Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Nasza noc dzis podobna do wczorajszej, ale maly na przeprosiny jak poszedl na poranna drzemke to i ja szybko z nim, a spal az 2 godziny to nie czuc juz zmeczenia. Nie wiem a jak tak maja blizniaki albo trojeczke taki brzdacow. A ja chcialam miec blizniaki kiedys hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
nie miałam dostępu do internetu przez kilka dni.. U nas też noc z dodatkami. Tata położył wczoraj do spania bez kolacji.. tak po prostu :P. No i było kilka pobudek. Malutki wypijał troche mleka i zasypiał... Muszę sobie jakaś maseczkę żelową walnąć bo mam podkrązone oczy ;). Mon, ja też się wybierałam do galerii. Chciałam małemu kombinezon kupić. Zrezygnowałam. Wyprzedaże mają to do siebie, że jest więcej ludzi niż warunków w sklepach do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Jak tam laski NOwy Rok ???? U nas ok Siedzielismy do 4 :) Zycze wam Duzo zdrowia bo pieniazki zarobicie :) i aby ten Nowy Rok był lepszy od 2014r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie czy test wykryje ciaze 5 dni przed okresem? I czy jak mialyscie bladziutka druga kreske w dniu spodziewanej @ to czy mialyscie jakies objawy przed zrobieniem testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Wszystkiego najlepszego dziewczęta w Nowym Roku :)) sylwester hmmmm hehe może nie będe się wypowiadać. Powiem tyle że za rok mogą mi placić a napewno się nigdzie nie będe wybierać. Lokal ok, slabiej osoba towarzysząca :) My dziś sami z malutkim caly dzień, może chcecie nas odwiedzic?? :) Malutki po ostatnich paru nocach dal troszke wytchenienia bo budzil sie moze z 3 razy, to wieeeelki sukces :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te polskie bachory to glupsze sa od rodzicow jezeli to moziwe 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Mon27 juz wiesz jakie masz plany na nastepnego Sylwestra :) ja to jeszcze nie planije heheh :) A u nas tak samo maly budzi sie co 40min ! masakra popije mleczko i dalej spi nie wiem co z nim jest czy to zeby ?? A ile czasu moga one sie przebijac i dalej nic !!! masakra !!! A Mon27 ja dzis bede w Kleosinie heh bo jade na urodzinki mojej chrzesniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila to jesli zechcesz zajechac to zapraszamy :) Ale pewnie jak na urodziny to slabo z czasem. Ja mam jakis sredni humor wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 wlasnie my na 17 na urodziny wiec juz bedzie pozno zeby zajechac :( ale innym razem jak bedzie czas to zajedziemy jak zapraszasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziewczyny od Nas również pomyślności na ten Nowy Rok Wam i chłopakom i małżom ;). U nas spokojnie, rodzinnie.... klimatycznie, prawie jak co dzień. Taki był sylwester :P Dziewczyny musimy się spotkać i w realu pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My to hucznie obeszlismy nowy rok :) tak hucznie ze nie ma z kim teraz pogadac w domu hehe. Pochwalilam wczoraj malego ze budzil sie z trzy razy to dzis doslownie co 40 min, Lila tylko napomknela o takim czasie a moj synek odrazu podlapal... Jestem za spotkaniem ale nie wiem czy w tym tygodniu sie uda bo w poniedzialek jade na choinke do pracy, tzn wioze malego :p i rozwazam zostanie u mamusi z dwa dni, troche moze ochlone, spotkam stare kolezanki :) Ale nie wiem jeszcze. a ktory wam pasowalby dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila jak dzieciaki po urodzinach? wybawili się?? mnie wczoraj kolezanka odwiedzala z 4 miesiecznym szkrabem, jeju, lezal sobie w bujaczku taki grzeczny, a moj niczym innym nie chcial sie zajac tylko ciagle do niego szedl to musialam na rekach nosic ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 jak to dzieci urodziny im sie podobaly :) a zwlaszcza figurki na torcie bo mozna zjesc :) A co do spotkania to mozemy :) Mon27 i ciezaroweczka jak ja wam zazdroszcze, ze mozecie czasmi pojechac do mam i mozna powiedziec ze odpoczac bo zawsze i babcia troche ponosi malego a ja :( do mamy nie jezdze bo pracuje dorywczo wiec nawet nie bedzie miala jak a do tesciowej tez nie bo ma wnuka jednego w domu a taki szybki jest i wszedzie go pelno ze sama wiem ze ma co robic przy nim i jak do nas przyjezdza choc mam dwoje dzieci to widze ze ona u nas odpoczywa heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
do tesciowej tak chetnie sie nie jezdzi jak do mamusi :PPP ja to nie przepadam za nocowaniem gdzies, jeszcze kiedys jak maly "lezal" to jakos inaczej chociaz tez niespecjalnie a teraz to w ogóle bym najechetniej rano jezdzila i na wieczor wracala. Lila a u Ciebie mąż kiedy by mógl się zajac maluszkami? Spotkanie noworoczne moze byc takie jak andrzejkowe :D Ciezarowka a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
MY od Nowego Roku byczymy się u mamusi. ;). Powrót po święcie |Trzech Króli. Wczoraj nawet po południu wypuściłam się w miasto,, jutro z męzem na "wycieczkę" do wawy synek u dziadków zostanie.. To może w przysz tyg jak ten tydzień macie zajęty? :) U nas wczoraj mały zasnął bez kolacji i w nocy 3 pobudki. Ja chodzę dziś na rzęsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka jak ja bym chciala 3 poputki miec :) u nas co godzina na lyk mleka badz smoczek masakra ! Ja to juz chodze taka zla bo wszystko mnie drazni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila uważam że Cieżarówka w akcie solidarności z nami mogłaby przejąć od nas po jedenej pobudce :D mnie ostatnio jak maluszek zbudzil w nocy to potem 1,5 godz sie krecilam i nie dalam rady usunac, myslalam że oszaleje. a my tak sie wycyrklowalismy ze nam do jutra mleka nie wystarczy, to dzis trzeba bedzie szukac jakiegos sklepu bo świeto. ech nie ma to jak zapasy. O pampersy to jeszcze dluuuugo nie bedziemy musieli sie martwić :) A powiem wam że bylismy na tej choince w pracy, dzieci mysle bylo okolo 20 a maly taki zadowolony, trzeba bylo pilnowac zeby go nikt nie zdeptal bo tylko on biedak na czworakach ;)) Za rok to pewnie bedzie dopiero frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak tak Mon27 tez ta mysle ze ciezaroweczka mogla chociaz raz badz dwa razy za nas wstac heheh :) Ja to juz czekam takiego dnia kiedy moj maly przespi noc choc raz w tyg :) Mon27 za rok to nasze chłopaki beda takie łobuzy wszedzie bedzie pełno :) A co do spotkania to chyba nastepny tydzien nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A powiedzcie jak u was z mlekiem moj to nie chce pic w dzien jak wypije 120ml przez caly dzien to wszystko ! Wiec u nas okolo 6 rano mleko a potem robie popoludniu i do 18.00 wypij***adz nie a nastepne okolo 19-20 z kasza i to wszystko a w nocy z dwie butelki 120ml. A jak moge zapytac to jak u waszych chłopcow wyglada jedzienie w ciagu dnia ?? U nas mleko okolo 6 czasmi jeszcze zasnie do 7 9-10 deserek jagurcik nestle 13 obiadek 15 mleko 17 jakis owoc w sloiczku badz sama dusze 19-20 kasza z mlekiem a miedzy posilkami chrupki biszkopty ciasteczka chleb wedlinka kawaleczki mandarynki a nawet cos slodkiego wpadnie do buzi ":)ale wiecie to w malych ilosciach :) A raz jak dopadl chrupki to z 20 szt zjadl :) juz widze ze ladnie zuje w buzi A ZEBOW DALEJ BRAK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas z jedzeniem bardzo słabo w ostatnim czasie... zab w drodze. dziewczyny dziękuję że się o mnie troszczycie ale wstawanie w nocy mam nadzieję już za mną,,, ok,. przy kolejnym dziecku wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej :) ja wczoraj kupilam bebiko zamiast bebilonu bo nie moglam dostac akurat bebilonu2. jak na zlosc 1 i 3 byly. a jak patrzylam sklad to w bebiko nie ma innych skladnikow niz w bebilonie, w tym drugim jest ich po prostu wiecej. Ciezarowka Ty kiedys porowynywalas chyba sklady ktorys mlek co? Maly przyjal je bez bolu brzuszka ani zadnych biegunek. Ale dzis bede robic zapas bebilonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
u nas to tak 6-7 (150ml) mleka ok. 10, 180 kaszki ok 13.30 obiadek przed 17 mleko (180) ok. 20 albo mleko albo znowu kaszka (jak np. rano dawalam kaszke ryzowa to wieczorem wielozbozowa) ale czesciej jest to jednak mleko, dodaje ewentualnie z 2 lyzki do butelki ok 22-23 180 2-3 180 :) No i gdzies tam miedzyczasie jakis owoc, o roznych porach :) Czasami nastepuje jakas anomalia i ktorys posilek wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Dzieki za odp. Moj maly to do wszystkiego buzie otwiera :) wczoraj mielismy spagetti i tez nie odmowil :)wiadomo ze zjadl malo :) ale zawsze to jakis inny smak :) A nawet ostatnio cytryne chcial to polizal krzywil sie a dalej otwieral buzie :) To widze ze tez mleko mniej u was idzie ? To juz jestem spokojna :) A teraz na sniadanie zrobilam mu mleczko cieple z biszkoptami (namoczylam w mleku i sie papka zrobila) i zjadl ze smakiem :) A na 11 mam szczepienie wy juz dawno po a u nas sie przesunelo... najgorzej ze wstal z katarkiem znaczy woda z noska leci :( jej.... czyzby znowu cos bedzie go bralo ?? A starszy w przedszkolu po tak dlugiej przerwie czyli przed swietami juz przestal chodzic ale cicho w domu heheh A dzis tak zimno wryyy u nas w nocy bylo -14 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
myślę że nasze dziecko jest niedożywione po Waszych jadłospisach. u nas jest tylko 5 posiłków. 6-8.30 mleko 150-180 11 kaszka ryżowa 14 obiad 17 mleko 20 kaszka na noc wielozbożowa lub manna (podawana łyżeczką) między posiłkami owoc, woda do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
porównywałam skład bebilonu z nan. Bo kiedyś i Nam się zdarzyło nie dostać bebilonu... Ja nie podaję małemu jeszcze naszych obiadów. Póki co gotuję Mu bez soli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Propo katarku to i u nas malutki zasmarkany troszke ale :) wczoraj znajoma polecila mi taki aspirator do noska, ktory podlacza sie do ....... odkurzacza :) na początku się śmiałam, ale dziś jak użyłam to jestem pod wrażeniem i z czystym sumieniem mogę polecić dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka u Was to rzeczywiscie malutki zaglodzony ;)) taki chudziutki :p Ja chyba troche przedobrzyłam z naszym jadlospisem bo wydaje mi sie ze czesciej je 6 razy a czasem tylko 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 ja mam aspirator taki zasysany ustami ten co do odkurzacza to sie balam ze za mocna moc bedzie heh:) My dzis po szczepieniu i maly nawet nie zaplakal tak szybko sie wbila :) ale za to lekarz sie zmienil wczesniej byla babka a teraz facet mlody ale do dupy jak na pierwszej wizycie siedzial i tylko pytania zadawal nawet nie zbadal tylko ciemionczko zobaczyl ! A maly jak dla mnie malo wazy i wszystkio ma na 25-50 centyli :( wazy niecale 9 kg wiec przez ponad 2 miesiace przybylo tyko 1 kg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Moj czesto je ale w mniejszych porcjach bo najwiecej mleka zje 150ml a obiad to tak mniej wiecej jak filizanka od kawy to dobrze jak zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila nie martw się :) maluszki idą swoim trybem i nic sobie nie robią z naszych zmartwień. Najważniejsze że zdrowe. Wracajac do aspiratora, to też mamy ten do ust. Tego nawet nie ma co porównywać, bo tą fridą to trzeba bylo bez przerwy mu nosek odtykać, a tym "katarkiem" dzis tylko dwa razy przez cały dzień i tam nic z tego nosa sie nie leje i malutki się nie męczy. A co do mocy to naprawde nie ma się czego obawiać, bo to tylko tak strasznie brzmi a w użyciu jest łagodne :) sprawdzalam najpierw na sobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×