Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

po czym wylizałam o***t szefowi, podobało nam się. to jest dopiero dieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgl ja nie zbyt lubie sok pomidorowy ale jak zobaczylam ze cala butelka (330ml) ma tylko 66kacl to wzielam sobie na jutro na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziśdam sobie na wstrzymanie,wczoraj sporo poćwiczyłam;-)więc dziś odpoczynek;-)Chwila relaxu przed kompem,a pózniej tv i seriale....ehhh...nie byłabym to ja;-).Olu,pisałaś,że nie bardzo lubisz sok pomidorowy...mnie też odrzucało,robiłam sama soki,bo mój tata bardzo je lubi,ale ja to nie pokazuj..fuj....;-)a wczoraj kupiłam 2 i już prawie owaliłam...sa pyszne i mają bardzo mało kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis spacer odpuszczam bo zmarzlam w pracy ale jutro normalnie o 19 spacer :) ale cwiczenia dzis bd. a co myslicie o gumach do zucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....mówią,że gumy te bez cukru można...zawsze to jakaś słodycz;-)A u mnie jest tak,że żując gumę nie czuję głodu,więc można dokonywac takich małych oszustw;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bądzcie grzeczne bez grzeszków podjadania...;-)spokojnego wieczorku;-)do jutra;-)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) zrezygnowałam dziś z podwieczrku bo spacerowałam o tej porze. A Kolacje wszamałam godzine temu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze. a ja nie mam sil ani na spacer ani na cwiczenia bo narobilas sie dzis mega w pracy ale jutro normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze. a ja nie mam sil ani na spacer ani na cwiczenia bo narobilas sie dzis mega w pracy ale jutro normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jutro zaplanowałam: Śniadanie: kromka chleba pełnoziarnistego, serek wiejski lekki, kiszony ogórek 2 śniadanie: pare mandarynek Obiad: zupa krem z porów, kotleciki mielone indycze z surówką wielowarzywną Podwieczorek:banan Kolacja:??? Tu jescze nie wiem może jakaś owsianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro planuje: sniadanie I: sok pomidorowy sniadanie II: bulka razowa z jakims serkiem topionym obiad: 2 pulpety rybne z 1/4 woreczka ryzu brazowego. podwieczorek: 5 mandarynek kolacja: 150gr twarogu i 2 pomidory posypane szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh irytuje mnie juz ten gowniarz ze zmienianiem liter ;/ naprawde az tak ci sie nudzi? totalny brak szacunku do innych, inteligencja= 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co szczerze to nie wiem ale ten co w tej kielbasce jest wiesz jaki? to cala ta kiebaska ma 250kacl a ja na bulke jak smaruje rozkrojona na 2 to uzywam 1/4 tego to jakies no max 50kacl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczyny jakie porcje nakładacie obiadu? Ja po leczu czułam niedosyt ale popiłam herbatą i przeszło. Miałam nałożone takie 3-4 łyżki drewniane. To dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie wiem jak wy ale ja jestem strasznie glodna no ale trzeba cierpiec zeby potem pic szampana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o 8 zjadlam buleczke razowa z ziarnami z serkiem topionym, o 10 musze zjesc kisel "slodka chwila" bo ma 110kacl a jest cieple i wgl bo w pracy zimno. wiem ze to nie zbyt dobry wybor ale jakos nie moge zjesc rano zimnego jogurta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaAura
Cześć Dziewczyny ; d * Co u Was? * Ja już nie jem kolacji, z tego względu, że pracuję do 17.."Obiad" jem przed 18, więc na kolacje już nie ma czasu-uufff! * Dzisiaj na śniadanie zjadłam 3 chlebki waza( jeden 30 kalorii), z ogórkiem zielonym, plastrem szynki i serkiem almette. Do pracy wzięłam sok pomidorowy, jabłko i sałatkę(sałata,pomidor,ogórek,pieczarki). Na obiad gotowany kurczak i brokuł. ;) * Nie mogę się przyzwyczaić do gorzkiej herbaty, matko, jest okropna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×