Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Dziewczyny, Wy bardziej doświadczone... Jak podnieść sobie libido?:O Ostatnio, w sumie to od kilku dni unikam i wykręcam się od seksu z moim facetem. Wkręciłam sobie że i tak nie uda mi się zajść w ciąże to po co się kochać...:O Wiem, głupie:O No ale jak ja sobie już coś wkręcę do mojej główki to koniec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka...tak moja rada...ja się starałam 3 lata. ale najważniejszy luz psychiczny. jak się tak nakręcisz to się zablokujesz. ja akurat miałam inne problemy - zdrowotne. ale też mówili,że dzidziusia nie będzie. pamiętam jak lekarka mówiła że to cud...no i był tym bardziej, że to już 4 miesiąc był. ehehehhe...co za czasy. ale jestem głodna. Lola więc posłuchałam i właśnie jajecznicę zrobiłam.....hihihii. jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
Luunka, same studia są nawet fajne i ciekawe. Myślałam, że będzie łatwiej, przyznaje, ale nie jest też bardzo ciężko. Czasem trzeba było poświęcić trochę czasu, żeby coś zrozumieć ale da się zrozumieć :) co innego uczelnia- kompletnie niezorganizowana. Kierunek na którym jestem powstał wtedy gdy zaczęłam naukę i jako króliki doświadczalne non stop coś idzie nie tak (z organizacją). A kierunek według mnie jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
Przykład 3 dni diety 3d chili: 1) Śniadanie:  Kefir z bananem i cynamonem (Kefir naturalny 1 opakowanie 200g, banan 1 sztuka 200g, Przyprawa cynamon, 1 łyżeczka 5g)  Herbata ze startym imbirem 300ml Przekąska 1:  Pomidory z ziołami (Pomidor 2 sztuki 400g, przyprawa: zioła prowansalskie 2 łyżeczki 10g)  Woda mineralna z listkami mięty 300ml Obiad:  Filet z kurczaka duszony w warzywach z ryżem na ostro (Filet z piersi kurczaka 1 mała sztuka 150g, mieszanka chińska na patelnię 200g, ryż brązowy 1/3 woreczka 33g suchej masy, olej słonecznikowy 1 łyżeczka 10g, cebula 1 mała sztuka 50g, przyprawy: papryka ostra 1 łyżeczka pieprz czarny, sól, chili szczypta)  Woda mineralna z listkami mięty 1 szklanka 300ml Przygotowanie: cebulę podsmażyć na małej ilości oleju, dodać warzywa na patelnię i pierś z kurczaka pokrojoną w kostki. Wszystko dusić przez ok. 15 min. Ryż ugotować, podawać razem z potrawką z kurczaka. Przekąska 2:  Pokrojony grejpfrut ze startym imbirem (Grejpfrut 1 sztuka 250g, przyprawa imbir 5g) Kolacja: Sałatka z brązowym ryżem i papryką (Ryż brązowy 2/3 woreczka 66g, papryka zielona ½ sztuki 100g papryka żółta ½ sztuki 100g, pomidor 1 sztuka 200g, nasiona słonecznika 1 łyżka 15g, przyprawy chili, sól szczypta herbata bez cukru 1 kubek 300ml) Przygotowanie: Ryż ugotować al’ dente, warzywa pokroić i kostkę, wymie¬szać wszystko razem. Słonecznik prażyć na patelni aż się zrumieni, a następnie dodać do sałatki. 2) Śniadanie:  Twarożek ziarnisty (Serek ziarnisty 1 opakowanie 200g, szczypiorek posiekany 1 łyżka 15g, papryka żółta ½ sztuki 100g, przyprawy zioła prowansalskie 1 łyżeczka pieprz czarny szczypta)  Herbata 300ml II śniadanie:  Jogurt naturalny z cynamonem (Jogurt naturalny 1 opakowanie 150g, przyprawa cynamon 1 łyżeczka)  Woda mineralna z listkami mięty 300ml Obiad:  Kasza kus-kus z papryką chili (Kasza kus-kus 5 łyżek suchej masy 60g, papryczki chili 2 sztuki, papryka zielona ½ sztuki 100g, cebula ½ sztuki 30g, oliwa z oliwek 1 łyżka 10g, przyprawy sól, pieprz czarny szczypta)  Woda mineralna z listkami mięty 300ml Przygotowanie: Kaszę Kus-kus moczyć w gorącej wodzie aż napęcznieje, paprykę i cebulę pokroić w kostkę, papryczki chili pokrojo¬ne w plasterki, cebulę i oliwę. Wszystkie składniki wymie¬szać razem z przyprawami. Przekąska:  Sok pomidorowy z tabasco (Sok pomidorowy pikantny 330ml, przyprawy chili lub tabasco)  Woda mineralna z cytryną 300ml Kolacja:  Kanapka (Chleb razowy 2 małe kromki 80g, serek kanapkowy light 2 łyżeczki, polędwica z kurczaka 2 plastry 20g, ogórek zielony 8 plasterków 30g, przyprawy pieprz czarny, zioła włoskie szczypta)  Herbata rozgrzewająca ze startym imbirem 300ml 3) Śniadanie:  Omlet z otrąb pszennych z cynamonem (Otręby pszenne 4 łyżki 60g, jajko 1 sztuka 60g, mleko ½ szklanki 100ml, jogurt naturalny 1 łyżka 20g, przyprawy cynamon, kardamon szczypta)  Herbata zielona 300ml Przygotowanie: Otręby wymieszać z jajkiem, mlekiem i jogurtem. Dodać przyprawy i smażyć na patelni z odrobiną tłuszczu. Przekąska 1:  Owoc (Pomarańcza 1 sztuka 200g, przyprawy cynamon szczypta)  Woda mineralna z listkami mięty 1 szklanka 300ml Obiad:  Makaron włoski (Makaron 1 średnia porcja 80g, mozarella ½ sztuki 75g, szpinak mrożony ½ opakowania 200g pomidor 1 duża sztuka 200g, czosnek 3 ząbki, przyprawy sól, pieprz czarny szczypta, bazylia, oregano 1 łyżeczka)  Woda mineralna z cytryną 1 szklanka 300ml Przygotowanie: Makaron ugotować al’dente, odsączyć wodę. Na patelni poddusić szpinak ze startymi ząbkami czosnku, dodać pomidora i ser Feta pokrojone w kostkę. Wszystko wymieszać z makaronem. Przekąska 2:  Kawa z kardamonem (Kawa zwykła lub rozpuszczalna 1 łyżeczka, mleko 0,5% 1 szklanka 200ml, przyprawa kardamon 1 łyżeczka 5g) Kolacja:  Twarożek wiejski z papryką (Serek wiejski lekki 1 opakowanie 150g, papryka zielona 1 sztuka 200g, papryka słodka szczypta)  Herbata czerwona 300ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorna porą :) u mnie dzisiaj dom pelen ludzi bratowa z dwójką dziec**plus znajoma zsynem bylo wesooolo :) pobiad piers z sałatą i jogurtem naturalnym podwieczorek jedno ciastko belvita i jablko :) dzbanek zielonej herbaty i 1.5 litra wody :) tyle na dzisiaj. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na obiad kasza kuskus, kotleciki drobiowo-marchewkowe, surowka z pomidorów, podwiczorek serek biały i troche galaretki, kolacja:omlet bez grama mąki z pieczarkami. Jesli chodzi o walentynki to nie obchodze jakoś specjalnie, wysylamy sobie smsy jakieś miłe i tyle. Na codzień nie slodzimy sobie w smsach więc tylko od świeta. MaleKudłate ciekawa ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja owszem słodką kolację zjadłam no cóż...ale właśnie narowerku 40 minut pojeździłam więc czuje się bosko....wiem, że nie ma efektów ale sama aktywność dobrze na mnie działa. mega fajnie się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj już na szczęście jestem w lepszym nastroju, wczoraj podłapałam jakiegoś doła:O Lumena No w tym problem że ja już się chyba zablokowałam, tak mówi nawet mój lekarz. No ale ja na razie nic na to nie poradzę. Wszyscy mi mówią abym wyluzowała i o tym nie myślała. Ale to ciężko tak... kochając się z moim facetem myślę tylko o tym czy może tym razem się uda. Teraz wszyscy u mnie przeżywają to że moja siostra będzie rodzić, ma termin na koniec lutego, czyli może praktycznie urodzić w każdej chwili. Jakoś nie umiem się tym cieszyć, że zostanę ciocia, bo tak bardzo chciałabym zostać mamą:O Może uda mi się odpuścić trochę, kiedy pójdę na studia, będę miała więcej pracy, obowiązków, nauki, i nie będę tak o tym myślała. Oby tak było. MałeKudłate o to fajnie:) A gdzie studiujesz? Ciekawy ten przykład Twojej diety. Gwiazda u mnie dobrze, bez grzeszków:P Zuzka dobra ta kasza kaukus? Szczeże to nigdy nie próbowałam. A gdzie nasza Lola?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane :) 🖐️ Pelna dobrego humoru i energii :) :D __ Lunka, powiem Ci, ze libido to mi tak wzroslo po 30tce, ze obled :D Sama jestem w szoku :D Nigdy nie bylam osoba stroniaca od seksu, no ale to, co dzieje sie teraz przekracza juz wszelkie granice :D Moze jestes ospala ogolnie z powodu malej ilosci kcal? Albo zbyt malej podazy ww zlozonych? ( ryz brazowy, kasza) __ Ja wczoraj bylam u tesciow na obiedzie, ale bylo zdrowo, wiec spoko :) Bylismy tez z moja polowica w klubie ze znajomymi. TU tez bez grzeszkow !!! :) __ A tymczasem jestem po owsiance. Zarys menu na dzisiaj juz jest, ale opisze pozniej. Wybieram sie dzis na zakupy, na kawke. Sama. Bo w domu nie umiem sprawdzic testow. CO chwile mnie cos rozprasza :O Wiec biore testy i jade do cafe na kawe :D A potem od razu na silke. _ Lunka, co do squatow - moj facet nie moze oderwac sie od mojego tylka :P :D ja sama czuje, ze on tak super se zmienia. Wiec cwicz i zwiekszaj co dzien o 5 powt. :) :* Zachecam inne uzytkowniczki do wykonywania przysiadow :) __ Aaaaa i mam juz w domu 1 sztangielke> Chce jeszcze dzis dokupic pilke. A w marcu druga sztangielka ;) Bedzie super trenio domowy :) Az chce mi sie cwiczyc :) __ POgoda piekna, sloneczna :) Zima oszczedza pld POlski :) :) Super, bo ja nienawidze zimy!!!!! __ Tymczasem kobitki, milej niedzieli :* Wpadne wieczorkiem z relacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje ze napisals menu na 3 dni , poczytam zaraz i moze zaczne od jutra juz lub wtorku , bo musze najpierw zakupy zrobic. a ile dokladnie trwa taka dieta? i czy mozesz napisac menu na nastepne dni? bardzo dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po miete musze jechac do marketu , wiec od wtorku bym zaczela a jutro zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolus u mnie też wiosennie:) Dzisiaj wybieram się na spacer, długi spacer:) No coś w tym jest, bo mam kuzynkę też po 30-stce i tez mówi że najchętniej nie wychodziła by teraz z łóżka:) Jej mąż czasami mówi że już nie daje rady:D Niestety do 30-stki to mi jeszcze daleko:) Ćwiczę, ćwiczę:) i będę zwiększać ilość powtórzeń napewno:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) u mnie na śniadanie pół serka wiejskiego i 1 kanapka razowca z wedlina drobiowa i pomidorkiem ;) a moglybyscie mnie wdrazyc w temat tych przysiadow jak je robić poprawnie od ilu zaczac może macie jakiś link? Hmm ja tez czasami tak mam ze nie mam ochoty na sex ale rzadko tak się dzieje. Wiem Luunka co czujesz ja mam juz dwójkę dzieciaczków ale nie dawno bylam w ciąży i niestety poronilam :( a ty masz jakieś problemy zdrowotne czy poprostu nie wiesz dlaczego? Lola naprawdę masz super figure !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda- dziekuje, ale oczywiscie zdanie mam z gola odmienne na temat mojej figury :D __ Tu masz link do przysiadow, bardzo fachowo i przystepnie plus video: http://www.sfd.pl/%5BART%5DOd_czego_zacz%C4%85%C4%87_crossfit__zacznij_od_przysiadu_!!-t891029.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chyba jak bedzie kopiowac link, to musisz usunac spacje przed pierwszym wykrzyknikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddarria75a
też zaczynam się odchudzać, lato coraz bliżej, zapisałam się na basen, rozpisałam posiłki i zamówiłam suplement z 1 miejsca w rankingu http://rtano.wordpress.com/, waga musi spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadac z ta reklama wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda bardzo Ci współczuję tego co Cię spotkało, ale nie możesz się załamać:* Zarówno ze mną, jak i moim partnerem jest wszystko ok. Po pół roku starań zrobiliśmy sobie takie kompleksowe badania, i wszystko jest z nami w porządku. Ja chyba po prostu za bardzo chcę, dlatego mi się nie udaję. No ale nie poddamy się i będziemy próbować. Jak najbardziej polecam przysiady Loli- ja jestem zadowolona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merunka polna
CI ludzie pomagaja schudnac www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet SKutecznie!!5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ __ Plan treningowy wykonany :) W domu zrobiłam 40 przysiadów sumo z obciążeniem 6kg :) __ Menu: p1: 40g owsiane, 20g rodzynki, 20g orzechy, 10 masło orzechowe; czarna kawa p2: schab pieczony 150g, kluski slaskie 60g, olej slonecznikowy 10g, salata z salat p3: warzywa na patelnie 220g, oliwa z oliwek 3g p4: jajecznica z 2 jajek, pomidor __ Lezakuje juz w lozku, wykonczona dzisiejszym dniem. Jutro w pracy od 8.30 do 15.30 :( Ale trzeba dac rade ;) OBY DO WEEKENDU :D :D __ Piszcie kobitki jak Wam minal dzionek :) __ Dobrej nocki 😴 :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ciężko. dla mnie niedziela jest zawsze dniem roboczym bo nie lubię tego dnia. więc wysprzątałam w mieszkaniu , umyłam podłogi, łazienkę i wyprasowałam cały stos. uuffff. no i jeszcze obiecałam sobie że jak położe młodego to pojeżdżę na rowerku. więc obym nie padła.oby do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ __ Nienawidze poniedzialkow ;) Potem bedzie juz tylko lepiej ;) __ Dzisiaj bez trenia na silce. Porobie przysiady z ciezarkiem w domu, moze jakos z talerzami pokombinuje i porobie wykroki, rower, jakies wyciskanie. __ Menu: p.1 owsianka bez masla orzechowego - skonczylo sie :( bez masla jest bleeee ( kwestia przyzwyczajenia za pewne) p2: 200g warzywa na patelnie, 3 g oliwy, 1 jajko p3: piers z kurczaka 120g, ziemniaki 70g, salatka z salat + ogorek+pomidor p4: mintaj 100g, salatka jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Cześć Dziewczyny! Wiem, że już 10 lutego, ale chciałam zapytać, czy mogę dołączyć do Waszego wyzwania? Kiedyś miałam tak silną wolę, a teraz...jestem zdruzgotana, psychicznie i fizycznie i czuję, że sama sobie z tym nie poradzę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskakuj ANG zawsze zapraszamy. ja jeszcze w łóżku i zapowiada się ciężki dzień bo nawet nie chce mi się ręką nogą ruszyć. ale obłęd. wczoraj już nie poćwiczyłam bo usnęłam i koniec,dziś fitnesik więc większa szansa.... ogólnie to mam wrażenie że tyje nie chudnę....w każdym razie nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lola współczuję tyku godzin pracy. Też nie lubię poniedziałkow. Ja wczoraj bylam u rodziców na obiedzie i bez grzechow się nie obyło, nawet nie ćwiczyłam. Za to dziś już mam sie na baczności. I dalej walczę. Lumena glowa do góry! Lunnka na libido nic nie poradzę Ci, bo sama mam niskie nad czym boleję. Kaszę kuskus lubie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
cześć ! można się do was przyłączyć? mam ze 3 kg do zrzucenia,razem zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana. Jak Wasze nastawienie na poczatek tygodnia? U mnie jakoś kiepsko:o Totalny brak humoru, ale seria ćwiczeń wykonana! To najważniejsze. :) Loluś dzisiaj jak robiłam squoty coś mi strzelało w kolanie:O Na pewno robiłam je dobrze. Jeśli wieczorkiem mi się to powtórzy to na razie będę musiała chyba zawiesić to ćwiczenie, nie chcę się dorobic jakiejs kontuzji:O ale spokojnie robię tez inne ćwiczenia na nogi:) Ale mam nadzieję że będzie dobrze. Lumena niestety, ale od razu zmian nie zobaczysz, na to trzeba czasu. Zuzka spróbuję tej kaszy:) :) ang_t:) Witaj wśród nas:) Z nami dasz radę:) Ile chciałabyś schudnąć? Ruda witamy i zapraszamy:) 3kg to malutko, ale wierzę że dasz radę:) Zależy Ci tylko na zrzuceniu tych kg czy też jeszcze na wyrzeźbieniu sylwetki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
głównie chodzi mi o brzuch,mam trochę za dużo tłuszczu i luźnej skóry,mam zamiar zrezygnować z pieczywa,makaronu,ziemniaków i oczywiście słodyczy,jeść za to częściej i w mniejszych ilościach, więcej warzyw i białka,najtrudniej będzie ze słodyczami bo uwielbiam ,ale sie postaram-obiecuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ze słodyczami to chyba każda z nas ma problem, ale ja już się ponad tydzień trzymam bez słodyczy, i nawet mnie tak nie kusi. Może dlatego że w domu nie mam nic słodkiego:) Spróbuj owoców(suszonych też), galaretek. Ja sobie dzisiaj robię taki torcik owocowy:) Wezmę mandarynki, banana, kiwi, cytrynę,i winogrono- i wszystko zaleję galaretką:) Będzie pysznie:) A ćwiczyć tez zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
mam zamiar,kiedyś trochę z mel b ćwiczyłam i hula hop kręciłam,w lecie to nie mam problemu z ruchem,zwłaszcza na dworze,mam duży ogród i sporo w nim pracy a i rowerem dużo jeżdżę ,a w zimie brak ruchu i podjadanie i potem są efekty niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×