Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Witamy,witamy w ten kuszący tłusty czwartek;-)ale my się nie damy dziewczynki,żeby diabełek nas kusił na te pączusie,prawda?;-)na jednego czemu nie...ale nie więcej...;-)Ja rano zjadłam 2 kromki razowca z pieczonym schabem na liściu sałaty z ogórkiem i pomidorem,niedługo wypiję sobie szklaneczkę soku pomidorowego,na obiad kurczak....ale pomysłu brak w jakiej postaci ma być...;-)myśli się...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam 1 pączka z bitą śmietaną do kawy i starczy :) Mnie do słodyczy nie ciągnie :) ale na chipsy lub frytki to pewnie bym się skusiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co tu tak cicho??? Powiem Wam że pyszny obiad zrobiłam cebulę i czerwoną papryke pokroiłam w grubą kostke zalałam odrobiną wody na warzywa dałam mięsko podzielone już na porcje i razem dusiło się może 20 min. Do tego zrobiłam surówkę pora w cieńkie plasterki, kawałek papryki w drobniutką kosteczkę i starłam kawałek marchewki. Łyżeczka oleju sól pieprz i gotowe :-) następnym razem dodam jeszcze ogórka zielonego. Polecam Wam Kobietki moje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Reniu że ja też tak robię;-)pychotka;-)teraz ostatnio to ja nie jem mięcha wieprzowego a kury jescze tak nie robiła...;-)o widzisz Ty już mam pomysła na następne żarełko dla mnie..hihi...;-)Ja dziś na obiad zrobiłam pierś grillowaną z mixem sałat...też dobre jedzonko;-)Za ten miesiąc to kurczak i ryby to już chyba mi bokiem wyjda....albo pózniej już na nie nie spojrzę...;-)mam tuńczyka jak proponujesz go zrobić?może jakaś sałateczka na kolacyjkę?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm no zrób sałatke ;-) możesz dodać cebulę ogórek kiszony kukurydze lub groszek :-D a jak się nie boisz to łyżeczke majonezu wtedy nie ma suche i smak świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed zmianą co chwile łopatka, kotlet z karczku, gulasz i inne z wieprzowiny. Teraz tylko schab jak niie chce mi się drobiu. Ja monotonii nie lubie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacyjka zjedzona :-D za chwile ćwiczenia choć nie mam chęci. Spacerowałam dziś 2.5 godziny i stopy mnie bolą hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam sie przyznam bez bicia nie trzymalam dzis diety zjadlam max 3000kacl no ale truno w sumie tak jak sobie obiecalam co 5kg dzien free wiec troche mi sie nalezal, a jutro normalnie dieta i cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna jesteś dziewczyno. 3000 kcal ??? Tyle to mężczyzna w umiarkowanej pracy powinien jeść. Siedzi w tobie grubas!!!! Nagradzanie się jest właśnie tym grubasem w głowie. Jeśli nie zmienisz myślenia to nawet jak schudniesz to i tak ci kilogramy wrócą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 kcal i dziwisz sie, że nie chudniesz.... tu nawet nie wiem czy od razu pomoże nawet suplement diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy gościu i PaniKrolik za opinie. Na dietcie jesteśmy od niecałego miesiąca więc jeszcze ten "grubas" czasem się odzywa. Dziewczyny z jednej strony gość ma racje bo jeśli np chcemy byc na diecie tylko do czasu zgubienia np.20 kg a potem zaczniemy się odżywiać jak wcześniej to niestety zgrubniemy :-( ja już nie wróce do poprzedniego jedzenia oczywiście w umiarze wyskocze na pizze czy zjem lody przez wakacje dodam też ziemniaki i makarony ale nie często. A Wy dziewczyny co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze menu: Śniadanie: 2 kromki razowca posmarowane bardzo delikatnie masełkiem z pomidorem i cebulką 2śniadanie: kawa z mlekiem, kiwi Obiad: dorsz pieczony, surówka z kapusty kiszonej Podwieczorek: kilka wafli ryżowych Kolacja: jak będzie to pół makreli wędzonej Aha dostałam okres i cycki mnie bolą..... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam kiedys z dietetykiem, czytalam na roznych forach ze taki 1 dzien w miesiacu to nawet potrzebny jest zeby metabolizm lepiej pracowal, jeden dzisn w miesacu to nie grzech, czy ja powiedzialam ze jak schudne to zaczne wpierdzielac co leci poprostu co 5kg dzien wolny i tyle a jak schudne to bd miala 1 dzien w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu nie jest w temacie i pisze "dziwi sie ze moze schudnac" przepraszam cie bardzo ale ten dzien wolny nie zrobilam ot tak tylko schudlam na niego 6,5kg,a razem juz 11kg popatrz sobie pod moimi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jadlospis na dzis: 12:00 bulka razowa z serkiem trojkacikem 14:00 jablko 16:00 zupa pomidorowa z lyzeczka jogurtu naturalnego i makaronem razowym 18:00 150gr twarozku z cebulka i jogurtem naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo denerwuje mnie kurcze cos takiego ktos wypowiada sie wgl nie majac pojecia jak jest i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miarkowa
Ja zaczęłam od 1 lutego :) Mam ambitny plan do wakacji zrzucić jakieś 15 kg. Zaopatrzyłam się w aptece w suplement figura extraslim, bo kuzynka mi powiedziała, że się świetnie sprawdza przy odchudzaniu, bo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, do tego też wzięłam herbatkę figura detox, bo podobno dobrze jest przy odchudzaniu organizm też z toksyn oczyścić. Ćwiczę trzy razy w tygodniu z moim bratem na siłowni i nie odpuszczam ;) Zdarzyła mi się jedna malutka wpadka, ale to na początku, a teraz to nawet w tłusty czwartek na pączka się nie skusiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po kolacji zjadłam pół makreli młody oczywiście mi pomógł ;-) i kapustę kiszoną bo z obiadu trochę zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-D dziś piękna pogoda, napewno wykorzystam na spacerek :-D A dziś zjem: Śniadanie: jajecznica z 2 jaj, kromka razowca i pół pomidorka z cebula 2śniadanie: 2 mandarynki Obiad: zupa pieczarkowa Podwieczorek: ogórek kiszony Kolacja: duszona pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć laski;-)ja też już po śniadaniu dziś owsianka,potem zjem kanapkę z chudą wędliną ogórkiem i pomidorkiem i bez sałaty sie nie obędzie;-)Ja też śmigam dziś na długi spacerek...pikna pogoda;-)choć u mnie mówią,że jeszcze śniegu ma nasypać...;-)nie tylko nie to....;-)ja już nie chcę zimyyyy...wrrr....;-)Rencik jak tam Twoje dzieciątko już wyzdrowiało?;-)Reszta dziewczyn co u Wasa?;-)Dalej trzymacie sie diety....?>;-)Idę szykować pierś na swój obiadek i dla meżusia coś musze zrobić....trzymajcie się dziołchy i duzo słoneczka Wam życzę...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu zdrowy, zdrowy :-D już po polu szaleje :-) w poniedziałek ważenie ale myśle że dużo mi nie ubyło bo okres mam. Dużo osób mi mówi że schudłam i mam mega motywacje przez te komplementy hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja oczywiscie diete trzymam wczoraj cwiczylam :) jadlospis na dzis: sI: bulka zarnista z pasztetem sII: goracy kubek (60kacl) wiem ze to same wegle i wgl ale jakos taka mialm ochote obiad: udko pieczone z kurczaka i 1 sredni ziemniak pieczony podwieczorek: jablko kolacja: serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny:) Jak tam u was? Ja mam taką labe dzis...:) maz w pracy, synek pojechał wczoraj do dziadków a ja sama w domku sie relaksuje:D co do jedzonka u mnie tak:) 9.00 pół bułki z dynią posmarowane białym serkiem cebulowym ze szczypiorkiem 12.00 banan,kiwi, pomarańcza, łyżeczka dyni,łyżeczka slonecznika polane odrobina jogurtu naturalnego 15.00 warzywa na patelnie, podsmażone z kuskusem i kawałkami polędwiczki 18.00 szklanka koktajlu z jogurtu naturalnego, kiwi i banana co do ćwiczeń to dopiero bedę ćwiczyła wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żabolinko :-D wpadaj do nas częściej. Co do menu to ładne tyle że bym owoce z wieczora wyrzuciła bo to cukry proste. A ja dziś pokusiłam się na spacerze na połówke bounty :/ a na kolacje zamiast piersi był serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rencik wiem że wieczorem nie powinno sie jeść owoców ale jakoś nie miałam co zjeść...:( a to i tak było przed ćwiczeniami wiec mysle że spaliłam to...:) Jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabolinko a jak masz na imię bo albo mi umkneło albo nie pisałaś ;-) pewnie spaliłaś :-D a jak nie to też codziennie owoców wieczorami nie jesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×