Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

To przepraszam bardzo musiało mi wylecieć z głowy :-) no to Ewelinko ile tak mniej więcej ćwiczysz i co? Bo ja czasu nie licze ale np brzuszki robie tak długo aż mnie mięśnie zaczynają boleć, skakanka jak zaczne dyszeć ok.100 skoków hehe mało ale to się zmieni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny ranek :-D Dziś zjem: Śniadanie: 2jajka na miękko, kromka razowca 2 śniadanie: pół banana, mandarynka Obiad: szklanka rosołku, pierś smażona bez tłuszczu, surówka z rzodkiewki Kolacja: jogurt naturalny, łyżka otręb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do ćwiczeń to zależy ile mam siły, jak mam dzień wolny od pracy to staram sie ćwiczyć dłużej, a po pracy nie zawsze mam siłe długo ćwiczyć. Wczoraj ćwiczyłam 45 minut na steperku plus kołyska 50 brzuszków i ćwiczenia na ręce:) na śniadanko wszamałam bułkę grahamkę z serkiem:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski;-)u mnie jakoś pomalutku leci...;-)dziś w miarę dietkowo,właśnie zrobiłam tuńczyka na kolację;-)choć nie wiem czy go zjem,bo jakoś nie mam apetytu...;-)na obiadek wsunęłam duszone mięsko z warzywami i jestem taka syta,,,;)chyba wyślę mężulka po sok pomidorowy,bo mam na coś ochotę...żeby wkońcu nie ulec pokusie wypiję szklankę i cheć minie....;)Rencik jak masz na imię,bo tak mi dziwnie pisać anonimowo....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś z 6 km spacerkiem zrobiłam :-D a na imię Renia mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Reniu tak też myślałam...;-)o to Ty zuch jesteś....;-)6 km to niezła już traska...-)Mam pytanie,czy u Ciebie na skórze widać już jakiś efekt diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać np.rozstępy nie są tak naciągnięte. Twarz mi zmalała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh nic nie schudlam w tym tygodniu ale no niestety tłusty czwartek i malo cwiczen wyszlo no ale nic poprawie sie ;) za tydzien bd 8 z przodu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny,że u mnie nie ma bardzo dużych zmian;-)ale mam 7cm mniej w pasie,więc coś tam napewno widać....;-)mój mężuś mówi,że widzi różnicę ale ja jeszcze sama nie zauważam...może jak ze 20 kg zejdzie to wtedy dostrzegę sama...hehe....Ja jutro się zwazę,bo dziś dałam wagę dla siostry i nie mam na czym....;-)Zjadłam tuńczyka i mogę się brac za ćwiczenia,choć dziś mi sie nie chce....myślicie,że można sobie tak odpuścić dzień...dwa cwiczeń....;-)bo lenia mam i nic na to nie poradzę....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro się zważe jak co tydz i zmierze się też :-) ja nie ćwicze codziennie a w tym tyg to tak minimalnie. A do dzisiejszych kilometrów muszę dodać 3km bo tyle mam z domu do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKTAJL NA 2 ŚNIADANIE Składniki ( na jedną porcję) - 1/3 szklanki jogurtu naturalnego - pół szklanki malin - pół szklanki borówek - banan - łyżeczka zmielonego siemienia lnianego - łyżeczka stevii / miodu / syropu z agawy (nie trzeba dodawać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: - 3 łodygi selera naciowego - 1 papryka - 3 liście sałaty - ok. pół pęczka natki pietruszki  - dowolne kiełki (np lucerny)  - garść pestek dyni Wszystkie składniki kroimy w kostkę, doprawiamy i gotowe. Możemy zrobić sos czosnkowy lub dip z awokado. DIP Z AWOKADO - 1 awokado - 3 ząbki czosnku - sól, pieprz - papryka słodka w proszku - dowolne zioła - woda  Wszystko miksujemy, doprawiamy jeśli jest za gęste dolewamy wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA Z TUŃCZYKIEM Składniki: - puszka tuńczyka w sosie własnym lub w oleju - 4 liście sałaty - pomidor - łyżka pestek dyni  - dwie łyżki zielonych oliwek - natka pietruszki (wedle uznania)  Dip: - łyżka oliwy - sok z połowy limonki - ząbek czosnku  Sałatę rwiemy na kawałki, pomidora kroimy w kostkę, oliwki i natkę kroimy drobno.Pokrojone warzywa mieszamy w misce, dodajemy pestki dyni i tuńczyka.Przygotowujemy dip. Oliwę mieszamy z sokiem z limonki, dodajemy wyciśnięty przez praskę czosnek i mieszamy. Polewamy dipem sałatkę i mieszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :-D jak po ważeniu? U mnie znowu mały sukces :-) -0.9kg czyli 92.2 A dziś zjem: Śniadanie: 2 kromki razowca z szynką drobiową, plasterkiem pomidora i jajka 2 śniadanie: kawa i pewnie jakiś owoc Obiad: coś z piersi kurczaka, myślałam żeby ją zmielić i kotleciki zrobić lub pulpety + jakaś surówka Kolacja: serek bieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki moj jadlospi: 12:00 bulka razowa z lyzeczka pasztetu 14:00 4 mandarynki 16:00 zupa kapusniak 300ml 18:00 250ml galarety z kurczaka (piers z kurczaka) z lyzeczka musztardy dzis 30 min rowerku bo ide do babci nie mam czasu na godzinke ale te 30min bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zrobiłam inaczej pierś pokroiłam w paski i usmażyłam do tego ogórek zielony z papryką czerwoną i jogurt z keczupem. Niestety nie pojadłam i zjadłam trochę wątróbki z cebulą. Dziewczyny a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;-)ja też dzisiaj zrobiłam wątróbkę...;-)ostatnio mi zasmakowała bardzo...;-)Ale zjem za 20 min bo dziś pózno wstałam i pózno zjadłam śniadanko;-)Piękna pogoda,nie mam z kim spacerować...a nogi aż same sie proszą do marszu w taki ładniusi dzionek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola u Ciebie ładnie a u mnie pochmurno i wietrznie brrr. Dzisiaj 4 km przespacerowałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh musze sie wam do czego przyznac przytylam przez ten tydzien do 91,5kg :( czyli 0,7kg ehh :( ale poprawie sie musze cwiczyc duzo cwiczyc wtedy nigdy diety nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki dziś zgrzeszyłam kawałkiem pizzy domowej.... ehhh i mi głupio teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a kiedy się ważyłaś? Bo najlepiej z rana po toalecie wtedy waga jest najbliższa prawdy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się w przyszłym tygodniu będzie lepiej :-D Ty i tak już masz za sobą ponad 10 kg to piękny wynik. Ja od samego początku nie napalam się na duży spadek wagi mnie zadowoli nawet 2kg w miesiąc :-) ważne że spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×