Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Gość zwiędła ruta
zalezy gdzie ucho przyłozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam najpierw "stamtąd gdzie psy du...i szczekają" a w odwrotnym tłumaczeniu mi wyszło: "stamtąd gdzie psy szczekają w d....e " trochę się to różni :O tak to jest z tymi translatorami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm hm,nie wiem czy znaczenie się nie zmieniło? A jak tak miną dzień?U mnie pracowicie.Niedawno z angielskiego wrociłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obijałam, tylko wyszłam na dwór i posprzątałam trochę bałagan na podwórku, bo snieg stopniał a pod nim były różne rzeczy nie wiem skąd, psy wyciągają z kątów jakieś gałęzie , gryzą to ech... cały czas serce mnie boli, zastanawiam się czy browarka wypić czy mentowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej grypie tak mnie boli od kilku dni , aż czuję na plecach. Może to dziura w płucu...:( albo już wieńcówka zaawansowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajaaa
Witajcie , jeśli mogę się podłączyć to będzie mi miło. Dzisiaj właśnie skończyłam 45:) ależ jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo:) jutro sobie Was poczytam ,bo dzisiaj coś mnie łamie....dostałam w prezencie jakieś choróbsko . Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam sie zaczernic bo i pode mnie zaczęli sie podszywać ... Ja mam 39 lat przyjmiecie po znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Masz 39 lat , a zachowujesz jak obrażająca się dziewczynka.Foszki strzelasz, grymasisz i ostentacyjnie zabierasz zabawki i idziesz do domu.Na odchodne rzucając "nie będę się z tobą bawić , bo jesteś głupia".TAK PODSUMUJĘ TWOJE ZACHOWANIE. Przez dziesiątki stron mówiłaś coś o odchudzaniu.Więc daj mi szansę.Kim jesteś, że sobie tak pogrywasz jak z niegrzecznym dzieckiem , które trzeba ukarać bo powiedziało co myśli. Wystawiasz właśnie świadectow sobie i innym "optymistom".Świadectwo małostkowości, braku honoru i dorosłości.Nie potrafisz być ponad to i pokazać klasę.TAK SIĘ ZACHOWUJĄ DZIEWCZYNKI NASTOLETNIE A NIE DOROSŁE KOBIETY."Optymistka" ukazała swoją prawdziwą jakże nieoptymistyczną twarz.Szkoda mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
czy mogę do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Widzę, że popadasz w iniańskolatouzależnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
Cchiałbym waszefotki bym się.....przy nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
no i musiala sie ta idiotka Asterka vel Himalaja nad Wiezycami odezwac :-O i kto tu jest psychiczny pytam sie :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Ale ja jestem przecież brzydka i gruba.Raczej jeszcze bardziej by ci opadł, niż stanął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
no i musiala sie ta idiotka Asterka vel Himalaja nad Wiezycami odezwac pechowiec.gif i kto tu jest psychiczny pytam sie pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Przecież wszyscy wiedzą - TY!!!!!! TYLKO TY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Orszinal
w*********j stad imbecylko :-O:-O:-O bys sie wysrac nie mogla jakbys nie mogla zniszczyc 40 BEZ PECHA topiku, ty wredny, obrzydliwy babonie BEZ GODNOSCI. nie masz za grosz godnosci w sobie :-O trzesiesz sie za kazda fujara i tylko blagasz aby ktos cie wyroochal. a teraz przylazlas tutaj aby sie p**********ic do AmikaZZ bo cie na twoim sranym watku olala cieplym moczem. i takie cos jak ty dziwi sie, ze zaden facet jej nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę nic z obu topikow juz nie bedzie . Czterdziecho z pechem sama sobie zasluzylas a możesz sobie szczekać ile chcesz kim jestem i jak sie zachowuje, bo najlepsze jest w tym wszystkim to ze ja zamknę komputer , pomogę komu chce i w czym chce i wrócę do swojego normalnego czasem mniej a czasem bardziej szczęśliwego życia. Ty spędzisz godziny dziennie na forum pod kilkoma nickami tylko po to zeby obrażać innych. Reszta dziewczyn ...miło sie rozmawiało ale to nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj ale sie narobiło.Ale myślę,ze topik się rozwinie,oczywiście w pozytywnym kierunku.AmmikaZz witaj.Po prostu ignoruj. Ja się postaram odzywać co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiańskielato vel Czterdziech
Pod dwoma Amiczko.Pod dwoma, ale z ciebie małostkowa dziewczynka.Teraz już wiesz za co nie lubię "optymistów"?Za zakłamanie , wredoctwo, nielogiczne myślenie i to, że im się wydaje, że są tacy wspaniali, tacy dobrzy, tacy oświeceni.A wychodzi mała , wredna , kapryśna dziewczynka.Która nie wie jak zachować twarz.I po co było się deklarować?Pomożesz , ale na swoich warunkach , jak ktoś będzie grzeczny i będzie się zachowywał tak jak TY chcesz.Mam ci lizać buty, czy klaskać? Ideał jaśnie oświecenia sięgną mentalnego bruku.Rozpadła się pozytywna maska, a zza niej wylazła mała, wredna osóbka , z rozdętym ego, przekonana, że jest lepsza od całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×