Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Lunka, moze to jakies przesielenie zimowe ;) grunt, ze idzie ku lepszemu ;) Suknia juz wybrana ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, mądrze mówisz:) Oby:) Wiesz co, nie, jeszcze nie. My bierzemy tylko ślub cywilny. Nie chcemy kościelnego. Nie wyobrażam sobie siebie w białej sukni przed ołtarzem, od lat nie chodzę do kościoła. I ot tak nagle miałabym stanąć na ślubnym kobiercu w kościele:O? Nie, to nie dla mnie. To będzie skromna uroczystość tylko w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. W sumie dla nas to tylko formalność, bo od lat żyjemy jak małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w sukieneczce do cywilnego musisz wyglądać super,masz więc dobrą motywację,ja po wczorajszych ćw trochę już czuję mięśnie i mam chęć na więcej,a chęć na slodkie i białe pieczywo mi przechodzi,obym się tylko jutro nie zlamała jak mąż mnie poczęstuje jakimiś czekoladkami,bo przecież te walentynki diabli nadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
to ja wyżej ;),a do brzuszków Mel dołączę pośladki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosć no w sumie to motywacja jest:) Ja już mojego uprzedziłam że nie chce żadnych słodyczy, powiedział że szykuje coś specjalnego:) Aż ciekawość mnie zżera:) Ja zrobię mu coś dobrego do jedzenia, czyli jego ulubione roladki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka...no i bardzo dobrze. ja nawet nie wiem czy ten cywilny potrzebny i tak żyjecie razem. ja tak żyłam przez 7 lat a później okazało że że 3 to się rozwodziłam. świetnie. a tak to bym walizki wystawiła przed dom i byłby spokój. ale mi się białej sukni zachciało tak,...a młoda głupia byłam....nie- sory to takie refleksje nad własnym zrypanym życiem. Lola ja w prywatnym i do 18. ale póki co jestem na wolnym. a w ogóle...to się uśpiłam wczoraj i tyle z tych ćwiczeń było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja robię kilka ćwiczeń mel b na nogi, pośladki i brzuch:) Lumena że Ci kiedyś nie wyszło, nie znaczy że do końca życie będziesz sama. Głowa do góry. Masz jeszcze synka- i to jest najważniejsze:* My jakieś pół roku temu postanowiliśmy że się pobierzemy, to była taka dość śmieszna sytuacja:) Leżeliśmy sobie na huśtawce, i tak gadaliśmy, i w pewnym momencie mój ukochany powiedział "Kochanie, może byśmy w końcu się pobrali?"a ja na to "No, ok":D No i od tamtej pory zaczęliśmy planować nasza małą uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co robicie dziś na obiad? Ja nie mam pomysłu, myślałam nad kurczakiem, ale robiłam sałatkę z kurczaka 2 dni temu, i teraz nie wiem.. Może sałatka ryżowa? X Oglądałam wczoraj wiadomości, znaleziono noworodka w kartonie w pojemniku na śmieci:O O zgrozo co się dzieje na tym świecie:O Nigdy nie pojmę działania takiej osoby która tak postępuje z własnym dzieckiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
Luunka ,jak sobie przypomnę moje plany ślubne to miałam podobnie jak ty,bez jakiś cudnych oświadczyn tak po prostu sobie siedzieliśmy w małym pokoiku w akademiku i gadaliśmy,i to chyba ja powiedziałam żebyśmy się w końcu pobrali,bo chodziliśmy 5 lat ze sobą,obylo się bez klękania itp.u mnie dzisiaj ciąg dalszy strychowych porządków,aż mnie kurz dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal gruuuba
Witajcie dziewczyny!! Ja od początku stycznia sie odchudzam. Stosuję dietę a raczej ograniczam jedzenie, piję dużo wody i z 72 kg schudłam tylko 1,5 kg:-/ Nie wiem czemu:-( Nie jem fast foodów, ograniczam picie coli a waga praktycznie ani drgnie. Czy bez ćwiczeń się nie obejdzie??Bo już zaczyna mnie dopadac zwątpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja robię pulpety drobiowe w sosie pomidorowym,ale dopiero wieczorem,a teraz może jajeczka ze 2 na miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
jestem po pierwszej serii ćw ,a teraz chwila przerwy,muszę sobie wgrac muzyczkę fajną na mp3 bo lepiej mi się ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Witam! Czy mozna jeszcze do was sie przylaczyc? Przez ostatnie pol roku przytylam 15 kilo. Bylam w ciazy, ale stracilam moja kruszyne i pozniej nie zalezalo mi na niczym a w szczegolnosci na wygladzie. Teraz jednak postanowilam sie zabrac za siebie, pod koniec maja planujemy wakacje, a moj wyglad mnie dobija. Nie mieszcze sie nawet w niektore rzeczy, ktore nosilam kilka miesiecy temu. Nigdy jeszcze tyle nie wazylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Moj plan: -zero slodyczy, makaronu, bialego ryzu i chleba -duzo warzyw i chudego miesa -soki tylko naturalne -chleb jedynie zytni 2 kromki max dziennie - wprowadzic kasze roznego rodzaje, fasole - na kolacje zupy warzywne lub salatki -duzo ryb Zaczynam masowac skore, robic peeling z kawy i stosowac srodki na cellulit. W planach jest tez sport tylko jeszcze nie wiem co....A wy cwiczycie? Kiedys duzo plywalam, chodzilam na Zumbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny! Lunka to dobrze, że samopoczucie u Ciebie lepsze. Gratulacje! Lola tabletki działaja, wreszcie się wyśpisz. Lumena ja tez nie mam za bardzo kondycji, dlatego ćwiczę na razie delikatnie, ale jest postęp, bo wcześniej nie mogłam ani jednej pompki zrobić, a teraz zrobie juz z 8. U mnie raz na wozie raz pod wozem. 2 dni nie ćwiczyłam, ciągle w rozjazdach, a i z dietą te 2 dni licho. Dziś już staram sie trzymac planu, ale jestem przed okresem i cały czas coś za mną chodzi, coś bym jadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
zuzka przed okresem to chyba wszystkie tak mamy,no niestety z hormonami trudno walczyć,ja też bym ciągle jadła zwłaszcza jakieś drożdżuwy Smutna myślami i sercem jestem z tobą,też to kiedyś przeżyłam,2 lata temu,naprawdę współczuję,ciągle jest mi smutno ,ale daję radę,na szczęście mam 2 dzieci,ale blizna w duszy zostanie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Można się dołączyć? Ja też próbuję się za siebie wziąć od dwóch tygodni. Mam 6 kg nadwagi. Zaczęłam robić sobie sałatki i pić wodę. Ale mam lenia odnośnie ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Dzieki Ruda! Mam tez corcie, ona mi dodaje sil kazdego dnia:) Zwazylam sie i zmierzylam, jest koszmar, no ale... Dzis planuje jadlospis a od jutra zaczynam! Wzrost: 178 Waga: 84,4 Biodra: 116 Brzuch: 88 Udo: 69 Biust:98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
AnetaG - to zaczynamy razem! Ja tez mam lenia do cwiczen....ale musze sie w koncu zmobilizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
He he wlasnie sie zorientowalam, ze jutro sa Walentynki. Mam nadzieje, ze maz nie przyniesie tym razem pudla czekoladek;) na moj pierwszy dzien diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja przez 2 pierwsze dni diety nie ćwiczyłam,jakoś nie mialam siły,bo odstawiłam słodkości chleb ziemniaki itp,ale teraz mam więcej energii i zapału do ćwiczeń zwłaszcza że mięśnie czuję gdzies tam są i może się niedlugo ujawnią,no te walentynki nam trochę psują szyki ,ja bym wolała koronkowe majtki niż czekoladki,no zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Humor mam lepszy:) Ja już po drugiej serii ćwiczeń:) Lola robiłam squaty! Nic nie bolało!:) Ale zrobiłam tylko 30, żeby nie zapeszyć że jutro mogę w ogóle nie zrobić. Także w sumie dziś zrobiłam 60:) Zobaczymy, jak mi nic nie będzie to znowu zwiększę ilość. X Ruda ja tez dzisiaj robiłam porządki, w mojej szafie,2 worki ubrań mam do oddania. W sam raz będą na moja kuzynkę- w rodzinie nic się nie zmarnuje:) Kurczę, ja też dzisiaj zrobiłam pulpety!:) Zjadłam dwa z sałatką:) Ja pod choinkę dostałam koronkowy komplecik:) No aż mi szkoda go zakładać, taki śliczny:P X nadal gruba witamy:) Piszesz że ograniczasz jedzenie, a do jakiego stopnia? Ile jesz posiłków dziennie? Słuchaj a mierzyłaś się? Może u Ciebie waga stoi w miejscu ale w cm masz mniej?? X SmutnaLilja witamy:) Jeju tak strasznie Ci współczuję, ale dobrze że się z tego jakoś podniosłaś. Z doświadczenia wiem, że od razu chleba nie odstawisz. Ze mną było tak samo, najpierw całkowita rezygnacja, a potem dobrze się nie obejrzałam a już miałam kromkę chleba w ustach:P Może najpierw spróbuj go ograniczyć do np. 2 kromek dziennie? Aaa nie doczytałam, ok ograniczysz, to dobrze:) Osobiście polecam Ci ćwiczenia z mel b:) Na nogi, brzuch, i sexy tyłeczek:) Każde trwają po 10 min. Ale nie musisz robić wszystkich, wybierz sobie te które Ci podpasują:) No i squaty Loli tez polecam:) Może jednak uprzedź męża że nie chcesz żadnych słodkości, ale za to poproś o owoce:) X Zuzka dzieki:* Ja też zawsze przed okresem mam mega chęc na żarcie. X Aneta witamy:) Może jednak warto spróbować trochę poćwiczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutnaLilja zaraz Ci wstawię linki do ćwiczeń z mel b:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Dzieki Luunka! bedzie ciezko sie zmobilizowac do cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutnaLilja no napewno będzie, niestety. I przygotuj się na zakwasy:) Ja po pierwszym dniu miałam takie zakwasy, że ledwo z łózka wstałam. Ale nie zrezygnowałam, i ćwiczyłam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Tak zakwasy to norma, w zeszlym roku mialam takie jak zaczelam biegac. Ledwo sie ruszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie na zakwasy pomogły ćwiczenia. Teraz w ogóle nie mam jak na razie:P Tez mam zamiar biegać, tylko jak się cieplej zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×