Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny, Nie mieliśmy żadnych problemów w trakcie lotu. Mały trochę kopał, sadze jednak ze po prostu udzieliło mu sie moje zdenerwowanie. Zresztą podobnie było u dentysty... Ostatnie 2 dni spędziliśmy na szukaniu wózka. Szczerze mówiąc podobają mi sie xlandery i fyn jedo. Czy macie swoje typy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam xlandera po corce - ale ten starszy typ co z tylu ma węższy rozstaw kół - bo kolejna seria była juz za szeroka i trudno sie manewruje np. w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do wózka to jestem ciemna ostatni raz kiedy był mi potrzebny to prawie 7 lat temu ale fajnie że padaja tu nazwy bede wiedziała jakiego szukac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś widziałam wozek quinny red revolution. W porównaniu do wózka fyn jest niesamowicie lekki. Nie szczególnie podoba mi sie spacerówka. Jutro więcej sklepów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu zamówiłam stetoskop na allegro. Dziś po raz pierwszy udało mi sie odnaleźć serduszko mojego synka. Oczywiście próbowaliśmy wczesniej i tyle ze do tej pory kończyło sie to kopniakami w stetoskop :). Dziś pierwszy dzień 26 tygodnia. Dziewczyny, jakie witaminy bierzecie? Czy przyjmujcie wapno? Na skanie 3d było widać pępowinę wokół szyjki dziecka. Lekarz powiedział mi, ze na tym etapie nie ma co sie martwić. Mały jest ułożony głową w dół, wiec pewnie już sie nie odwróci. Zastanawiam sie nad cesarką... Jak rozwijają sie wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia tez jest główka na dół u mnie idzie 25 tydzień.po swietach mam kolejne usg to zobaczymy wtedy jak sie ułozy chociaz jak byłam miesiąc temu byłam na tym 3D tez juz tak lezała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko78
moj stetoskop pozwala mi posluchac bulgotanie w jelitach, od tygodnia nie probowalam - moze cos sie zmienilo... ;) moja mala lezala na 4d sobie boczkiem, glowka z lewej strony, wczoraj myslalam ze zwariuje, przewrocila sie chyba glowka do gory i strasznie skakala mi po pecherzu, naprawde bolalo - mam lozysko na scianie przedniej i wszsytkie kopniaki do wewnatrz czuje... wozkow nawet nie ogladam, bo zwariuje od tego, nie znosze wybierac - wezme w oststniej chwili i marudzic nie bede, bo nastawiam sie na chuste - jak wyjdzie zobaczymy ;) odebralam wczoraj wyniki badan - cukier spiewajacy, za to anemia sie poglebila i mam zakazenie ukladu moczowego chyba... pelno bakterii i leukocytow :( a biore zurawit juz 2 mce, bo w poprzednim badaniu lekko podwyzszone mialam leukocyty i troszke bakterii... do wizyty u lekarza jeszce 1,5tyg, wiec nie wiem w sumie na czym stoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko78
a co do witamin - biore bayera elevit pronatal, jedne z najlepszychw skladzie i jest to lek otc a nie suplement diety wiec i sklad pewniejszy, oprocz tego magnez na skurcze i zaparcia, vitamine d3 2tys jednostek, ten zurawit nieszcesny i jesczze diosmine jako profilaktyka hemoroidow i obrzekow nog, wszytsko za zgoda i wiedza lekarza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore falvit i od paru dni magnez z potasem bo jakies skurcze mnie łapia. Moje dziecie od 2 dni jakies spokojniejsze jest mniej kopie i tak czesto nie uciska mnie już na pecherz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze zakupy dla dziecka! Dziś kupiłam śliczny ręcznie robiony sweterek, kaftanik i wanienkę. Mały bardzo spokojny. Czasem tylko kopnie, przesunie sie to na jedna to na druga stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy Wasze maluszki tez są raz aktywne potem spokojne moja zazwyczaj szalała na wieczór a teraz od paru dni jest spokojna już tak nie kopie mocno ogólnie jest aktywna ale nie tak jak predzej i tak sobie mysle czego to moze byc przyczyna to jest 25 tydzien wiec jeszcze troche miejsca ma w brzuszku ehh chyba moja wyobraznia za bardzo szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko78
karola - mam to samo... od 2 dni jakby mniej kopniakow i tez zaczelam sie zastanawiac.... ja koncze 26tc w srode... tlumacze to sobie poki co tym, ze mnie zakorkowalo w jelitach, znowu przez te uchylki, dzis w nocy 2h lezalalam z poduszka elektryczna - obudzilam sie o 2 i nie moglam zasnac, juz znowu psychicznie z bolu wysidam i pije rumianek na zmiane z laktuloza :( malutka kopie, ale jakos tak mniej intensywnie - moze sie po prostu inaczej ulozyla i kopie tam gdzie nie czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie dziewczyny - z córka mialam tak, ze potrafila caly dzien w 7mcu sie nie ruszac - akurat to byly swieta - wiec mialam je z nerwow z glowy - a wieczorem disco :) wiec albo spia, albo sa ulozone przodem do kregoslupa i wtedy ruchow nie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny troche sie uspokoiłam z pierwsza córka jak to było to nie pamietam ale wiem że sie tak nie stresowałam jak teraz chyba za duzo mam wolnego czasu hehe :-) Ja ostatnio kiepsko śpie długo nie moge usnac w nocy czesto sie budze niewygodnie mi niewiem gdzie mam nogi włozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pedagozka86 - moja mama też na początku mówiła mi nie kupuj jeszcze, poczekaj i takie tam. bo się zapeszy. I trochę ją rozumiałam bo wszystkie wiemy że początki są różne. wiekszość kobiet mówi rodzinie o ciąży koło 3 miesiąca bo czuję sie już pewniej, ale na tym etapie gdy nasze maleństwa czują sie dobrze nie ma co myśleć że coś może się stać. Ja już powoli zaczynam kompletować wszystko. wyprawkę do szpitala dla synka mam już prawie gotową. ciuszki mam od sióstr po ich dzieciach... nawet zaczełam powoli prasować. nie ma co czekać do ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózka .... my mamy już wybrany, tako city move. czekamy tylko do maja żeby go zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek wybrany! Kupujemy xandera xmove. Mam zamiar zamówić dziś wieczorem wiec w ciagu max tygodnia wozek powinien byc u nas. Co do ruchów to naprawde nie ma co sie stresowac. Moj mały jednego dnia ma imprezę z przytupem, następnego odsypia. Jeśli sie martwię zjadam loda lub pije lodowatą colę. Dziewczyny jak przygotowania do Wielkanocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia my tez kupilismy x move :-) i do tego fotelik maxi cosi cabrio fix :-) a jaki kolor chcesz zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outdoor baige. Z zeszłorocznej serii najfajniejszy kolor to Almeria limited i anctartica. Niestety zastawy sa juz niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Dawno mnie nie było ale przeczytałam wątek i nadrobiłam. Fatalnie się czuję. U mnie to juz 30 tydz. Nie spię po nocach. Męczy mnie zgaga na którą nic nie pomaga. Bolą mnie kosci, miednica nie wiem jak się kłaść. Jestem złamana. Mam depresję. Życzę wam zdrowia jak najwięcej. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, mi na zgagę pomogły migdały. Spróbuj, moze i Tobie pomogą. Co do spania to polecam poduszkę ciążowa w kształcie litery c. Naprawde pomaga. Ja jestem w 27 tygodniu, cieżko jest znaleźć odpowiednia pozycje do spania, do tego mały jest aktywny ok 3 nad ranem o czym informuje mnie kopniakiem np. w jajnik lub pecherz. Takie uroki ciazy.... Dziewczyny jak przygotowania do Wielkanocy? Moj koszyczek wyglada naprawde marnie.... Święconką mojej mamy jest zawsze idealna. Równo pokolorowania jaka, śliczny kosz i serwera.... Moj wyglada naprawde skromnie. Bigos prawie gotowy, ciasto kupiłam, zrobię jeszcze jakaś sałatkę. To powinno wystarczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my na świeta pojechaliśmy do tesciów ja tez w nocy spac nie moge i do tego doszły skurcze nóg normalnie w nocy ból mnie łapie już niewiem jak mam te nogi układać Wesołych Świąt wszystkim życze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia2088--> na te skurcze to chyba aspargin (potas i magnez) by Ci pomógł. Mnie lekarz to zalecił na skurcze macicy, bo kilka razy dziennie mi macica twardniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula biore ten aspargin i mały efekt ale byłam dziś u ginekologa i ta mi kazała brac wieksza dawke zobaczymy może pomoze;-) A jak tam po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia2088 mnie lekarz kazał brać 2 razy dziennie po 1 tabletce i jak by nie patrzeć działa :) mam nadzieję, że Tobie też się poprawi :). kataryna999 widzę, że w końcu pojawiła się kobitka która też ma dużą przerwę pomiędzy dziećmi :), ja mam syna 10 letniego, a teraz ma być dziewczynka (termin 29 lipca, według USG 24 lipca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kazała brac razem 6 tabletek troche duzo tyle az nie biore tak brałam 2-3 dziennie ale dzis to mnie taki skurcz w nocy obudził ze az wstać nie mogłam mąz mi noge o 2 w nocy masował ten to tez sie ze mna ma hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja teraz,czuje sie super. Poczatki mialam bardzo trudne ale teraz jest ok. Na razie przytylam 5 kilogramow ale moj lekarz kaze mi pilnowac wagi bo na starcie mialam juz duzo hehe. Trzymajcie sie dziewczynki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×