Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Ja chyba też kolacje zmienie na chłodnik z jogurtu, rzodkiewek, ogórka zielonego, szczypiorku i cebulki a mleko z otrębami na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zjalam galaxa dzis bo jutro piatek to nie bd jadla miesa, a jutro na kolacje w sumie nie wiem co zjem, napewno cos lekkiego bo ma sql o 20 jutro, cos pomysle zeby ze soba wziasc moze serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgl jakiegos dziwnego powera do cwiczen mam hehe i 34min usiedzialam na rowerze, za 2godzinki znowu pol godzinki :D i brzuszki i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dopiero z pracy wróciłam:) ale byłam też na ćwiczeniach, znowu zakwasy bede miała. Muszę radykalnie zmienić dietę- zważyłam się;( w weekend zaczynam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie do geen tea: czy widzisz jakies zmiany jezeli chodzi o skórę? Jej "luźniejsza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panda a to na jakiś fitness chodzisz? Jutro nie wiem co na obiad zjem bo do teściów jedziemy. Wybiore najmniejsze zło hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę na to co mi pasuje ze wgledu na godziny pracy, czasami steo, czasami trening funkcjonalny czyli na wszystkie partie miesni, czasami na zumbe. Staram sie 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie :-) fajnie że znajdujesz czas na ćwiczenia grupowe. Ja narazie tylko w domu plus spacery ale jak kondycje poprawie i będę czuć się na tyle pewnie to napewno pójdę na jakiś fitnesik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dzieci, więc mogę sobie pozwolić na to żeby iść po pracy na cwiczenia:) ale mimo wszystko polecam, bo zajęcia w grupie dają też relaks psychiczny, jest wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki relaks psychiczny by się przydał ;-) ale obawiam się że trafiłabym na grupę chudzinek i źle bym się czuła. Chodź ja do tych odważnych należe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki :-) kończe pić kawę i biorę się za śniadanie :-D Śniadanie: 2 tosty z szynką i pieczarką 2śniadanie: owoc Obiad: się zobaczy :p Kolacja: mleko z otrębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam szkole wiec jem: 9:00 malutka buleczke razowa z twarozkiem 11:00 1 sredni ziemniak z 2 jajkami usmazonymi na łyżeczce masła 15:00 mala buleczka razowa z serkiem topionym 18:00 serek wiejski takie to dzis nie bardzo ale w sql nie ma jak za bardzo zjesc i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczynam dietę. Heh, na wiosnę chyba każda kobieta czuje taką potrzebę :) Zjadłam dzisiaj serek wiejski light i dwie suche kajzerki, na razie nie jestem głodna, trzeba się przegłodzić. Izka200 ja już czytałam o tym oczyszczaniu sokiem z aloesu, ale jeszcze nie próbowałam. Chyba trzeba oczyścić organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc na obiad miseczka zupy jarzynowej i 2 naleśniki z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co z Wami? Czemu tu taka cisza? Jutro dzień kobiet. Planujecie coś? Ja idę na babski wieczór wypije drinka może jedno piwko :-D muszę się odchamić :-p bo nie często wychodze bez młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczęście brzuch nie boli przed @ ale piersi mam zawsze obrzmiałe i bolą mniej więcej tydz przed i tydz po. Ehh my baby mamy przekichane hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam prawie cały dzień pieczonego łososia, bo koleżanka przyniosła do pracy, a zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach mam jednak niewielkie, a wczoraj się bałam, że nie wstanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam łososia :-) nie często go jem bo drogi i świeżego ciężko dostać. Mnie wieczorami od paru dni serce dziwnie pika pewnie z nerwów i stresu. Nie mogę w nocy spać, co chwile się budze a jak zasne to młody zaczyna popłakiwać bo od czegoś go wysypało i się drapie :-/ Aha zrobiłam sobie peeling kawowy po raz 2 i powiem Wam że skóra jest taka delikatna po tym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam peeling kawowy, ale dodaję jeszcze soli do tego:) a dziś nabyłam rękawicę drapiącą :D jutro będę skórę zdzierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dodaje sól tylko drobną i cynamon :-) zastanawiam się nad sauną podobno dobra dla krążenia i fajnie się tak wypocić bez wysiłku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już ją masz to weź może będą jakieś dodatkowe efekty, choć ja w magiczne tabletki nie wieżę chyba że się boisz skutków ubocznych to lepiej je olej :p ide nynać dobranoc do jutra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys bralam figure extra slim uwazam ze jest dobra, ostatnio nie bylo dlatego kupilam line 20 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) Przyjmij życzenia babo Kochana od drugiej baby z samego rana . Niechaj dzień cały będzie radosny,bądź zdrowa babo-aby do wiosny. Szczęścia życze Tobie i sobie i innym na całym globie,by marzenia się spełniły i nas chłopy wyręczyły. My dziś drinki i kaweczki,nasze święto dziś babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polsat cafe leci program Przyjaciele od wagi o bardzo otyłych osobach dziewczyny to przestoga przed objadaniem się fast foodami, lodami i ogólnie śmieciowym żarciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zjem: Śniadanie: 2 kromki grahama z sałatą i polędwicą z keczupem 2 śniadanie: gruszka Obiad: kotlecik indyczo marchewkowy z sałatką Kolacja: pasta rybna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjem dzis: Sniadanie I: mala buleczka razowa z pasztetem i ogorkiem sniadanie II: 4 mandarynki obiad: 2 pulpety z warzywami na patelnie podwieczorek: 150ml kefiru kolacja: 150gr twarozku z pomidorem szczypiorkiem, polane jogurtem malym naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAjlepsze życzenia Kobietki :) ja juz jestem po marszu z kijkami, 6 km zrobiłam :) pogoda cudna, nad morzem tlumy, leżą już na plaży wygrzewają kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×