodna jestem a nie chcę podjadac o tej porze. choć mi zawsze smakuje najbardziej. do jutra Dziewczynki. Miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lumi, takie czasy, stres to tez moje drugie imie :O -- Dzisiaj dzien treningowy. Ledwo ruszam rekami, a posladki mnie tak pieka.... Ale to dobrze, znaczy, ze dobrze pocwiczone :D Potem zakupy w go sport, a pozniej dentysta. TAk sobie mysle, ze w tym miesiecu kupie chyba kupie 1 sztangielke, a w marcu druga ;) Ta jedna wykorzystam do cwiczenia tricepsa i do przysiadu plie :) __ Dzisiejsza jadlo: p1: 60g owsiane, 25g rodzynki, 8g platki migdalowe, 10g maslo orzechowe, 40g banan; czarna kawa p2: banan p3: losos 60g, warzywa na patelnie 200g, 3g oliwa z oliwek p4: tilapia 200g, ziemniaki 50g, (kapusta kiszona - nie wliczam), maslo klarowane 5g __ lacznie 1354kcal; bialko:101g, ww 125g, tluszcze 55g. Super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booze.... ja jeszcze spie... same poprawki dzis :D przysiad sumo* bede robic, nie plie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 marka
wytrwałam wczorajszy dzien w pracy bez podjadania jestem happy i tak apropos z chrzanowa:) ciezko mi sie jest zmobilizowac do cwiczen 15 min po 2 razy w ciagu dnia to za mało ale moja kondycja jest w takim stanie ze nie ud***e wiececj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 marka
lola alez ty liczysz te kalorie ja to zawsze na oko. kiedys pdcjudzalam sie bardzo skrupulatnie i te wszystkie tabelki z kaloriami chyba zostały mi w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapucha
ja zaczęłam od stycznia,mam 35 lat.waga na koniec roku 81 przy wzroście 170 cm,rozmiar ubrania 42.Od początku roku schudłam 3 kg,niby niewiele ale czuję się rewelacyjnie.Zmieniłam diametralnie sposób odżywiania,codziennie ćwiczę.najważniejsze jest to,że mam więcej energii,chęci do robienia czegokolwiek,nie jestem ospała,całkowicie ze swojej diety wykluczyłam pieczywo(czasami chwycę kromkę pieczywa chrupkiego),słodycze,wędliny.Trzymam kciuki i za Was i za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!:) Jak tam? Jej ale u mnie słonce!:) gość ja chlebek wasa jem jako przekaskę, a nie jako sniadanie. Śniadanie powinno być odzywcze i dać Ci siłe na cały dzien. malgossssia zazdroszczę wyjazdu:* Zabierz nas ze soba:) Lumenka no uwielbiam Cię:) 85marka super!:) Oby tak dalej:) rapucha witamy!:) Lola nie wiem czemu ale od Ciebie bije taka mega energia:) Jak dla mnie juz jesteś fit!:) Moje squaty podzieliłam na dwie serie, jadna rano po sniadaniu, druga po południu po kolacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 marka
pocwiczone 15 min ale to załosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja śniadanko owsiankę wcinam. póki co nie zdecydowałam się robić własnej ale to może przyjdzie z czasem. a kurde, najważniejsze żeby mniej jeść. i mądrze...z tym mądrze mam kłopoty no ale cóż. tak podczytuje Was a Lola to już geniusz odchudzania. ja aż tak nie wnikam w to. ja stawiam na ćwiczenia. wiem że jak mi się uda poćwiczyć choć 3 razy w tygodniu w domu to już będzie wyczyn, + mój fitnes osiedlowy to myślę, że za miesiąc moje zdjęcie będzie wyglądało zupełnie inaczej. kude już nie mogę się doczekać. lata temu schudłam bardzo dużo. ok 17 kg. w 4 miesiące. wiem niezdrowo. ale ćwiczyłąm ćwiczyłam mało jadłam. i było bosko. ważyłam ok 50 kg. hmmmm cudnie. ludzie mnie na ulicy nie poznali. ale to było dawno i człowiek też młodszy przed ciążą. a teraz co się porobiło? brzuch mam tak rozciągnięty, że jak się najem to 5 miesiąc jak nic. genialnie. ja już nie chce być taka chuda to nie o to chodzi.ale tak 60 to będzie git!!!! oby oby oby. jem tą moją owsiankę z kubka:):):) i zbieram się za godzinkę na łyżwy z synem- ferie....co tu robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena u Ciebie się ferie zaczęły, tak? A u nas się skończyły, akurat wtedy kiedy pogoda zaczęła być lepsza. A u Twojego synka w szkole nie ma żadnych zajęć w czasie ferii? Bo u mnie były własnie takie zajęcia dla dzieci, aby te które w domu siedzą się nie nudziły. Rano zabierał je autobus szkolny, i gdzieś po 12 je przywoził, miały też obiad. W domu kultury tez były jakies zajęcia, ale to juz dziecko trzeba by było na własną rękę zawozić i przywozić. Tez bym chciała za jakiś miesiąc zobaczyć jakiś efekt mojej diety i ćwiczeń, nawet taaaki malutki:) Zgadzam się LOLA jest naszym geniuszem odchudzania:) 85marka lepsze 15 min niż np. leżenie przed telewizorem:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Lunką nie ma co. lepsze krótkie ćwiczenia niż żadne....oby do przodu Dziewczynki. Tak u nas pierwszy tydzień ferii właściwie się kończy. Mój mały chodzi do zerówki bo idzie starym systemem. więc do szkoły dopiero od września. są zajęcia organizowane w pobliżu ale niestety za wszystko trzeba płacić. ja póki co mam wolne więc wolę ten czas wykorzystać z młodym...i jak widzicie sama też śmigam na łyżwach. ale dziś to mi się strasznie nie chciało. zmęczona jestem jakaś. Olimpiada się zaczyna a, że my lubimy sport to jak się zacznie o 17.10 to wskoczę na rowerek.a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena rozumiem. Mały pewnie się cieszy że może pośmigać z mama na łyżwach:) Ja zawsze miaął problem z utrzymaniem równowagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka 39
Witam, dziewczyny. Czy przyjmiecie jeszcze jedną pogubioną w dietach? Czytałam o Waszych zmaganiach, ja niestety też zmagam sie ze zbednymi kilogramami, mam do zrzucenia ok. 10. Od poniedziałaku ćwiczę z Julian Michael pól godziny dziennie i nie jem slodyczy, jesli chodzi o dietę to chcę zmienic swoje nawyki żywieniowe, zdrowiej sie odżywiać. A poza tym też mam ferie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka witamy i zapraszamy serdecznie:) Wiadomo, w grupie raźniej:) Powiedz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atak sprzątania miałam. myślę, że to jak porządny trening...hehehe. ale luzik. teraz kawusia... Hejo Zuza zapraszamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się odchudzać, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na http://exerceo.pl to darmowa strona, która pomoże Ci wybrać dietę, obliczyć kalorie, które zjadłaś i te, które spaliłaś. Na swoim profilu zaplanujesz dietę krok po kroku, a następnie podsumujesz jej efekty, a to wszystko ZA DARMO;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena haha:) nie wiem czemu ale mnie sprzątanie odpręża:) Ale wczoraj to miałam ochote mojego lubego wysłać w kosmos- i to z biletem w jedna stronę!:P Jak ja nienawidzę okruszków jedzenia w łóżku! O jeju:O! Wiem że to jego sprawka, wcinał coś gdy ja już spałam. Nie umiem go tego oduczyć, no nie umiem cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) __ Lunka, no ja faktycznie jestem taka energetyczna osoba, ale nie sadzilam, ze to 'czuc' przez kabel :D :* __ Lumi, Lunka -> e tam, ja zadna specjalistka w odchudzaniu sie nie jestem. Staram sie czytac duzo na temat zdrowego jedzenia, cwiczen itd itp. :) __ Kupilam dzisiaj w go sporcie te 1 sztangielke, sama ona wazy 2kg, a talerzyki 10kg. Mialam tez zakupy jakies drobne, wiec sprzet silowy zostal w bagazniku. Jutro moja druga polowka przytarga do domciu ;) :P __ Dzisiaj mam ochote zrobic sobie SPA ;) __ Ale poki co, kawka czarna :) __ witam nowa kolezanke - Zuzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola...Lola...podziwiam.tzn bo ja już nakupowałam przez lata dużo. orbitrek, rowerek , stepper cos do brzuszków piłkę i kupe innych gadżetów. problem w tym, że to coś samo nie chce ćwiczyć. ale z wami kochane...jest nieźle. pojeździłam na rowerku 40 minut - to chyba niezły wynik. teraz jogurcik- sory Lola wiem że bez sensu ale ja lubię. p/s. kabel nie kabel- bo Wi-Fi - ale widać, że równa z Ciebie babka:) p/s 2 - spokojnie wszystkie tu na tym forum jesteśmy FAJOWE. nie ma jak wysoka samoocena- dużo pomaga:) A co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie. mam 2 synow, jeden prawie dorosły, a drugi 4 letni. Do urodzenia drugiego dziecka nie mialam większych problemów z wagą, a teraz jakos tak nie wiem kiedy przytyłam. Musze coś z tym zrobić, bo juz sie w nic nie mieszczę, nawet ostatnio nie chodzę na zakupy, bo nie mam ochoty oglądać się w lustrze. Jestem niska mam 152cm a waże 59kg. Chcialabym ważyć 52, a moim marzeniem jest 50. Rozpoczecie diety ciągle przekładałam, no ale dokąd można? W grupie znacznie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×