Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

No nie jestem gruba na pewno, glownie pracuje nad poprawa jedrnosci, i chce sadlo przekuc w maly miesien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
to podobnie jak ja,cialo z wiekiem i po ciążach lekko ochlapłe,trzymam kciuki może się wszystko jakoś ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jak samopoczucie? Ty chudzielcu ...zazdroszcze:) ja ma jeszcze daleko aby sie wpiąć w spodnie 38 w które jeszcze niedawno wchodziłam....:(:(:( ale może na wiosne....będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, samopoczucie do d**y :( Dziekuje, ze pytasz :* Spokojnie, z czasem wejdziesz i w 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Cześć dziewczyny mogę sie jeszcze przyłączyć?? Chcę schudnąć 15 kg w 3-4 miesiące. Mam 160cm wzrostu ważyłam w poniedziałek 66kg dziś 65,50. Jestem na diecie 1000-1100 kalorii. Nie jest tak źle rzadko bywam głodna. Jem tylko 4 posiłki no i wspomagam się tabletki z ekstraktu z zielonej kawy. Który ma dużo pozytywnych opinii. Z chęcią dołączyłabym do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowdomnie 🖐️ Lepiej chudnij wolniej, a skuteczniej. I skora nie przezyje szoku. Poza tym radzilabym Ci jesc nieco wiecej,a wrzucic troche ruchu: bieznia, rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Tak ćwicze. Brzuszki przysiady. Chodzę tylko km piechotą no może troszkę więcej. Na kolacje jabłko no może wieczorem głodna bo jem najpóźniej po 18 a kładę sie spać o 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie nie za dużo wtedy kalorii będzie:|:-(. A ja stram się tylko 1000. Pije jeszcze zieloną herbatkę ale chyba przeżuce się na czerwoną. Studiuje więc ciężko mi gotować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Ta wypowiedź góry moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze jesz. kiedys tez popelnilam ten blad. wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
A co powiesz na jogurt albo coś mlecznego wieczorem?? Nie znam sie za bardzo na tych dietach:|. Ale jak czuje sie głodna wcale mi to nie przeszkadza nie mam wogóle ochoty na słodycze ale to zasługa tabletek. Jedna dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Przeklęte 1000kalorii boję sie ich przekroczyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu :O To kwestia psychiki tylko, nie zaczniesz tyc jak bedziesz jadla 1400kcal, bo Twoje zapotrzebowanie to na pewno co najmniej 1800kcal, wiec sama widzisz... Ja jestem przeciwniczka produktow mlecznych, co widac po moich wpisach. Napisalam co na kolacje: bialko plus warzywa. Nie tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówdomnieszeptem
Dziękuję za rady. Masz racje postaram sie lepiej dobierać produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje i jakos nie ciezko mi gotowac. Nie szukaj usprawiedliwien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowdomnie- zebys nie skonczyla jako skinny fat. Czyli w ubraniu bedziesz wygladac super, a bez? :( zwisłod***e, galareta na udach, flak na brzuchu. Do tego prowadza czesto takie diety wyniszczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola trzymaj sie cieplutko, nie rozmyślaj za duzo, może na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo źle, ale na pewno wszystko się wyjaśni i uloży. ja jestem wykończona wczorajszą zabawą tak sie wyskakałam, ze dzisiaj wszystkie mięśnie mnie bolą, a dziś 6 godz przezylam. Dietka w miarę zachowana, dołożyłam wiecej białka tzn. cycków kurzęcych haha W sobotę ide na urodziny i jak tu się odchudzać????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, dziekuje :* Sama dobrze wiesz, ze nie tak latwo nie myslec :( Mysle caly czas i jest mi bardzo niedobrze. Moze tez czesciowo z glodu, ale nie jestem w stanie nic przelknac. Dodatkowo boli mnie gardlo. Brawo dla Ciebie za kurze cycki w menu :) __ Sprobuje zasnac dzis wczesniej dla odmiany niz o 3 nad ranem :O 😴 __ Kobietki, dziekuje :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - hmm cóż Ci powiedzieć...?nikt Ci nie powie, nie doradzi. jedynie jedno Ci powiem...szacunek. najważniejszy jest szacunek do siebie i innych tym bardziej tych z którymi dzielimy życie. Nie podejmuj pochopnych decyzji, ale nie daj się oszukiwać i nigdy nie udawaj, że jesteś szczęśliwa (jeśli nie jesteś).tyle. Pamiętaj to Ty decydujesz. Ja dziś na kawce w kawiarni ale obyło się beż torcików i ciasteczek.kawa i tyle. w domu, że mnie nosiło to kisiel zrobiłam. mniami. i udało się uniknąć jakiegoś strasznego łakomstwa. byłam wieczorkiem na fitnesiku i cudnie...stepy. padam na pysk. idę spać...::):):):):) oh ta endorfinka działa cuda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, dzieki :* Na razie sama nie mam pojecia co mam zrobic :O Nie chce podejmowac decyzji zbyt pochopnie pod wplywem emocji, ktore aktualnie buzuja we mnie. __ Spac nie moge, tym razem z powodu bolu gardla. Chyba oszaleje, tak boli. Goraczka. Jutro lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam raptem 3 godziny :O Z tego bolu gardla zaraz oszaleje :( Mam nadzieje, ze lekarz przepisze mi cos sensownego, co szybko podziała, bo nie da się żyć z tym bólem. W zasadzie w ostatnich dniach podwójnym - psychicznym i fizycznym. Na ten pierwszy jednak nie ma leku innego poza czasem :( __ Planowane menu: 1. owsianka 2. kanapka tostowa 3. ziemniaki, ogorki konserwowe, tilapia 4. jajecznica __ Nie chce mi sie gotowac ani jesc stad takie zacne menu :O __

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
Lola współczuję,nie daj się,lekarz pewnie antybiotyk ci przepisze i za 2 dni będzie już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
witam wszystkich w słoneczny poranek:) u mnie dzisiaj 5 dzień dietki, jak na razie ok, choć musze jeszcze popracować nad regularnoscia spozywania posiłkow, ale przy trojce dzieci to nie zawsze wychodzi, mój malutki już stawia pierwsze samodzielne kroki, wiec trzeba być prawie caly czas przy nim. ja już po śniadanku - owsianka potem jabłko lub dwa, na obiad warzywa i rybka a na kolacje zobaczę, może jako gotowane. Lola trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
no cześć!ja mam dziś chęć na jajka,zrobię zaraz pastę jajeczną ze szczypiorkiem,ale na razie kawka,muuuuuuszę się pochwalić!!!w przeciągu 11 dni:-4cm w talii,-2 w biodrach(obecnie 70 i 90)duma mnie rozpiera :) ale wiem że to głownie dzięki ćw.bo waga stoi w miejscu w granicach 55-56kg,ale tłuczczyk się wypala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wasza wola walki jest zaraźliwa i to mi się podoba, pół nocy czytałam Wasze wpisy i dołączam się do Was. Choć moja wola walki zniknęła parę lat temu jak schudłam 20 kg (po drodze przyszły kolejne kilogramy z kolejnej ciąży) i mój entuzjazm też to mam nadzieję że z Wami się uda. Odkurzę mojego orbitreka i ruszam do walki dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×