Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Sobota zapewnie masz racje.I człek jest zdrowszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sama sobota była zajęta.Więc dodałam jescze ang.W sumie nie zastanawiałam się.Z resztą nick nie ważny.Mogłabym sie nazywać "dupa zza krzaka" albo "magister filozofii" Wszystko jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie mam do was.Znacie ducha cafe??Jakoś zniknał mi z oczu:P:DMoze sie rozchorował ten matuzalem albo gdzieś wyjechal sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta du.pa bardziej by pasowała tutaj gdyż te drugie mogłoby nasuwać wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyleciałam tutaj, bo interesuje mnie szczęśliwość w pewnym wieku, o facetach mogę gadać jeśli to związane z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co przyciągneło ci uwage sobota,ze zjawiłaś sie na tym padole ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52-- w pozytywnym znaczeniu czy przeciwnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyż te drugie mogłoby nasuwać wątpliwości ---o tego Ale jetem zamotana bo Kowalczyk złoto ma. To tak radia jednym uchem słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--a co powiesz na to ze po 40-tce(każdy facet) dostaje małpiego rozumu i zastanawia sie czy czasem nie skoczyć w boczek od małżonki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożesz ty sobota chcesz dzielić wlos na czworo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--to jest twoje zdanie lecz tak się dzieje.Oczywiście jak bardzo kocha swoje słoneczko nigdy nie ziści swoich tymczasowych-krótkotrwałych marzeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Oczywiście jak bardzo kocha swoje słoneczko nigdy nie ziści swoich tymczasowych-krótkotrwałych marzeńjezyk.gif Czy nie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--no,no nie bywala szczera jestes:) sobota a kto jeszcze coś zdobył z medali?Polityką i sportem się nie zajmuję.Tylko "ukochana" cafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu taki nieapetyczny tytuł topiku? Nie dla dam. które przeciez bywaja szczęsliwe po 40tce. Nie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo jesteście mężatkami i czy latorośle już wyszły z szkół podstawowych?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam nie być szczera? mam dosyć udawania przed sąsiadkami w dzielnicy. Jakby prawdę o mnie znały to by mnie znienawidziły, Ale to jeszcze by mi zwisało. Jednak mogły by mi szyby powybijać albo psy otruć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość--Na wyższa inteligencję cię nie stać.Toż metamorfoza jest aby przyciagnać zainteresowanych.Bardzo trafny tytuł tematu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką cześć Polski reprezentujecie geograficznie.Moja nad wyraz niespotykanie skromna:P:) osoba jest z GŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna znowu wolna.Dziecków brak. Tak na poważnie, to jeszcze jestem przd 40, ale moge się udzielać przecież kafeteryjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--zamieszkujesz w własnym domciu albo w bloku na niszowych pietrach,ze mogły by dosiegnąć "pociski"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×