Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Mora102
Dzieki, wlasnie tez tak myslalam. Pocieszam sie tym ze to lipiec wiec zadnych grubszych ubranek nie musze kupowac od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Lidlu od 10.02 będą ubranka dla dzieci. Chociaż z tego co widziałam w gazetce to dużo welurowych ale w lecie też się zdarzają chłodniejsze dni a poza tym są do rozmiaru 92 więc można coś wybrać. Czasem są tam rzeczy naprawdę dobrej jakości ale to trzeba dotknąć i samemu sprawdzić. Ja też często kupuje w Tesco bo te ciuszki dla dzieci mają ładne i nie jakieś podłej jakości a przeceny są czasem bardzo fajne. W tamtym roku kupiłam córc**płaszczyk na zimę za 18 zł i był bardzo fajny co prawda były już tylko granatowe ale jej akurat ładnie w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolam powiem Ci, że teraz boje się chyba jeszcze bardziej niż w pierwszej ciąży przede wszystkim o dziecko, gdyż teraz ze względu na moje małego łobuziaka jestem o wiele bardziej aktywna niż w poprzedniej ciąży i oczywiście nieuniknione jest podnoszenie mojego 11 kg szczęścia. A porodu boję się tym bardziej, że już wiem jak to wygląda. A przy córce się bardzo długo męczyłam i nie obyło się bez pomocy lekarzy. Ale jako, że w ciąży nerwy nie są wskazane powtarzam sobie, że wszystko będzie dobrze, że kolejny poród jest lżejszy i że przy tak małej różnicy między porodami teraz urodzę w 5 min. a nie 20 godzin. Trzeba sobie powtarzać, że będzie dobrze i nie martwić się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, :) wadę podejrzewano na podstawie przezierności karkowej, która wynosiła w 13 tygodniu 2,2 (jest w normie ale trochę na granicy) oraz złego przebiegu jednej z tętnic. Miało to wskazywać na zespół Downa. Dwa testy które zrobiłam wyszły negatywne, usg pokazywało kość nosową i innych patologii nie pokazywało, więc już teraz jestem spokojna :) Ja wiem że będę miała córkę już od 13 tygodnia :) ruchy czuję już od 15 tygodnia, początkowo były mocne i *****iwe a teraz trochę spowolniły. To moja druga ciąża, rodzić mam zamiar w salve w Łodzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hela nie zazdroszczę przeżyć:( Ja byłam w szpitalu w 16 tc z powodu twardej macicy ale to juz opanowane:) Niedawno miałam dodatkowy stres(nawet pisałam o tym na kafe;) )bo miałam malutkie kropki krwi po skorzystaniu z toalety. Po wizycie na pogotowiu i konsultacji tel z moim ginem były to najprawdopodobniej hemoroidy:( masakra jakaś bo nigdy czegoś takiego nie miałam a uspokoiła mnie moja przyjaciółka która borykała sie z tym przez cała ciążę... No i ja zamierzam rodzic naturalnie. 1 poród był spoko po ok 6 godz od opłynięcia wód a z 4 po pojawieniu się skurczy syn był na świecie:D Co do ruchów syna poczułam ok 20-21 tc przez łożysko umiejscowione na przedniej ścianie teraz już ok 16 tc:) są to delikatne kopniaki bądź wiercenie. Raz rusza się co chwilę a raz przez cały dzień jak zapoda z 2-3 kopniaki to maks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to byłam ja:) zapomniałam się zalogowac;) skleroza w tej ciązy to moje drugie imię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sroczko też miałam w 16 tygodniu małą aferę, dostałam silnych skurczy, które trwały cały dzień, dopiero no spa i sen pomogły, konsultowałam to z ginekologiem i powiedziała mi że to było niebezpieczne i że muszę się obserwować, zaleciła odpoczynek i brak seksu. A dostałaś jakieś zalecenia lub leki na swoją twardą macicę???? mój pierwszy poród trwał 15 godzin :( urodziłam siną córkę, czekanie na jej pierwszy krzyk trwał całą wieczność... mam wielkie szczęście że jest zdrowa. tym razem zacznę rodzić naturalnie, ale w salve w łodzi jest tak, że jak po 2 godzinach nie ma postępu akcji porodowej to robią cesarkę i to mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Miło porozmawiać z kobietkami, które są w życiu na podobnym etapie. :) I widzę, że sporo się od Was nauczę. :)) jamama2 - "córci" ocenzurowało, bo kolejny wyraz był na "p". I bez spacji. ;) Chyba. ;) I 20 godzin rodziłaś? Jej... Wiecie jak ja sobie próbuję tłumaczyć ból porodowy? Że będą to takie moje miesiączkowe bóle x 9 miesięcy, kiedy ich nie odczuwam. ;) Ciut mnie to pociesza. ;) hela83 - te testy mogą przestraszyć, rozumiem Cię, bo też STRASZLIWE bałam się przed tamtym USG. Cieszę się, że wszystko jest dobrze, naprawdę. :) A co do kupowania to się najbardziej boję kupować, nastawiać na dziecko i że coś pójdzie nie tak. :/ Nie jestem z natury pesymistką, wręcz przeciwnie, ale tak długo byłam utwierdzana w tym, że w ciążę nie zajdę (od 16 roku życia, a mam 30), że teraz po prostu nie mogę uwierzyć! Więc ciąża, powiem Wam, niespodziewana zupełnie! :))) Właściwie to poszłam do kolejnego lekarza z chęcią leczenia... Więc wyobraźcie sobie co poczułam, kiedy lekarz stwierdził, że podejrzewa bardzo wczesną ciążę!! Nawet na USG nie było jej widać... Testy płytkowe nie wychodziły, więc znów nie wierzyłam. ;) Ale test krwi już się nie mylił. :) I po tygodniu był pęcherzyk i tak, tak, świrowałam, że będzie pusty. :P Ale nie był. :) I już mi dzidzia pokazała się z każdej strony, że jest i ma żebra, rączki, serduszko, oczy, uszka... Jak zobaczyłam to dopiero uwierzyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3X1 aspargin i luteine... Mi przez cały dzień i noc nie przeszło i popołudniu dzwoniłam do swojego gina i ten skierował mnie na oddział...byłam w szpitalu 6 dni...dostałam kroplówki i nakaz leżenia. Jesli chodzi o seks to my od początku mamy celibat ze względu na poronienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Też miałam stwierdzoną twardą macicę w 12 tc***przepisaną luteinę 2x dziennie i zalecone leżenie. Właśnie jestem na zwolnieniu... Na razie 2 tygodnie, mam nadzieję wrócić do pracy niedługo. Ale odpoczynek pomógł - minęły skurcze, zdążyły minąć okropne mdłości... Teraz wiem, że trzeba się jednak bardziej oszczędzać i 8 h przed komputerem jest niewykonalne. Przynajmniej nie w moim przypadku. A Wy pracujecie na tym etapie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolam miałam podobnie;) Od porodu borykam się z nieregularnymi @:( Właśnie zajęłam się szukaniem przyczyny i wyszło coś z prolaktyną. 10.09 miałam okres a bez zabezpieczenia kochaliśmy się 10.10 po wizycie u gina który przepisał leki na regulację. Mąz stwierdził że po co mamy się zabezpieczać skoro @ na dniach i ja jeszcze te problemy mam. Jak on to powiedziałam "kochanie i tak nic z tego nie będzie" . A @ już nie dostałam bo jak się potem okazało to właśnie 10.10 zaszłam w ciążę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na L4 jestem od poczatku ze wg na obciążony wywiad gin i charakter pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzie, że tu wszystkie mamusie są po przejściach. Więc same widzicie, że wszystkie smutki już za nami a teraz już tylko będziemy się cieszyć naszymi bobasami i kupować śliczne bibeloty. sroczka07 to może ja Ty urodzisz córkę a ja syna to się wymienimy ciuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiecie na tabelkę, żeby tak trochę uporządkować Nick.....................wiek............dzieci..................TP.............miasto jamama2...............29l............2 dziecko.........07.07.14....Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Dobra myśl Nick.....................wiek............dzieci.......... ........TP.............miasto Zolam......... ......30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
Hela, właśnie czytam o tej klinice SALVE i... może to jest to, czego szukam? Nie wiem, nie wiem też czy poród będzie sn czy cc, Wy macie już plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem właśnie po wizycie, ale dziś miałam tylko badanie ginekologiczne i pobraną cytologię.Wszystko gra, następna wizyta 8 marca,mam nadzieję poznać płeć. Interesowałyście się może wózkami, mi strasznie podoba się MUTSY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick. ....................wiek............dzieci.......... ........TP............. Zolam......... ......30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca NINA10..............35............dziecko...............8.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsik25
Dopisuje sie Nick. ....................wiek............dzieci.......... ........TP............. Zolam......... ......30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014 Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 Uk Ogladalismy dzis wozek i juz jest u nas ;) Narzeczony nie byl przekonany jak ogladal zdjecia ale na zywo to on bardziej chcial kupic noi jest ;) Czeka w dzieciencinnym ;) Gosciu z 16:04 a kory model mutsy Ci sie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
bo nam jamama2 uciekła ;) nick.................wiek............dzieci.......... ........TP............. jamama2............29l............2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków Zolam......... ........30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014 Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk a "dzieci" to znaczy, które to będzie dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolam
bo nam jamama2 uciekła oczko.gif nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk a "dzieci" to znaczy, które to będzie dziecko? usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolam gratuluję podwójnie, to jak wygrana w totka :) takie zaskoczenie! Sroczka współczuję tego szpitala, te miejsce omijam zawsze szerokim łukiem :( też jestem na l4- od dwóch tygodni, pracuję na codzień 8 godzin przed komputerem i nie byłam w stanie tyle wysiedzieć. Byłam bardzo zmęczona, do tego obowiązki ze starszą córcią i codzienna gonitwa stała się dla mnie w ciąży za trudna i zbyt ryzykowna. Zolam poczytaj opinie o salve na kafeterii, one mnie przekonały. Nie jestem specjalnie kasiasta, ale mam w pracy możliwość wzięcia pożyczki, którą wykorzystałabym za opłacenie porodu w salve (bo cesarki chyba nie refundują gdyby była konieczna) a zwróciłabym z tego co otrzymam z ubezpieczenia za urodzenie - taki mam plan :) nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jamama2 z tylko ze ja te ubranka mam zaklepane:) w rodzinie będzie jeszcze jedno dziecko... Co do wózków za kupiłam dla syna ale jest nie zniszczony i nowego nie będziemy już kupować. Wystarczy znieść ze strychu;) dopisuje sie do tabelki:) nick.................wiek............dzieci.......... ........TP....................miasto 1. jamama2............29l...........2 dziecko....... ...07.07.14... .....Kraków 2. Zolam................30 l..........1 dziecko............19.07.14....... Słupca 3. NINA10..............35............dziecko...............8 .07.2014...... 4. Apsik25..............25...........1 dziecko.............01.07.2014 ....Uk 5. Hela83................30............2 dziecko............05.07.2014.....Łódź 6.Sroczka07...........29l...........2 dziekco.............04.07.2014....prawie góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0089
A ja mam termin na 10 lipca i będę miała synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam termin na 10 lipca i będę miała córke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość 2014-02-05 18:45:50 nie wiem o co ci chodzi??? mam wózek po synku to jakaś zbrodnia że nie wywaliłam albo sprzedałam a zapakowałam i schowałam na strychu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisalam na tamtym watku lipcowek, widze, ze i tu przypaletal sie niechciany gosc. Czy Wy nie macie co robic w zyciu czy jestescie tak nieszczesliwi, ze musicie tu sobie podniesc rangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×