Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

A ja jestem bardzo dumna z siebie ponieważ nic nie zgrzeszylam a nic dzis ;d ani alkochol ani nic ;) tylko ladnie dieta no fakt bez cwiczen bo jestem przed okresem i czuje sie okropnie ale to nic ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Ja wczoraj poszalałam ;-) nie mam wyrzutów bo ja bardzo rzadko pije i gdzieś kolwiek wychodze.... dziś normalnie dietuje i idę na długi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio poszalalam i teraz nawet 8 marca sobie nie pozwolilam hehe. do swiat ani jednego dnia luzu, dopiero na swieta sobie pozwole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjem dzis: 11:00 mala buleczka razowa z szynka 14:00 rosol ugotowany na porcjach z indyka, z razowym makaronem i pol piersi z kueczka 17:00 serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Oj Ja poszalalam przez ostatnie dni....masakra! I alkohol i dużo słodkości było ale kończe z tym. na szczęście waga nie poszła w gorę ale troche w dół jest równe 90kg więc 8kg za mną. Wracam na dobrą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdej z nas zdarzy sie troche poszlalec ale najwzniejsze zeby szybko sie ocknac i powrocic na diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miałam iść na długi spacer ale młodemu szybko się znudziło i chciał siedzieć na placu zabaw. Dziś zjadłam: Śniadanie: 2 kromki razowca z pasztetem 2 śniadanie: sałatka owocowa Obiad: szkl rosołu, kawałek piersi gęsiej z surówką wielowarzywną Kolacja: jogurt naturalny z łyżką otręb żytnich Jutro ważenie, jestem ciekawa ile schudłam albo przytyłam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrocilam z godzinnego spacerku z rodzicami ;) no i dostalam okresa, ciesze sie bo im szybciej sie zacznie to szybciej sie skonczy i powrot do cwiczen po jutrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż z papryką i szynką. Ugotuj 50 g ryżu. Do tego dodaj drobno pokrojoną gotowaną szynkę i po pół czerwonej, zielonej oraz żółtej papryki, cebulę pokrojoną i uduszoną na łyżeczce oliwy. Całość duś z 1/2 szklanki wywaru z włoszczyzny i łyżką koncentratu pomidorowego (około 3-5 min). - porcja ta ma: 355 kalorii, 14 g białka, 52 g węglowodanów, 20 g tłuszczu Nowa dawka przepisów wygrzebanych z neta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muesli czekoladowe na śniadanie (zawiera ok. 240 kcal, 7 g tłuszczu, 9 g białka, 34 g węglowodanów)- 3 kawałki gorzkiej czekolady - 2 łyżki zwykłych płatków kukurydzianych.- 1 łyżka rodzynek i kubeczek jogurtu (150 ml) o niewielkiej zawartości tłuszczu.Czekoladę posiekaj drobniutko ostrym nożem. Następnie dodaj do niej rodzynki oraz płatki kukurydziane i polej wszystkie składniki jogurtem. Wymieszaj, odstaw na chwilę, aby czekolada się rozpuściła, zaś płatki lekko zmiękły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulasz z piersi kurczaka i cukini. Pokroić pierś (150g) w kostkę, obsmażyć na łyżce oleju. Dodać cukinie (200g)pokrojoną w kostkę smażyć przez chwilę. Dodać pomidory(100g) pokrojone kostkę,l i kukurydzę z puszki (100g). Całość dusić ok 2 minut doprawić solą i pieprzem. Posypać natką pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180 kcal SAŁATKA Z BOBEM 1/3 opakowania bobu mrożonego, I pomidor, I ogórek zielony, 1/2 cebuli czerwonej, I łyżeczka oliwy z oliwek, natka pietruszki, sok z cytryny. Ugotowany, ostudzony bób wymieszać z pokrojonymi warzywami. Dodać natkę pietruszki, oliwę z oliwek i doprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400 kcal KURCZAK Z GROSZKIEM I RYŻEM  1/3 torebki ryżu brązowego, 150 g fileta z piersi kurczaka, 1/2 puszki groszku zielonego, I łyżeczka oliwy z oliwek, natka pietruszki, oregano, tymianek, bazylia.Do ugotowanego ryżu dodać obsmażone na patelni teflonowej kawałki kurczaka, groszek i dusić przez kilka minut. Dodać posiekaną natkę pietruszki, oliwę z oliwek i doprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYBA DUSZONA W MLEKU 166 KCAL 150 g sandacza, szczupaka lub lina, 80 g (1/3 szklanki) chudego, słodkiego mleka, 50 g pomidorów, I łyżka posiekanej natki pietruszki, 3 łyżki wody, sól. Rybę oczyścić, umyć, posolić, włożyć do płaskiego rondla, skropić wodą, obłożyć cienkimi plastrami pomidora i zalać mlekiem. Dusić powoli na słabym ogniu, aż mleko wyparuje, a ryba pokryje się złotawą skórką. Przed podaniem posypać natką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) ja już po ważeniu i śniadanku. A więc waże teraz równe 91 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata jak ty ladnie juz schudlas, bo wczesniej nie zwracilam uwagi pod twoimi wypowiedziami, Gratuluje :*. ja zwaze sie w niedziele no zobaczymy ile bedzie :) a zjem dzis: 12:00 mala buleczka razowa z serkiem topionym 14:00 jablko 16:00 zupa pomidorowa z razowym makaronem (300 ml) 18:00 salatka: kalafior, pomidor, jedno bialko,maly jogurt naturalny, starty czosnek wiem ze pozno sniadanie ale ja jeszcze w lozku o 12 zjem jak bd w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja Ci nie pogratulowałam więc nadrabiam zaległości :-) Gratuluję i gonie Cię hehe ;-) też bym chciała zobaczyć 8 z przodu za tydzień. Dziś zjem: Śniadanie: płatki kukurydziane i otręby zalane szkl. mleka 1.5% 2 śniadanie: kromka razowca z pomidorem i cebulką Obiad: pulpet z indyka, surówka z marchewki Kolacja: serek wiejski A co tam u Wioli i Dominiki czyżby nas zostawiły? Ola a Ty pewnie śpisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jednak nie śpisz :-) dziękuję :-) widzę że z warzywami się pogodziłaś, ładny jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
10. Serek wiejski 15. jabłko 18. jajko na miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
poza tym od wcozraj piję sok z aloesu (oleofarm), dwie szklanki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
czesc dziewczyny, wracam po dlugiej przerwie, na szczescie nie w dietowaniu.trzy tygodnie spedzilam w szpitalu przy chorej corce. postanowilam zmodyfikowac diete i od 3 tygodni nie jem w ogole cieplych posilkow, nic po obrobce termicznej.zywie sie surowym miesem, tylko kurczaka krotko obgotowuje i jem na zimno, pije surowe jajka.zimne jedzenie pobudza spalanie kalorii, bo organizm zeby je ogrzac do 36,6 cm musi uzyc zmagauzynowanej energii. teraz tro che podczytam co tam u was dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
aha, no i zeszlo 7 kg, licze ze w so bote powinna byc z przodu ta magiczna 5:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juteo 3 dzien okresu i powrot do cwiczen :) bardzo sie ciesze, wiecie co ja to juz chyba polubilam te swoje cwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarna :-) super że trzymasz dietę i waga spada, oby tak dalej :-D Coś o tej diecie słyszałam ale ja bym się nie odważyła zjeść surowe jajko chyba że kogel mogel :-) mięsa surowego też nie lubie...więc to nie dla mnie :-p Ola to dobrze że je lubisz ja coś ostatnio mniej ćwicze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cwiczeniami bywa roznie raz czlowiek ma mega ochote cwiczyc a raz kompletnie sie nie chce... no ja od jutra juz jade z cwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :-) jak tam dziewczyny? Piękna pogoda dzisiaj :-) mój jadłospis: Śniadanie: 2 kromki z polędwicą sopocką z kiełkami lucerny 2 śniadanie: banan Obiad: warzywa na patelnie z sosem czoskowym Kolacja: pstrąg pieczony w ziołach a jak nie będzie to pół makreli wędzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×