Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość lila111
ja mam nadzieje ze moja noc bedzie dzis ok bede pewnie sie wiercila i myslala o tym zeby nie zaczac rodzic :'-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
aj ja tez mam metlik ! tez o tym myslalam ze moge zaplacic wiecej aby bylo ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila111... głowa do góry.... damy radę, ostatnia prosta.. nie wierć się w nocy tylko śpij smacznie, uśmiechnij się do siebie, na pewno będzie dobrze... jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
te wpisy traktujmy z przymrużeniem oka, skoro one z maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila,,, a Ty już wiesz od kiedy możesz rodzić w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
szczeze to mogla by ktoras mama napisac co rodzila niedawno bo ja neie wiem czy to ktos sie uwzia czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
on powiedzial ze jak cos to dzwonic bo jestem jego stala pacjetka wiec bedzie dobrze ale jak sie zapytalam to pow ze jest w stanie mnie przyjac jak cos od 19 marca ale jak dla mnie to jeszcze tyle czasu powiem ze bede spala spokojnie po 20 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
szczerze? to ja też rozkminiam to na wiele sposobów te wpisy.....rozumiem, że można być wsciekłym i faktycznie ostrzegać innych, przestrzegać.... ale jak ktoś 10 raz zamieszcza wpis prawie po roku to już tego nie rozumiem.... tym bardziej, że byłam pewna ze to już ten rok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ciezarowecza a na ktora masz ?! bede czekac na ciebie i na inf jak cos to pisz jak wrocisz ok szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
nie zamartwiaj się, skoro kazał dzwonić to nie zostawi Cię na pastwę losu "warszawskiej"choćby nie wiem co.. lila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila ja w południe, ale później może skocze na zakupy jakieś ;), postaram się dać znać jak naszybciej co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wiesz moze byc tak ze bede czekac jak na zbawienie na ten 20 marzec a tu nic nie bedzie i okaze sie ze urodze na poczatku kwietnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ok tylko pisz bo ja bede czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
może być i tak,,,:) ale ja czuję podobnie, więc doskonale rozumiem Twoje obawy, bo nie wyobrażam sobie porodu gdzie indziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a ciezaroweczka powiedz mi jeszcze z miesiaczki kiedy ostatni okres mialas jak moge wiedziec !? bo tobie termin wyznaczyl na 2 tak czy 3 kwiecien czy to z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
czyzby mon27 spala ?! zawsze jest aktywna wieczorem :-) A jak twoj maly w brzuszku bo moj caly czas sie rusza a od jakis dwoch godz wali mnie pietami w zebra a brzuch caly sie rusza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
u mnie jakoś spokojnie dzisiaj.... lila.. ja czekam na jakieś obniżenie się brzuszka, ale nawet nie wiem czy zawsze tak jest? ostatnia miesiaczka 27 czerwiec to chyba jakoś tak jak u Ciebie i Mon? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila... czasami jak któraś już się rzadziej odzywa to są myśli, że może już,,, ale Nasza Mon27 może się jeszcze odezwie, albo odpoczywa, bo coś kiepski dzień ma,.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
u mnie 1 lipiec a ja zauwazylam i moj maz zauwazyl ze brzuch sie obnizyl choc jak wiesz mialam nisko a wiesz po czym poznalam ze jak stalam to widzialam pepek a teraz musze glowe schylic zeby zobaczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
haha... ja jeszcze widzę pępęk, a powiedz brzuch zawsze się obniża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
wiesz wydaje mi sie ze to jest tak jak z tym czopem moze wyjsc wczesnie a moze przy porodzie i tak samo z brzuchem chyba jest nie ma regoly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
jejku... a tam na parkowej ktoś teraz na położne narzeka! lila.. czytałaś to? już teraz to w ogóle jakoś sceptycznie podchodzę do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
no widziaalam dlatego pisalam do ciebie zebys zobaczyla te wpisy ale ja powiem tak nie bede sie bawic z tymi pielegniarkami czy poloznymi jak beda wredne to poprostu powiem ze sa tu one jak dupa od srania wiec maja robic to co do nich nalezy i tyle a jak nie to zawolam szefa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
cioci joli tam nie ma więc wydaje mi się ze wszystko powinno grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
lila.. ja nie mam na tej kartce od dr wpisanego badania moczu, ale może zapomniał wpisać... chyba wezmę w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
a co za ciocia jola ? Wiesz moze mialas przy ostatniej wizycie mocz bo ja mialam tylko morfologie na ostatniej wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
ciocia jola z przychodni :) wydaje mi sie ze w klinice juz takich kobiet nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ale to chyba nie o ta chodzi ?! bo ja odkad chodze to ona tylko w przychodni przyjmuje tam do kliniki nie zachodzi i jej nie widzialm a ona ma na nazwisko Kowalewska czy jakos tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
milej nocki zycze do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĘŻARÓWKA_86
a widzisz możliwe, ze ona tylko w przychodni... lila... ja powoli zmykam, życzę Ci spokojnej nocki :) przede wszystkim spokoju wewnętrznego i niech Twój synek jeszcze pomieszka kilka dni w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×