Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana_scully

bezsenna noc. sama?

Polecane posty

Gość gość gościnnie
Dana Coś nie zagłądasz? Czyżbyś spała już nie sama?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie dzisiaj
mogę się wpisać ;) sensowny topik tak faceci to wzrokowcy i jeszcze to pytanie : "jakie kolory masz na sobie dzisiaj" i co- w wyobraźni tworzy MÓJ hologram...;) ? albo wycałuje i poprzytula w ciągu dnia wiedząc że się nie spotkamy na tete a tete ;) ( chyba tak to się pisze) a co do odczuwania części intymnych pod jedną kołdrą... niezapomniane ******************** a jako nastolatka - nawet ciut później śniłam o Mulderze 😘 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulder jest mój:)!!! gościnny śpię w nocy jak dziecko;p chyba ze gram w gry komputerowe^^ a teraz mialam trochę zajęć dlatego nie pisalam, ale patrzylam czy Ty cos piszesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
dana Też zaglądałem, ale jak Cię nie było, to nie zaczynałem rozmowy byś nie była prowokowana do rozmów nocą. Czasami lepiej być wyspanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezsenność jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Ale przecież nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Gość Sądzę, że jesteś kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
dana Przecież nigdzie nie uciekłem. :) Co porabiasz? Od 3 dni sie nie pokazywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
A na trzeźwo dlaczego nie wchodzisz? Brak Ci odwagi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Przecież 8h pracy dziennie to jest norma, a nie zasuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w te osiem h trzeba zrobić wszystko a potem,dokończyć w domu i puscic maluchy na wybieg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Ja zawsze byłem przekonany o tym, że ludzie prowadzący własny biznes pracują stosunkowo więcej niż normalni robole ztrudnieni u kogoś;) Ale, jak dużo roboty , to i duże pieniądze będą;) A Ty masz prywatkę w domu, czy poza nim? Bo jak poza domem,to lepiej nie przynoś roboty do domu, tylko zajmij sie maluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Całe życie byłem zatrudniany przez innych.Cenię sobie spokój po godzinach pracy. Nie muszę myśleć po pracy o pracy w domu;) Pracuję w budownictwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę jak ktoś mi stoi nad glowa i pieprzy. Juz sie nasluchalam tępych kierowników. Nigdy nie trafilam,na fajnego:( instruktora jazdy za to mialam super )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Jeżeli jest się dobrym fachowcem, to nie ma się z regóły problemów z kierownikami i raczej nie ma też głupich uwag. Owszem, mozna trafić też na złych kierowników, ale na to nic nie poradzisz. A Twoja pracy w jakiej branży jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama. Zgadzam sie z Toba, ale jeżeli ktoś jest bufonem to i dobrych ludzi pod,sobą wkurzy:) mialam takie kwiatki ze kon by sie usmial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam glownie takich ludzi co sodówka im uderzala do Glowy od posiadania wladzy. Nienawidzę takich ludzi. Gardzę nimi:) ale,na ogol jestem mila:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Ostatniego pracodawcę też miałem takiego bufona, ale mu się nie dawałem i ciągle sie z nim wykłócałem o swoje racje. Jednak mnie nie zwalniał, bo wiedział, że w mojej pracy jestem dobry i lepszego będzie mu trudno znależć, ;)Kłotnie przeważnie dotyczyły pieniędzy i łamania naszych praw pracowniczych. Ale w końcu sam odszedłem, bo za mało płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Posłodzę Ci;) No raczej jesteś miła, bo z niemiłą osobą raczej bym nie pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
To ile masz tych dzieciaczków? O ile można to wiedzieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gościnnie
Ale terz są takie czasy, że pracodawcy wykorzystują sytuację na rynku pracy, bezrobocie i traktuja pracowników jak niewolników. Gdyby było więcej pracy i pracownik mógłby w iej przebierać, to całkiem inne by było podejście pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewięć fantastycznych panienek:)) ale praca jest tylko za jaka kase i na jakich warunkach,, z tego powodu są rotacje pracownikow non stop, ale nikt tego nie zmieni bo zawsze sie ktoś znajdzie kto będzie chciał pracowax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×