Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Gość zielona55
grrrr ale zla jestem ;/ no juz trudno to jest nauczka na to ze mam sobie konto zalozyc juz mi ktos haslem zabezpieczyl to ja (zielona5) ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55
zaraz na telefonie sprobuje zrobic konto bo zaraz nie wytrzymam z nerwow ;/;/;/ pisalam wam ze jutro zrobie konto i juz cwania szybko sobie zrobil. ja sobie inny pseudonim dam i wam napisze cos wymysle (prawdziwa zielona5) ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najlepiej założyć konto i nikt się nie podszyje...;-)I co dzieciaku ulżyło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55
ej ale ja dziewczyny nie czuje takich ludzi no serio a bylam tak w szoku ze ktos sie podszyl jak nie wiem ehh nawet troche przykro mi sie zrobilo bo my tu walczymy o lepsze zycie a jakis gowniarz odpie*dala cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolle są wszędzie niestety. Mam zamiar ściągnąć sobie filmiki z aerobikiem puścić na telewizorze i ćwiczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jakiś podszyw próbuję wmówić że jestem podszywem !!!! dopiero wróciłam do domu dla Twojej wiadomości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz ,,,;-)dzieci nie maja co robić...to dorywają się do kompa...aj ludzka głupota nie zna granic...I jak minął dzionek;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55
a dobrze na dzis ograniczylam jedzenie do 1500 a od jutra 1200kacl 40 min cwiczen godzine spacru 4l wody 2 herbaty zielone i narazie ocet jablkowy. eh no nie mam sil do tego dzieciaka ;/ ale jutro na lapku zaloze sobie konto i bd spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dalej podszywaczu zakładaj sobie konto. I udawaj sobie że jesteś mną :o pogratulować zabawy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55
paaa :) od jutra bd juz miala swoje konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55
zobaczcie sam siebie hejtuje bo chocby nawet nie moge miec pseudonimu "zielona5"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55
zaraz zacznie gowniarz pisac pod "zielona55" co dalam c***omysl ehh ;/ dzieciaku wez sp*ierdalaj stad my tu walczymy o lepsze jutro dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona5551
ja pie*dole nie wierze ale od teraz juz na te forum nie wchodze bo znowu zalozyl sobie gowniarz konto. laski jutro sie odezwe z calkiem innego nicku. zaloze sobie na lapku bya. Do jutra. (prawdziwa zielona5) jak dzis bd wpis jakis od zielonej czy cos to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro se będę z was jaja robiła na innym nicku i w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny uciekam spć bo jutro o 5 do pracy pobudka...:( odezwe się jutro dopiero koło 16.00 a dziecku życzę miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona55551
No dobra, nie będę się już pod Ciebie podszywała bo i tak nie ma co :p NARA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No załozyłam konto i teraz już żaden dzieciak sie nie podszyje :) A co dzis zjem: śniadanie I: bulka z ziarnami, z serkiem topionym śniadanie II: jogurt naturalny mały obiad: nie całą połowę woreczka ryżu brązwego z 1 jabłkiem, cynamonem i 1/2 małego jogurtu naturalnego podwieczorek: 5 mandarynek kolacja: owsianka ( 1 szkl. mleka 2%, 3 łyżki płatków owsianych) Oczywiscie 4l wody, 2 herbatki zielone no nasze ulubione cwiczenia hehe (40min) i godzinny spacer czekam na wasze wypowiedzi co tam u was podzr prawdziwa zielona5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!Myślałam,że jestem tu dziś sama...;-)Ale mam kompankę do ostrej walki;-)Jak masz na imię ?;-)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dziś się zaważyłam a tam 99.2 kg :O myślałam, że waże mniej.... ok.98 hehe zaraz biorę się za 2 śniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu musimy dac radę;-)nie mamy wyjścia,jeszcze nie jedna lala nam pozazdrości figury...hehe...ja jestem optymistycznie nastawiona...Rencik czasem tak jest,że waga spada,a czasem idzie do góry...ale nie zrażaj się tym,brnij do przodu;-)a napewno uzyskasz fantastyczny efekt;-)J a dziś na 2 sniadanko wypiłam sok pomidorowy,był taki pysznyyyy;-)choć nigdy wcześniej mi tak bardzo nie podchodził...skąd jesteście dzieczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z okolic Poznania :) ja jeszcze dzis nic nie jadlam o 12 zjem sniadanie bo dopiero wstalam a do pracy mam na pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrażam się :-) to dopiero początek drogi. Ja pisałam wcześniej , że z Cieszyna. Powiedzcie co ćwiczycie ? Bo ja z młodym skakałam przy muzyce, jakieś wymachy, pajacyki,rozciąganie ale po 10 min myślałam że padne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co....ja zaczęłam od prostych cwiczonek takich jak stepper,rower stacjonarny,wczoraj wzięłam od małek skakankę a do tego przysiady i brzuszki;-)myślę,że na początek wystarczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×