Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Szkoda ze nie moglam wtedy z Wami pogadac !! u nas kupki to 3-4 ale takie konkretne :) jeszcze niedawno byly w kazdej pieluszce to teraz mozna troche odetchnac :p My pampersy zmienialismy tez kiedys przed karmieniem, teraz zmieniamy po.. maly se upodobal moment na zalatwianie sie w trakcie jedzenia. A potem jak sie go przebiera to trzeba cudowac zeby sie nie ulało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila a moja rana po cesarskim cieciu to jak od linijki :D U mnie waga wróciła już do tej z przed ciąży, tylko ten brzuszek troche taki nieladny. Musze sie zmobilizowac do cwiczen, ale od samego noszenia malego trzeba odpoczywac bo taka klucha ciezka to gdzie tu myslec o brzuszkach. Ciezarowka Ty pytalas o pas, ja tak na 3 godzinnki dziennie wskakuje w majtki wyszczuplajace, wydaje mi sie ze teraz niby brzuszek jest ale nie wisi jak firaneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
mamo maxa korzystam z zasady 7+7+5+5+3+3 a przed odciaganiem robię ciepły okład na piersi ok 3 min...... dla mnie to swego rodzaju porażka. Waalczę, każdą kroplę swojego mleka liczę miarą złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja tak czekam kiedy mi zejdzie ta brazowa pionowa kreska z brzucha, niektorzy wogole nie maja, niektórzy od pępka w dół a ja mam kreche przez po całej długosci brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a to tak przy jednym sciaganiu trzeba zmieniac piersi? moze i ja spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc Mon27... jak synek? jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
tak Mon27, to zasada 7 min jedna pierś 7 min druga 5 jedna 5 druga. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No propo jeszcze na obsesje karmienia piersia to tez ciagle spotykam się z dziwnymi pytaniami, jak to butelka ?? az brzydnie cokolwiek odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27 a jak z pokarmem u Ciebie? dalej dokarmiasz? ja mam brazowe plamy na nosie, pojawiły się po porodzie i wyczytałam że mogą same nie zejść.. (dziś mija u mnie 7 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas chyba ok :) u malego nic tam sie nie zmieniło, ciągle tak dziwnie charczy ale ostatnio ludzie mnie przekonuja ze to chyba tylko ja to slysze :D we wt mamy szczepienie to zobaczymy co powiedza. Ide narazie wlosy wysuszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27 u mnie za każdym razem był płacz na komentarz typu "jak to można nie mieć pokarmu", "jak to karmić sztucznym, każda matka powinna wykarmić swoje dziecko" , teraz moze trochę silniejsza jestem, ale to jak pisałam wcześniej PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Narazie karmie swoim tylko. Ale wisze z tym laktatorem.. Na nosie? a na brzuchu w ciazy nie mialas takiej kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kreske z brzucha mozna zetrzec peelingiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
miałam kreskę, ale u mnie już stanowczo jaśniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe mamuski:) Ja tej kreseczki nie mialam ani w pierwszej ani w drugiej ciazy :) ale za to mam rozstepy po pierwszej ciazy wiec i tak brzuszka nie pokazuje :( A co do karmienia to powiem ci ze jak odstawilam teraz malego od cyca na dwie doby ( a i tak nie wytrzymalam wiec bylo tylko 1.5 doby) to zrozumialam te mamy takie jak ty ze chca karmic a nie moga to jest masakra !!!!! psychicznie czlowiek moze nie wytrzymac !! wiec zycze ci ciezaroweczka powodzenia i wytrwalosci w tej laktacji !!! Sa owszem matki ktore nie chca karmic choc maja pokarm badz nie walcza o ten pokarm czyli takie ktore przez tydzien przystawiaja dziecko do piersi sciagaja pokarm a po TYGODNIU juz mowia ze nie mam pokarmu I KARMIA SZTUCZNYM !! U mnie mon27 pierwsze cc wydaje mi sie ze bylo prosto wykonane a te jest krzywe ale za jakis czas bedzie blada tak kreska po cc to nie bedzie tak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A laski sztucznym to jakim karmicie ????jaka nazwa ?? A moj maly wczoraj wieczorem poszedl spac i spal 2.5 h to mozna powiedziec jego rekord !! jeszcze jeden mial rekord 3 h a tak to czy dzien czy noc to wstaje co 1,5-2 h powiem wam ze to jest takie maczace... ale sobie uswiadomilam ze jakby wstawal co 3 -4 h to bym musiala sciagac pokarm bo juz po tych 2-3 godz mam pelne piersi wiec juz moj organizm sie przyzwyczail zwlaszcza piersi do tego ze maly je co 1.5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila my mamy Bebilon comfort, jak tam Wam minal weekendzik mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
szkoda ze maja krotki termin waznosci, bo otworzyc na raz czy dwa trzeba a po 3 tyg wyrzucic. Lila a wy jakie? Ale te koszta bledna przy pieluszkach i innych niezbednych akcesoriach :D Ja to musze sie wybrac na jakies porzadne zakupy, bo duzo rzeczy porozciagalam w ciazy bo nic specjalnie na ten czas nie musialam kupowac to teraz w szafie jakos pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny.. weekend minal za szybko... nawet nie wiem kiedy i jak... dziewczyny... my od 7 tyg pierwszy raz włączyliśmy dziś tv lila, my używamy bebilon ha, a Ty jakim dokarmiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
Mon27 jak Twój weekend? w szkole? czy odpoczywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
WItam JA tez bebilon ha ale moj maly nie zjadal wszystkiiego w wiekszosc opakowania wylalam do zlewu a teraz kupilam na wszelki wypadek kupilam NAN PRO mam nadzieje ze nie bedzie potrzebne :) MOn27 no to fajnie ze ciuszki za duze u mnie waga spada ale jeszcze sie nie mieszcze we wszystko :(( A wekkend mina szybko a wczoraj znajomi byli w odwiedkach :) A w nocy moj Tymonek tak strasznie kaszlał !! z dwie godz ! ale jakby przez sen bo nawet oczow nie otworzyl wiec zaraz sie ogarne i chłopcow tez i jade do przychodni mam tylko nadzieje ze nie bedzie zle i nie bedziemy musieli klasc sie do szpitala ! trzymajcie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No Lila oby nie szpital .. trzymam kciucki :) ja weekend w szkole, ale to wlasnie odpoczynek :D dobrze ze za tydzien tez mam hehe. Maly dzis w nocy u nas marudzil mocno, ale jako ze taty nie ma calymi dniami to ja wstawalam tylko sciagac mleko a potem odrwacalam sie do sciany zeby mogl sie wykazac, chociaz i tak spac nie moglam jak wiedzialam ze on nie spi.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Bylismy niby wszystko ok w plucach ale kaszel jest !! Teraz bedziemy sie inhalowac moze cos pomoze ! A mon27 a ty na studiach ??? chce ci sie chodzic ?? ale w sumie ciebie rozumiem bo ja tez sie uczylam jak starszy sie urodzil i tez na wekkend zostawialam z mezem ale w polowie zajec przyjezdzal do szkoly z malym karmilam go piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dziewczyny gdzie jestescie ???? JA dzis w miare wypoczywam bo maly caly czas spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czesc dziewczyny:) my po szczepieniu dzis, maly wazy 5240 :D rety, wiedzialam ze to klucha ale ze az taka.. a taki byl kurczaczek jak sie urodzil (3 kg) dzielnie zniosl uklucia mam nadzieje ze i teraz bedzie ok, bo ja w nocy sama, a poki co maluszek grzecznie spi. Umowilam sie w koncu do gin.. na 26 maja, takie kolejki. Nie wiem czy na parkowa sie nie wybrac wczesniej. A wy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
fAJNIE Mon27 ze wszystko ok :) A wiecie co macie nasza klase??? moze sie odnajdziemy :) i sie zaprosimy bo ja dodalam zdjecia Synka wiec mozecie zobaczyc :) FB nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
czesc dziewczyny.. fajnie, ze u Was wszystko dobrze :). Lila,, grunt, ze osłuchowo nie ma zmian. To ta waga się już wyrównuje u Naszych chłopaków :) lila ja mam n-k , co prawda, nieczęsto tam zagladam, ale mam. daj namiar na siebie na priv , :) ja się jeszcze nie umówiłam do gina, ale moze na poniedzialek jak bedzie wolny termin (na parkową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
M M K T Dzienis tak mnie szukajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
ja nie mam nk.. mam fb :) maluszek byl grzeczny w nocy, odetchnelam z ulga, bo troche sie stresowalam po tym szczepieniu. jakos nic sie nie chce od samego rana ;) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A u nas noc ciezka spalam tylko 2h :( maly tak starsznie kaszlał !! DZis pojechalam do przychodni i znowu na antybiotyku jest i do piatku czekamy czy bedzie jakas poprawa jak nie to szpital !!! bo juz dzis chciala nas wyslac ale poprosilam zeby dala cos jeszcze :( jestem zalamana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×