Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgroza brzoza

Czy nie uważacie że na kafe nadużywa się słowa PATOLOGIA

Polecane posty

Gość gość
O kurcze, oglądam mode na sukces na 5cio calowym monitorze. Jestem patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko nie zgadzam się z tobą
Odnośnie chodzenia do kościoła jest na forumie dokładnie odwrotnie. Jak ktoś pisze że chodzi do kościoła jest wierzący to wyzywa się go od katoli i baranów. Także nie. Ja bym sprostowała Chodzisz do kościoła ? Jesteś wierzący ? Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza brzoza
no ja rozumiem o co Ci chodzi z tym kościołem ale napisałam tak ogólnie chodzi mi o to, że z byle powodu ludzie się czepiają i nazywają patologią, mogłam obok dopisać też w sumie, że chodzisz do kościoła - PATOLOGIA, wiesz tu różne wątki są :) A do tych gwiazd od auta i zwolenniczki konkubinatu mam pytanie: Jakie zatem szkody w psychice człowieka wyrządza brak samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykopuję temat i pragnę dodać zgodnie z ostatnimi kafe-trendami: jedno dziecko - patologia troje dzieciaków - patologia mieszkanie w bloku - patologia kredyt - patologia zajączek wielkanocny - patologia hahahahhaha :P :D Wypisujcie swoje przykłady patologii, o których dowiedziałyście się na kafe, a w realnym życiu byście nie pomyślały, że to patologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słoiczki - patola cc na życzenie - patola sn - patola mm - patola kp - patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę nie na temat ale ostatnio tu dowiedziałam się, że ślub cywilny to nie ślub i na pewno mąż mnie nie kocha, a normalni ludzie biorą prawdziwe z miłości w kościele. Nie można być niewierzącym lub z jakichś powodów chcieć tylko ślubu cywilnego, bo to jest wyśmiewane jako pseudo ateizm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwię was, bo nie tylko na kafe panuje taka moda. na jednym z portali poświęconych klubowi piłkarskiemu również wszystko jest patologią. Trener wystawił takiego piłkarza? Patologia. Ten piłkarz zagrał słabo? Patologia. I żeby was nie zmyliło, ze to strona dla kibiców - tam przeciętny piszący jest 100 razy mądrzejszy od większości tu piszących. Wypowiedzi są na poziomie, porwaną polszczyzną, w większości bez wulgaryzmów. Tylko to doszukiwanie sie wszędzie patologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×